PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gopro Hero7Black Motovlog

The Best
10 Eylül 2019, 19:39
https://www.youtube.com/watch?v=ysFwOOkeEcM

ahe
11 Eylül 2019, 09:57
eldivenin nerede kardeş düşşen işiyemicen

Ali cakmak
11 Eylül 2019, 12:32
Mikrofon ne kullaniyorsunuz ?

The Best
12 Eylül 2019, 12:37
Haklısın dostum eldivensiz olmaz 2 çift var takmayı unutunca :D

uthec
15 Eylül 2019, 15:19
"Gereksiz bir şey yapıyorum ama beni mutlu ediyor."
duydum ve kapattım.

Gökhan_Aygün
16 Eylül 2019, 15:18
Ben de bunun white olanı aldım, bakalım beklentim büyük.

berk_cglr
16 Eylül 2019, 15:23
Ben de bunun white olanı aldım, bakalım beklentim büyük.

beklentin çok büyük olmasın birebir ikisinide karşılaştırıp black almıştım arada bayağa fark var ama şu da var eken sjcam vs vs gibi kamerlardan çok daha iyi white orası ayrı tabi ama hafıza kartını kesinlikle gopro nun sitesinden bakarak tam hangi özelliklte olması gerekiyorsa çok farkettiriyor hem akıcılık hemde kalite olarak

MahmutBiner
16 Eylül 2019, 15:49
Bukadar yüksek fps çekmemenizi tavsiye ederim. Ağır çekim ve fotoğraf alacaksanız tamam ama fps yükseldikçe video akıcılığını kaybediyor ve film görüntüsünü kaybediyor.

The Best
18 Eylül 2019, 12:33
Bu konuda aydinlatin beni fps arttikca akicilik artmazmi ?

drejj
18 Eylül 2019, 12:46
Acı sınırımı test edeyim dedim,10 saniye dayanabildim.

MahmutBiner
18 Eylül 2019, 13:14
Bu konuda aydinlatin beni fps arttikca akicilik artmazmi ?

fps yükseldikçe içinden fotoğraf alması veya olası bir tehlike anında videodan obje seçmeniz kolay olabilir. Fakat film akıcılığı kaybolur. Sinema tv filmleri 18 30 fps aralığında çekiliyor genelde. Bu çok uzun bir konu fakat zor bulabileceğiniz bir bilgi değil. İnternere fps kaç olmalı fps nedir diye yazarsanız yüzlerce kaynak gelir karşınıza fps oranını 30 yapıp tekrar video yükleyin bakın akıcılık ve izlemesi daha keyifli olacaktır.

https://evrimagaci.org/gozlerimiz-saniyede-kac-kare-fps-goruyor-2331

Manuel olarak şöyle deneme yapabilirsiniz

Bir elinizi göz hizanıza getirin yavaşça sallayarak gözünüzle takip edin. Elinizin tüm detaylarını görebiliyorsunuz dimi. Konuya daha hakim oluyorsunuz.

Birde aynı denemeyi elinizi hızlıca sallayarak gözünüzle takip etmeye çalışın ne oldu bulanıklaşmaya başladı veya çok hızlı takip ettiğiniz için yorulmaya başladınız.

The Best
18 Eylül 2019, 17:33
Ünlü Bir motovlogger 25 fps 4 k cekin diyordu youtubede ancak cektim dedigi protune ayarlarini yaptim ancak sanki kesik kesik geldi gozume

Gökhan_Aygün
19 Eylül 2019, 13:47
Sonunda White versiyonu deneyebildim ancak direkt bilgisayara atmadım, Whats App üzerinden yollayıp, sonrasında upload edip yükledim.

Muhtemelen görüntü gerçek kalitede değildir ancak şu fps olayını anlayabiliriz gibi.

https://youtu.be/jA55SCHypF4

The Best
20 Eylül 2019, 11:56
Keşke white alana kadar 5black alsaydin

Gökhan_Aygün
20 Eylül 2019, 13:18
Keşke white alana kadar 5black alsaydin

Valla ben bir arkadaşımdan sjcam fiyatına aldım .. Piyasa fiyatından almadım yani, vlog da çekmeyeceğimize göre, yetiyor bana maksat güvenlik.

The Best
20 Eylül 2019, 13:53
Ozaman iyi almissiniz :)