PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bursa'da Motor Ustası ve Aksesuarcı

enes_ayx
03 Eylül 2019, 13:56
Merhaba arkadaşlar Bursa'da bildiğiniz iyi bir motorcu ve motor aksesuarı satan yer var mıdır? Motor bakımlarını yapmak ve mont falan almak istiyorum.

Meraklı Genç
03 Eylül 2019, 16:26
Merhaba arkadaşlar Bursa'da bildiğiniz iyi bir motorcu ve motor aksesuarı satan yer var mıdır? Motor bakımlarını yapmak ve mont falan almak istiyorum.

İsmini tam hatırlamıyorum yerin ama Gökdere metrosundan inip kime sorsan gösterirler,anayolun üzerinde,motor ve ekipman satan bir yer var

Carlsberg
03 Eylül 2019, 16:52
İsmini tam hatırlamıyorum yerin ama Gökdere metrosundan inip kime sorsan gösterirler,anayolun üzerinde,motor ve ekipman satan bir yer var

Kime sorsan göstermezler usta bu taraftakilerin %90'ında zeka geriliği var.

Sanırım bahsettiğiniz yer burası; https://goo.gl/maps/a37Duv8H8o8j9GD78

Ancak kendilerinde ekipman namına pek bir çeşitlik yok.

ryangt
03 Eylül 2019, 21:38
Bey motor hem servis hem de aksesuar konusunda baya başarılı . Tavsiye ederim

MahmutBiner
04 Eylül 2019, 08:46
Bey Moto ( Her marka modele bakıyorlar ) Servis çok iyi fakat aksesuar konusunda orta şekerliler.

Start Motor Yamaha ( yetkili servis ve aksesuar ) hem servis hem aksesuar konusunda iyiler.

Ceketciler Suzuki ( Yetkili servis ve aksesuar ) Aksesuar konusunda en çok çeşit ve marka burada. Vespa arai shoei dainese revit gibi bir çok markayı bulabileceğiniz bir yer.

Duran Kardeşler Honda ( yetkili servis ve aksesuar ) Aksesuar konusunda zayıf ve çok az çeşit bulunuyor. Servis konusunda iyi değiller genelde ufak hacimli scooter bakıyorlar.