PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Artık daha fazla dayanamayacağım açıklıyorum

Sayfa : [1] 2

Type-r
22 Ekim 2019, 21:24
Naber kampana frenciler babam kredi borcu yüzünden evden kovdu şuan ABs li ikismaksim le geziyorum Allah olmayanlara nasip etsin :) ;)

ozan1991
22 Ekim 2019, 21:38
kampanamı ıyyyyyyyyyyyyy

Angrypower
22 Ekim 2019, 21:39
Sen Yamaha'cıydın. Ne oldu beğenmediğin kampanacı Honda'lardan olmuşsun?

macAs
22 Ekim 2019, 21:50
Açmayın dedeler

hokahey
22 Ekim 2019, 22:22
Zaaaaaa. Özledik seni be ya.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:08 ----------

Lan salih, bi işe gir, hayırlı bi kısmet, söz, nişan, nikah, bir de çocuk; bu saçmasapan hayatı yaşayıp, geberip gideceğiz sonuçta..

Eurus
22 Ekim 2019, 22:32
Bu malak instagramı kapatmadan önce önüne gelene yürüyordu noldu lan salih kızlar topluca şikayet edip hesabını mı kapattılar :D

yigozya
22 Ekim 2019, 22:41
Hoşgeldin canlı bomba

BikeManiac
22 Ekim 2019, 22:49
ohh orama da abs, oh burama da abs. limon sıkar gibi oh mis.

Type-r
22 Ekim 2019, 22:54
Zaaaaaa. Özledik seni be ya.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:08 ----------

Lan salih, bi işe gir, hayırlı bi kısmet, söz, nişan, nikah, bir de çocuk; bu saçmasapan hayatı yaşayıp, geberip gideceğiz sonuçta..

Yok benim aşkım iki tane abs ve iksmaks

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:51 ----------

Sen Yamaha'cıydın. Ne oldu beğenmediğin kampanacı Honda'lardan olmuşsun?

Hayır iksmaksimden vazgeçemem typer gizli kimliğim çaktırma

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:53 ----------

ohh orama da abs, oh burama da abs. limon sıkar gibi oh mis.

Limonu saçına sık hem kafana da gelicek ve abs li motor kullanma isteğin olacak

levend84
22 Ekim 2019, 23:20
Salih gardaş foruma geri döndü..
Motordaki abeseyi tam öttürdü..
Etme eyleme aylak aylak gezme zor olur..
İksmaksla çok gazlama benzin dibini bulur..

Emekli babam evden kovdu..
At kafasi maskede fayda etmedi..
Aldım ceketi çiktim avluya..
Bu iksmaksin selesi fena tahta...

Fulledim depoyu son cukkayla..
Biterse kalirim yolda yaya..
İteklemeyede gelmez bu motor..
Katır gibi agirligi bele vurur..

Taypır ar yeni nikim..
Yanaşma yanima imiklerim..
Gıdı gıdı eder bu tavuklar..
Uzatma mevzuyu kargalar tepikler..

RideForLife.
22 Ekim 2019, 23:30
Geçen yazdığın bi mesajdan acaba mı demiştim :) . Teşekkürler içimi rahatlattığın için.

HRider
22 Ekim 2019, 23:43
Gene geldi tipini

hokahey
22 Ekim 2019, 23:48
Salih, benim motorda abs yok ama arabada var. Oluyor mu böyle?

levend84
23 Ekim 2019, 00:20
@Hokahey

Caiz olmaz dayioğlu,

Arabadaki 4 tekerdeki abs nin ikisini sök,cbf motoruna tak.

Baktin randiman aldin,böyle devam et.

Satarkende ekstra olur,

İlk sahibinden cbf150 ABS

yorulmamis,hirpalanmamiş..dadinda,kararinda.

kondisyonu yerinde..

Fethiyenin gülü...

hokahey
23 Ekim 2019, 00:35
@Hokahey

Caiz olmaz dayioğlu,

Arabadaki 4 tekerdeki abs nin ikisini sök,cbf motoruna tak.

Baktin randiman aldin,böyle devam et.

Satarkende ekstra olur,

İlk sahibinden cbf150 ABS

yorulmamis,hirpalanmamiş..dadinda,kararinda.

kondisyonu yerinde..

Fethiyenin gülü...

zuhahahahaha. Olmaz, ben arabadan bi tane sökeyim; salih'te iksmaksından bi tane hediye etsin, bu iş huzur içinde çözülsün.

levend84
23 Ekim 2019, 00:37
zuhahahahaha. Olmaz, ben arabadan bi tane sökeyim; salih'te iksmaksından bi tane hediye etsin, bu iş huzur içinde çözülsün.

Salih kabul etmez,

Tek böbrekle yaşar amma..
Tek abs ile yaşayamaz..

Kısaca,

Et/tırnak olayı..

hokahey
23 Ekim 2019, 00:43
Salih kabul etmez,

Tek böbrekle yaşar amma..
Tek abs ile yaşayamaz..

Kısaca,

Et/tırnak olayı..

Kadifeden abesesi
Sanayiden gelir sesi
Oturmuş tamir yapar
Ah Ciğerimin köşesi

levend84
23 Ekim 2019, 00:48
Kadifeden abesesi
Sanayiden gelir sesi
Oturmuş tamir yapar
Ah Ciğerimin köşesi

Elinde revit eldiveni..
Kenarda durur topkeysi..
Çömelmiş bakım yapar..
İksmaksin duayeni..

hokahey
23 Ekim 2019, 01:02
Elinde revit eldiveni..
Kenarda durur topkeysi..
Çömelmiş bakım yapar..
İksmaksin duayeni..

Çömelmiş de çatalı görünür
Abeseyi aktif eder de yürür
Hak teala zeval vermesin xmaxına
Kurban olurum at kafası kaskına

PAPAZ_39
23 Ekim 2019, 01:35
Naber kampana frenciler babam kredi borcu yüzünden evden kovdu şuan ABs li ikismaksim le geziyorum Allah olmayanlara nasip etsin :) ;)

Babana sağlık elleri dert görmesin .
Artık eve de ismini değiştirip girersin.
Allah olmayanlarada nasip etsin,
Beyin bedava.

sailor33
23 Ekim 2019, 02:31
Biz helvanı yediydik halbuki uzaklaştırıldığın gün :mrgreen:

levend84
23 Ekim 2019, 03:25
Çömelmiş de çatalı görünür
Abeseyi aktif eder de yürür
Hak teala zeval vermesin xmaxına
Kurban olurum at kafası kaskına

Çatal bıçak takimi karacadan..
Sesi gelir şu uzak yoldan..
Hele bir dinlen az soluklan..
Atlari kaçirma bizim harâdan..

arndiol
23 Ekim 2019, 08:12
yönetım bu hesabı da banlar bugun.

ben kovuldugum yere gelmem, demek ki kişilik meselesi.

hokahey
23 Ekim 2019, 08:25
yönetım bu hesabı da banlar bugun.

ben kovuldugum yere gelmem, demek ki kişilik meselesi.

Astınız, zehirlediniz, yedirmeyiz...

arndiol
23 Ekim 2019, 08:26
Astınız, zehirlediniz, yedirmeyiz...

valla yediler bile :queen:

Uğur
23 Ekim 2019, 08:29
Ben bu satırları yazarken sen çoktan banlanmış olacak,iksmaks 250 ile kim bilir trafikte ne aksiyonlar yaşayacaksın..

Güle güle.:king:

RideForLife.
23 Ekim 2019, 08:58
Hayır üzüldüğüm konu güzel bir nick'in daha heba olması.

zeynelhazan
23 Ekim 2019, 10:29
Niye bu şahsiyetin açtığı düzgün bi konuya denk gelemiyorum :D

arndiol
23 Ekim 2019, 10:30
Niye bu şahsiyetin açtığı düzgün bi konuya denk gelemiyorum :D

şahsiyet olarak değil sivrisinek olarak algılarsan sıkıntı kalmıyor.

https://pbs.twimg.com/profile_images/344513261583556885/220eb83534a5edf0dc6dfea890913455.jpeg

hokahey
23 Ekim 2019, 10:39
Salih kimliğini açık edince adminler:

https://i.hizliresim.com/Z5aqDa.jpg (https://hizliresim.com/Z5aqDa)

ekremcelik00
23 Ekim 2019, 13:03
Bu adam neden banlanıyor?

mavzer-i
23 Ekim 2019, 13:11
az daha saklayaydı kendini takılıyordu ne güzel :D

sutlusoda
23 Ekim 2019, 13:29
Harbi, bu çocuk size ne etti :D

hokahey
23 Ekim 2019, 14:06
Yalnız, son karar biraz ağır mı oldu ne? Biraz beklenilseydi zaten kendi kendini attıracaktı. Erken hareket edildi bence.

levend84
23 Ekim 2019, 14:26
Ben bu satırları yazarken sen çoktan banlanmış olacak,iksmaks 250 ile kim bilir trafikte ne aksiyonlar yaşayacaksın..

Güle güle.:king:

Uğur kardeş,

Salihe son bir hak verilip,guzel bir rumuzla üyelik verilse.

Sakin ve usulca forumda takilabilir,

Ama salih bu rahat durmaz,sağlam bir şekilde şart koşulabilir.

Salih esasinda zararsiz bir arkadaş ama,bazen fazla gaza gelip dikine yürüyor,

Kafasida çalişiyor,ironi becerisi yüksek..orta halli takilabilir..

arndiol
23 Ekim 2019, 15:37
Uğur kardeş,

adamın actıgı 2 konuya ve yazdıgı son mesajlara baktıgında bile atılması gerektiğini mantıklı.

allah aşkına yardım için gelen genc ve bütçesi kısıtlı herkese "xmax al yoksa alma çöpe at o motoru" diye asagılayan , kask önerisi isteyene xmax öneren birisinden bahsediyoruz.

forum yönetimi tükürdüğünü yalarsa herkes cıvıtır bu sefer.

hokahey
23 Ekim 2019, 15:39
adamın actıgı 2 konuya ve yazdıgı son mesajlara baktıgında bile atılması gerektiğini mantıklı.

allah aşkına yardım için gelen genc ve bütçesi kısıtlı herkese "xmax al yoksa alma çöpe at o motoru" diye asagılayan , kask önerisi isteyene xmax öneren birisinden bahsediyoruz.

forum yönetimi tükürdüğünü yalarsa herkes cıvıtır bu sefer.

Puhaha. Arada cıvıtıyordu ama foruma renk katıyordu hergele.

arndiol
23 Ekim 2019, 16:18
Puhaha. Arada cıvıtıyordu ama foruma renk katıyordu hergele.

kedi köpek de hayata renk katıyor ama evde beslemiyorum :queen:

tommygun
23 Ekim 2019, 19:44
Salih, Materazzi gibi. Seveni çok seviyor, sevmeyeni ölümüne nefret ediyor..Aha gene banlanmış.

ufoz
23 Ekim 2019, 20:52
Uğur kardeş,

Aman ha.
Her seferinde 3 gün sonra cıvıttı.

Dayanamıyor adam. Baksana bu seferde 6 mesaj sonra kopçaları koyverdi yine...

HRider
24 Ekim 2019, 00:53
Aha kafası yarıldı

Akias
24 Ekim 2019, 01:55
Çok özlediyseniz en son popüler instagram sayfalarında millete abs yargısı(!) dağıtıyordu

Thesinner83
24 Ekim 2019, 09:54
Bende anlamıyorum neden banlandığını. Çok yazmasam da forumda gün içerisinde 4-5 saatimi rahat geçiriyorum. Bende Salih arkadaşın forumu renklendirdiğini düşünenlerdenim. Ayrıca üslubu farklı olsa da bi hakaretini görmedim. İnsanları sevmek zorunda değiliz, sevmesek bile saygı göstermeyi başardığımız gün çok ilerleyeceğiz. (altı çizili cümlem Salih içinde geçerli tabi.)

E.Yzr
24 Ekim 2019, 10:02
Hoş geldin Salih :bestmt:

Mamba09
24 Ekim 2019, 10:19
http://www.motosiklet.net/forum/konu-disi/198754-faruk-k-hayati.html#post4487346?highlight=
En son linkteki konuda bana hakaret etmişti sonra da forumdan uzaklaştırılmıştı. Böyle gereksiz tipler forumun seviyesini düşürüyor dolayısıyla bilgi alamayan insanlar da foruma uğramıyor.

Thesinner83
24 Ekim 2019, 11:00
Şimdi burada Salih konuyu "Konu Dışı" bölüme açmış eğer ki böyle içerikli bir konuyu teknik atölye,sürüş teknikleri ya da faydalı bilgiler gibi bir bölüme açmış olsaydı size hak verebilirdim sayın Mamba09. Ama kişi böyle bir yanlış yapmamış. Ben olsaydım konuya cevap yazmaz böyle bir polemiğe girmezdim. He bunları söylerken Salih sütten çıkmış ak kaşık mı tabiki değil hakaret olayını kesinlikle tasvip etmiyorum. Size hak verdiğim ve benimde şahsen forumda eksik gördüğüm forumun geliştirilmesi konusudur. Eğer ki bir kişiyi engellediyseniz onu görmemeniz gerekirdi. Bu konuda yöneticilerin çalışması gerekli bence.

arndiol
24 Ekim 2019, 11:41
Şimdi burada Salih konuyu "Konu Dışı" bölüme açmış eğer ki böyle içerikli bir konuyu teknik atölye,sürüş teknikleri ya da faydalı bilgiler gibi bir bölüme açmış olsaydı size hak verebilirdim sayın Mamba09. Ama kişi böyle bir yanlış yapmamış. Ben olsaydım konuya cevap yazmaz böyle bir polemiğe girmezdim. He bunları söylerken Salih sütten çıkmış ak kaşık mı tabiki değil hakaret olayını kesinlikle tasvip etmiyorum. Size hak verdiğim ve benimde şahsen forumda eksik gördüğüm forumun geliştirilmesi konusudur. Eğer ki bir kişiyi engellediyseniz onu görmemeniz gerekirdi. Bu konuda yöneticilerin çalışması gerekli bence.

çıtaya bak "konuyu doğru yere acmıs"

adminlikte verelim hatta :queen:

Sparks
24 Ekim 2019, 11:51
Forumdan Uzaklaştırılmış

Thesinner83
24 Ekim 2019, 14:25
çıtaya bak "konuyu doğru yere acmıs"

adminlikte verelim hatta :queen:

Burda anlatmak istediğimi size anlatamamışım sn. Arndiol. Konu dışı bölümüne motosiklet haricinde kişiler istediği konuyu açabilir. Burnumda sivilce çıktı, Kaynanam beni sevmiyor, bizim hanım menemeni soğanlı yapıyor... gibi konular bile açabilirler. Bence buna kimsenin engel olma ya da aşağılama gibi bir hakkı yoktur. Beğenmiyorsak sayfayı kapatalım. Neden kişinin açtığı konuyu eleştiriyoruz ki.

Mesela sn. Mamba09 'un attığı linkte Salih konu başlığına "Faruk K Hayatı" yazmış paylaştığı şarkı sözünün şu kısımlarında
"Demedim demedim bir şey demedim
Derdimi kimseye söylemedim
Eredem teredim herşey meredim
Keltimi şerlere çelteledim
Çok gerilince sinirlerim
Tutamam çenimi söylenirim
Kulağı vardır şşşşt heryerin
Zararı küpüne sirkenin"
bence kendini bulmuş hoşuna gitmiş paylaşmış. "KN filtre yaptım yararlı bir konu orayı görmeyip neden bu konuyu görüyorsun" diyor hoş olmayan bir dille ki bence haklı beğenmediysek sayfayı kapatalım. Eleştiriyi ancak yapıcıysa yapalım fayda sağlayalım.

http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/198312-kendi-k-and-n-filtreni-kendin-yap-mucitler-iceri-2.html
Konuda 21. mesaj sn. Haşmet, Salihin psikolojisine laf atıyor(Samimi muhabbetleri var mı yok mu bilmiyorum varsa bana laf düşmez.) peki salih ne yapıyor. Görmüyor cevap yazmıyor. Bizde böyle yapalım. Hoşumuza gitmiyorsa kışt,hoşt demeyelim. Biz birlikte güzeliz.

Ayrıca adminlik konusunda; siz de benim kadar aktifsiniz mesajlarınızın çoğunu beğeniyorum. Güzel konular da açıyorsunuz. Yönetime katkı sağlayabilirsiniz. Ciddiyim makara yapmıyorum.

Ayrıca bu konudaki son mesajım umarım herkese düşüncelerimi anlatabilmişimdir.

arndiol
24 Ekim 2019, 14:40
Burda anlatmak istediğimi size anlatamamışım sn. Arndiol. Konu dışı bölümüne motosiklet haricinde kişiler istediği konuyu açabilir. Burnumda sivilce çıktı, Kaynanam beni sevmiyor, bizim hanım menemeni soğanlı yapıyor... gibi konular bile açabilirler. Bence buna kimsenin engel olma ya da aşağılama gibi bir hakkı yoktur. Beğenmiyorsak sayfayı kapatalım. Neden kişinin açtığı konuyu eleştiriyoruz ki.

Mesela sn. Mamba09 'un attığı linkte Salih konu başlığına "Faruk K Hayatı" yazmış paylaştığı şarkı sözünün şu kısımlarında
"Demedim demedim bir şey demedim
Derdimi kimseye söylemedim
Eredem teredim herşey meredim
Keltimi şerlere çelteledim
Çok gerilince sinirlerim
Tutamam çenimi söylenirim
Kulağı vardır şşşşt heryerin
Zararı küpüne sirkenin"
bence kendini bulmuş hoşuna gitmiş paylaşmış. "KN filtre yaptım yararlı bir konu orayı görmeyip neden bu konuyu görüyorsun" diyor hoş olmayan bir dille ki bence haklı beğenmediysek sayfayı kapatalım. Eleştiriyi ancak yapıcıysa yapalım fayda sağlayalım.

http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/198312-kendi-k-and-n-filtreni-kendin-yap-mucitler-iceri-2.html
Konuda 21. mesaj sn. Haşmet, Salihin psikolojisine laf atıyor(Samimi muhabbetleri var mı yok mu bilmiyorum varsa bana laf düşmez.) peki salih ne yapıyor. Görmüyor cevap yazmıyor. Bizde böyle yapalım. Hoşumuza gitmiyorsa kışt,hoşt demeyelim. Biz birlikte güzeliz.

Ayrıca adminlik konusunda; siz de benim kadar aktifsiniz mesajlarınızın çoğunu beğeniyorum. Güzel konular da açıyorsunuz. Yönetime katkı sağlayabilirsiniz. Ciddiyim makara yapmıyorum.

Ayrıca bu konudaki son mesajım umarım herkese düşüncelerimi anlatabilmişimdir.

Salih'in forumda olmaması konusunda en büyük destekcilerden birisi benimdir. İyi yönleri vardır, ben görememişimdir orası farklı bir konu. Ben belki de olumsuz yönlerine bakıyorumdur ancak;

- Kask konusuna xMAX önerisinde bulunuyor
- yeni başlayan üyelerin motorları ile dalga geciyor ki bu gerçekten sogutucu bir durumdur
-Konuyu hiç hatırlamıyorum ancak bir bilgi için destek isteyen birisine sonucu ölüme kadar cıkabilecek ciddi hatalı bilgiler veriyor idi, hatta üyenin onu tanımadıgını birisinin okuyup ciddiye alabileceğine dair yazılarım var bulursam yollarım.
-Alakalı alakasız her konuya xMAX ABS yazıp ABS sahibi olmayan tüm motorlarla dalga geciyor

Konu dışı olan kısım "makara" kısmı olarak değil diğer bölümlere uygun olmayan başlıklar içindir. "Kıçımda sivilce cıktı" konu dışı bir başlıktır ancak bunu konu olarak acmak kurallara uygun gözükse de forum etiğine uygun değildir. Konu dısı kısmından bircok farklı bilgi edinebiliyoruz, burada terör estirmeyi saglıklı bulmuyorum.

Yönetim işi sıkıcı, yönetici oldugunda herkese rahat rahat giydiremiyorsun :cherry: