PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : inanılmaz gerçekten...

can_dosay
17 Ağustos 2006, 11:15
arkadaşlar her zaman motorcu kazası olur ama birde buna bakın yuh yaa gerçekten abartmış.oldu olacak minibüs yapsaydı motoru ben iki kişi zor biniyorum ya...
http://haber.mynet.com/detail_news/?mainPage=1&which=summary&type=Flash2&id=A00F3419&ref=haberHome&ref2=1&date=16Agustos2006

delipoyraz
17 Ağustos 2006, 11:27
yurdum insanı işte...:pale: :pale: :silent: :pr: :pr: :pr:
bi kere o sübyanların günahı ne , ne işleri var motosiklet üstünde.. hey allahım , işte böle zihniyetli insanlar yüzüne motosiklete sıcak bakılmıyor trafikte.. allah korumuşta sıyrıkla atlatmışlar , düşündükçe nasıl kızıyorum onları o motora bindiren anne babaya....

Gabe
17 Ağustos 2006, 11:38
ayıp be kardeşim, 3 tane cocuk almışlar bir de... diyecek laf bulamıyorum cidden

Tuncer Sezen
17 Ağustos 2006, 11:40
Bunun gibi bir sürü örnek görüyorum maalesef ki yollarda...Küçücük çocuğunu kasksız korumasız(ki kasklı korumalı bile olsa açıkcası ben 4 yaşındaki çocuğu bindirmemeyi tercih ederim)önüne bindiriyor arkada da hanımı bide bebek varsa tamam işte araba gibi motosiklet...Allah korusun o çocuklar ölseydi veya sakat kalsaydı acaba vebalini nasıl ödeyecekti,hiç mi düşünemiyorlar anlamıyorum:pr:Aslında şu haberin 10-15 tane çıktısını alıp yolda gördüğüm benzer durumlardakilere vermek lazım,belki o zaman dank eder kafalarında bişey...:farao:Hergün hergün bu tür cehalet kokan olaylar görmekten bıktım artık.Tamam belki kamyon sürücüsü hatalı ama insan yolda neyle karşılacağını bilemez ona göre hareket etmesi lazım sonuçta,ne işi var motosiklette 5 kişinin:farao:

can_dosay
17 Ağustos 2006, 11:41
ya diyorum ya ben iki kişi zor biniyorum ne cesaret ya hayret doğrusu

ozkansava
17 Ağustos 2006, 11:53
Allah akıl fikir versin diyeceğim ama,Allah aklı vermiş bu adamın fikri kötü.

batuhan35
17 Ağustos 2006, 11:56
haberin başlığına takıldım...

Aksaray'da meydana gelen trafik kazasında, otomobilin çarptığı motosiklette bulunan 5 kişi yaralandı.
motorda 5 kişi.....:queen: :farao:

Sanlı
17 Ağustos 2006, 11:58
Sonra neymiş motosiklet tehlikeliymiş... cahil cesareti denen bişey var başka söze gerek yok...

demonicdreams
17 Ağustos 2006, 12:28
Sonra neymiş, motosiklet tehlikeliymiş... Budur!..

Arkama, yaşını başını almış, aklı selim sahibi bir insanı korumalı olarak bile alsam içimde bir gariplik oluyor... başına bir halt gelirse ne yaparım diye. Bir de 2'den 4'e üç boy çocuk ve hanım!.. O şekilde arabayı bile kullanırken tedirgin olurum yahu!..

velespit-cbr
17 Ağustos 2006, 12:30
kendilerine acımıyolar bari çocuklarına acısınlar ...