PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motobike 2020: Motosiklet fuarı biletleri satışa çıktı...

Sayfa : [1] 2

hachiko
03 Ocak 2020, 14:35
Otomobil ve hafif ticari araçlar alanında fuar etkinlikleri sürdürülebilirliğini kaybetmişken, Motobike Istanbul 2020 şubatta yeniden kapılarını açacak. Motobike Istanbul motosiklet fuarı 20-23 Şubat 2020 tarihleri arasında 12. kez iki teker dünyasının buluşma noktası olacak. İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy salonlarında ziyaret edilebilecek olan Motosiklet fuarı bilet fiyatları da belli oldu ve Biletix üzerinden satışa çıkarıldı. Bilet fiyatları öğrenci ve kadınlara 10 TL ile kombine 50 TL arasında değişiyor. Fuara MOTED, MOTODER gibi dernekler destek veriyor.

Önde gelen motosiklet markalarının lansmanlarının gerçekleşeceği fuarda, her yıl olduğu gibi ziyaretçiler yeni modelleri ilk kez yakından görme imkanına sahip olacaklar.

Messe Frankfurt İstanbul Yönetici Ortağı Tayfun Yardım konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada;

“Motobike Istanbul’da 2019 yılında 255 katılımcı 99 bin 231 ziyaretçi ile bir araya geldi. Türkiye’de motosiklet ve bisiklet pazarının gelişimi için sektörün önde gelen dernekleri MOTED (Motosiklet Endüstri Derneği) ve MOTODER (Motosiklet Sanayicileri Derneği), Motul, Garanti BBVA, Aytemiz, Quick Sigorta ve OMM sponsorlukları ile işbirliği içerisinde Şubat ayında 12.kez kapılarını açacak olan fuar; yurt içi ve yurt dışından motosiklet ve bisiklet severleri ağırlayacak. Bir çok prestijli markanın lansmanları ile birlikte ziyaretçilerimizi pek çok yenilik bekliyor olacak. Motobike Academy kapsamında bilgilendirici seminer ve konferanslar düzenlenecek; gösteri alanında ise motosiklet şovları ve sürpriz etkinlikler ile ziyaretçiler fuar boyunca keyifli ve heyecan dolu anlar yaşayacaklar.” dedi.

Şubat ayındaki fuara hazırlanan Honda, BMW Motorrad, Yamaha, Harley Davidson, Ducati, KTM gibi markalar da en yeni modellerini sergilemeyi planlıyorlar.

BU markaların 2020 yenilikleri kasım ayında İtalya’nın Milano kentinde yapılan dünyanın en büyük motosiklet fuarı EICMA 2019 kapsamında da gösterilmişti. OTOAJANDA olarak erinde izlediğimiz bu dev organizasyondaki yeni modelleri hatırlamak isterseniz linke bakabilirsiniz.

Biletini erken alan, daha kârlı çıkacak

Biletix üzerinden satışa çıkarılan motosiklet ve bisiklet sektörünün en önemli buluşma noktası olan Motosiklet fuarı bilet fiyatları erken dönem indirimiyle satışta. Ayrıca biletler öğrenci ve kadınlara özel olarak, Perşembe ve Cuma günleri yüzde 50 indirimli olarak satılıyor.

https://imagizer.imageshack.com/img922/6671/EVqb6i.png

Kaynak: Otoajanda

kurubuzz
03 Ocak 2020, 15:03
bilete verecegim paraya motoruma yağ alırım daha iyi motora bakmada parayla arkadâş

atillatopal9
03 Ocak 2020, 16:42
Perşembe günü gidicem. hem ucuz hem de daha sakin.

oldcockroach
03 Ocak 2020, 16:44
bilete verecegim paraya motoruma yağ alırım daha iyi motora bakmada parayla arkadâş

Elektriği var yağı, var tuzu var, soğanı var,salçası var :D Bedava olursa herkes ,paralı olunca seven herkes gelir :D

tommygun
03 Ocak 2020, 17:52
Perşembe günü gidicem. hem ucuz hem de daha sakin.

Üstat böyle rahat rahat gezeyim, her standı inceleyeyim mantığındaysan Perşembe basın günü, normal ziyaretçilere ya öğle ya öğleden sonra açılıyor yanılmıyorsam. Zaman yetmeyebilir.

kurubuzz
03 Ocak 2020, 20:48
Elektriği var yağı, var tuzu var, soğanı var,salçası var :D Bedava olursa herkes ,paralı olunca seven herkes gelir :D

gecen seneki fuara gitmisdim bileti saolsun arkadaş verdi misafir bileti ona ragmen cok kalabalikdi heleki yamahanin standaki hatunun oldugu yer o neydi öle ya 🤗

TIGERSHARK
03 Ocak 2020, 21:09
Perşembe :cat:

LynXMaSTeR
03 Ocak 2020, 22:33
en sakini cuma günü.

sey_47
03 Ocak 2020, 22:57
Amme hizmeti.
Suzuki yok. :thumright
https://motobike-istanbul.tr.messefrankfurt.com/content/dam/messefrankfurt-turkey/motobike-istanbul/2019/exhibitors/2019/kroki/Motobike-2019---9-&-10-Logolu.jpg
https://motobike-istanbul.tr.messefrankfurt.com/content/dam/messefrankfurt-turkey/motobike-istanbul/2019/exhibitors/2019/kroki/Motobike-2019--11-Logolu.jpg

uzay gemisi
03 Ocak 2020, 23:30
paralı olması biraz iyi olmuş avm gibi ipini koparan girememeli zaten. fuarda motorların üzerinde ki kızlara ağzının suyunu akıtarak bakan kekoları bence bir nebze uzak tutar.
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar olarak gözüküyor hangi gün gidilmeli ilk gün aşırı bir yoğunluk olacağını düşünüyorum pazar gününü söylemeye gerek yok cumartesiyi de haftasonundan sayarsak cuma günü gidilmek için en uygun zaman diyebilir miyiz? daha önce gitmiş fikri olan var mı ilk defa gideceğim hangi gün gitmek daha iyi olur?

piri_reis
04 Ocak 2020, 00:21
Geçen gittiğim fuardan hiç memnun kalmadım. Ama bu sefer kumar oynayarak gideceğim bakalım göreceğiz.

kurubuzz
04 Ocak 2020, 00:28
paralı olması biraz iyi olmuş avm gibi ipini koparan girememeli zaten. fuarda motorların üzerinde ki kızlara ağzının suyunu akıtarak bakan kekoları bence bir nebze uzak tutar.
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar olarak gözüküyor hangi gün gidilmeli ilk gün aşırı bir yoğunluk olacağını düşünüyorum pazar gününü söylemeye gerek yok cumartesiyi de haftasonundan sayarsak cuma günü gidilmek için en uygun zaman diyebilir miyiz? daha önce gitmiş fikri olan var mı ilk defa gideceğim hangi gün gitmek daha iyi olur?

en uygunu cumartesi erkenden gidicen keyfini surcen oglen saatlerinde cok kalabalık .

Tefoo
04 Ocak 2020, 04:35
ben ilk iki sene perşembe günleri gittim, kalabalıktı. geçen sene cuma öğlene doğru gittim, rahat rahat gezdim.

arndiol
04 Ocak 2020, 19:47
Kadınlara neden düşük ücretli :silent:

hiç fuara gitmedim, özel bi nedeni mi var acaba

LynXMaSTeR
04 Ocak 2020, 20:31

daha fazla talep olması için. fuara giderseniz ziyaretçilerin %80 inin erkeklerden oluştuğunu göreceksiniz.

ero__
04 Ocak 2020, 21:24

Bütün motosiklet satıcılarına gidip tek tek bedavaya dolaşabilirsiniz...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:20 ----------

Futbol maçlarında nedense aynı sebepten...

Angrypower
04 Ocak 2020, 21:24
Kawasaki gene katılmamış :) Fuarda ekipman indirimi için gitmiştim geçen sene. Kaska vizör alayım dedim ve yaptıkları indirim fuar bileti kadardı. Bu sene kaliteli bir polarize gözlük alıp, motor üstünde ve değilken hep güneş vizörlü olarak gezmeyi planlıyorum :)

tommygun
04 Ocak 2020, 21:37
Kawasaki gene katılmamış :) Fuarda ekipman indirimi için gitmiştim geçen sene. Kaska vizör alayım dedim ve yaptıkları indirim fuar bileti kadardı. Bu sene kaliteli bir polarize gözlük alıp, motor üstünde ve değilken hep güneş vizörlü olarak gezmeyi planlıyorum :)

Kawasaki'yi ben hiç anlamıyorum zaten, sanki her sene deli satış rakamlarına ulaşıyorlarmış gibi "bizi bilen bilir" mantıkları çok ilginç.

Angrypower
04 Ocak 2020, 21:47
Gerçi Kawasaki alan adamda fuara ihtiyaç duymuyor. Zannımca sipariş üstüne getiriyorlar. Yoksa kim getirip, depoda saklasın :)

tommygun
04 Ocak 2020, 21:49
Gerçi Kawasaki alan adamda fuara ihtiyaç duymuyor. Zannımca sipariş üstüne getiriyorlar. Yoksa kim getirip, depoda saklasın :)

Z-Moto'nun servisine gittim, ortam güzel,şahane. Vitrinde H2 vardı yanılmıyorsam ama öyle her modelden ilaç niyetine bir numune aradı gözlerim, yoktu.

oznkrçm
04 Ocak 2020, 21:57
Ne yeni motor alabilirim şu an ne de ekipman.

Her sene artık gitmeyeceğim diyorum ama her sene gidiyorum ve sanırım bu sene de gideceğim.

Angrypower
04 Ocak 2020, 22:12
Çok acil ekipman setine ihtiyacım var ama maddiyatsızlık bende de problem. Evvela bir kevlar kot lazım. Hem de çok acil :)

hasmet
05 Ocak 2020, 01:29
Kawasaki'yi ben hiç anlamıyorum zaten, sanki her sene deli satış rakamlarına ulaşıyorlarmış gibi "bizi bilen bilir" mantıkları çok ilginç.
Kawasakinin şimdiki ürün gamı ile bu ekonomide Yamaha ile rekabet etmesi çok zor. Belli ki "ille de Kawasaki" diyen sınırlı sayıda kitleye hitap ediyorlar... Durum böyleyse pazarlamaya ciddi yatırım yapmayı gereksiz görmeleri mantıksız değil aslında.

Suzuki de ha keza.

outlawwanted
05 Ocak 2020, 01:38
Firmalar fuar öncesi bindirim sonra fuara özel indirim yapmasında çünkü sonra burda konular açılıp bol bol firmalara kayıyorlar:-)

Madrap2
05 Ocak 2020, 05:29
Seneler once aea ya denk gelmiştim hero motoru tanıtıyordu kalabalikdan fotoraf çekmemiştim yakindan daha sempatik birisi

arndiol
05 Ocak 2020, 11:47
%80 ise iyi yine o zaman 😀 teşekkürler cevap için

atillatopal9
05 Ocak 2020, 11:55
ben şahsen adet yerini bulsun diye gidiyorum. zaten 12 den önce gitmem :) gitmişkende, indirim varsa bir kask alırım. ihtiyacim var kaska.. inşallah iyi bir indirim olur.

gurcanozturk
05 Ocak 2020, 14:41
2019'da gittigim gun kar yagiyordu, umarim bu kez yine karda surmem :) Hos o gittigimde bot almistim o karli havada, iyi denk getirmisim. Bu yil da haftasonu giderim sanirim, is guc.

Angrypower
05 Ocak 2020, 15:06
2019'da gittigim gun kar yagiyordu, umarim bu kez yine karda surmem :) Hos o gittigimde bot almistim o karli havada, iyi denk getirmisim. Bu yil da haftasonu giderim sanirim, is guc.

Fuarda yds stand açıyor mu? Bir de ne bot alkıştın? Su geçiriyor muydu? Maalesef sağlam bot ve sağlam kışlık eldiven lazım. Bu sene para gidecek gibi gözüküyor.

mustick
05 Ocak 2020, 15:30
Motobike ile birlikte Boat Show ve Kamp&Karavan fuarı da denk geliyor. Biraz yorgunluk olsa da bir günde üçünü de aradan çıkarıyorum.

gurcanozturk
05 Ocak 2020, 18:43
Fuarda yds stand açıyor mu? Bir de ne bot alkıştın? Su geçiriyor muydu? Maalesef sağlam bot ve sağlam kışlık eldiven lazım. Bu sene para gidecek gibi gözüküyor.

Rockwell DNA Low almistim, su gecirmiyor. Ama topugumu vurdu biraz sinir oldum, o yuzden cok sIk giymiyorum. Tabani sert, fena sayilmaz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:42 ----------

Motobike ile birlikte Boat Show ve Kamp&Karavan fuarı da denk geliyor. Biraz yorgunluk olsa da bir günde üçünü de aradan çıkarıyorum.

Kamp&Karavan fuarina gecen yil da gitmistim, sirf gezinmek icin. Bu yil yine giderim.

gondors1990
06 Ocak 2020, 08:15
Her sene hafta sonu bir daha gelmem diyorum.Sanırım bu sene perşembe iş çıkışı gidicem. Hatta bugün öğle yemeğine capitoldeki biletix den alayım bileti.Umarım sektör için güzel geçer.

3RE3RA
06 Ocak 2020, 08:57
son 4 senedir üst üste gidiyorum ve her seferinde bu kadar yol çekilir mi (mersinden geliyorum) yat evinde dinlen diyorum. ama şeytan dürtüyor. git bak gez dolaş bi istanbul havası iyi gelir diyor :))))

erensel
06 Ocak 2020, 09:16
Suzuki'nin olmaması ?????

Ekipmanlar için gitmeyi düşünüyorum. İndirimli birşeyler bulabilme ümidi ile.

Kural [ Z ]
07 Ocak 2020, 11:44
Ne zaman fırsat bulurum belli olmaz diye bu kez iki adet kombine aldım :bounce:

Asıl niyetim koridorda küçük bir stand açıp üç motosiklet sergilemekti; "Ben yapabildiysem sen de yaparsın, hem de daha güzelini daha iyisini!" diyebilmek için katılacaktım. Düşündüğümden uzun süren yoğunluk nedeni ile ikinci motosiklet daha tamamlanmadı, ancak fuar zamanına bitirilebilir. Üçüncüsü ise sadece kağıt üzerinde ve parçaları kutular içinde kenarda duruyor. Bu sefer de sadece misafir olarak katılabilicem :salut:

asulus
09 Ocak 2020, 14:04
Amme hizmeti.
Suzuki yok. :thumright
https://motobike-istanbul.tr.messefrankfurt.com/content/dam/messefrankfurt-turkey/motobike-istanbul/2019/exhibitors/2019/kroki/Motobike-2019---9-&-10-Logolu.jpg
https://motobike-istanbul.tr.messefrankfurt.com/content/dam/messefrankfurt-turkey/motobike-istanbul/2019/exhibitors/2019/kroki/Motobike-2019--11-Logolu.jpg

kendi web sayfalarına 2020 planını koymamışlar sizin paylaştığınız da 2019 katılımcıları.

sey_47
09 Ocak 2020, 15:10
kendi web sayfalarına 2020 planını koymamışlar sizin paylaştığınız da 2019 katılımcıları.

Ah ya. Pardon.

Kural [ Z ]
09 Ocak 2020, 15:58
Firmalar fuar öncesi bindirim sonra fuara özel indirim yapmasında çünkü sonra burda konular açılıp bol bol firmalara kayıyorlar:-)

Demek ki bunu çok sık yapıyorlar, bu da demek ki yine yanısını yapacaklar :rendeer:

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:56 ----------

Fuarda indirimleri olmuyor. Yeni fiyatlar da geçen ay gibi geldi. En iyisi doğrudan Karaköy' deki fabrika satış mağazalarından almak.

jetblackrh
14 Ocak 2020, 00:15
motobike'dan bakıp motor almayı planlıyorum da ama 2-3 kişilik bilet lazım ücretsiz yada uygun nerden alabilirim?

EUOGLU
14 Ocak 2020, 02:19
ucretsiz yok. tek alim noktasi var. biletix

arndiol
14 Ocak 2020, 08:55
Günlük olarka Öğrenci 12.5 tam 25 TL

Zaten fiyat düşük hocam, bunun bile ücretsizi ve uygunu sorguluyorsanız motoru nasıl alacaksınız :P

Turk Telekom Prime aboneliği olan bir arkadaş bulacaksınız carsamba günleri %25 indirimli alacaksınız biletixten tüm biletleri.

200 liralık biletlere 150 veriyorum mis gibi.

erensel
14 Ocak 2020, 09:24
Günlük olarka Öğrenci 12.5 tam 25 TL

Zaten fiyat düşük hocam, bunun bile ücretsizi ve uygunu sorguluyorsanız motoru nasıl alacaksınız :P

Turk Telekom Prime aboneliği olan bir arkadaş bulacaksınız carsamba günleri %25 indirimli alacaksınız biletixten tüm biletleri.

200 liralık biletlere 150 veriyorum mis gibi.

Geçen yıl bazı motosiklet bayileri ücretsiz davetiye bilet dağıtmıştı. Ama seninde dediğin gibi 25-30 TL aralığında makul fiyatlar

3RE3RA
14 Ocak 2020, 09:31
kombine 65 olmuş

ero__
14 Ocak 2020, 13:52
motobike'dan bakıp motor almayı planlıyorum da ama 2-3 kişilik bilet lazım ücretsiz yada uygun nerden alabilirim?

Motosiklet alacak paranız var ama bir günlük eğlenceye verecek 25-30-40-50 TL'niz yok?

darpgen
24 Ocak 2020, 08:01

yds uzun botunu kullanmıştım . fuardan motoplustan almıştım (ozamanlar yeni sürmüşlerdi piyasaya yds özel satış elemanı gondermişti fiyarıda fena değildi). hiç pişman olmadım . ayağıma hiç vurmadı . zamanla ayak şeklini aldı . su geçirmedi. sıcak günlerde terleme yapar yaz hariç giyilebilir. 3 kere ayağımı kırılmaktan kurtardı yani bana bedavaya gelmiş oldu .

YBRMANİA
24 Ocak 2020, 14:30
Yıllardır gitmeyi düşünüyorum kısmet olmadı gidemedim.Ama Antalya'dan bir çok arkadaş sırf fuar için gidiyorlar.

zekeriyaimam
24 Ocak 2020, 16:45
Z-Moto'nun servisine gittim, ortam güzel,şahane. Vitrinde H2 vardı yanılmıyorsam ama öyle her modelden ilaç niyetine bir numune aradı gözlerim, yoktu.

Fatihte Necat motor var fuarı aratmıyor :)

hasmet
24 Ocak 2020, 18:27
Turkiye motosiklet klupleri federasyonu baskanindan ses yok? Beles bilet yok diye fuari protesto etmiyor mu bu sene? :)

Demek ki "bir sene aglar, sonra susarlar" karari isabetli cikmis :)

Belesci keciler sizi...

Sparks
24 Ocak 2020, 19:42
Ben Gidiyorum Giden Varsa Haber Versin Ben Bileti Elden Alıcam

tommygun
24 Ocak 2020, 19:44
Fatihte Necat motor var fuarı aratmıyor :)

Üstat içerisi Şampiyonlar Ligi gibiyse gideyim müşteri kisvesi altında bir ziyaretlerine :)