PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Önündeki motoru görmedi. Motosiklete arkadan çarptı!

admin
02 Eylül 2019, 00:00
Denizli'nin Pamukkale İlçesinde meydana gelen trafik kazasında bir aracın dikkatsizliğinden dolayı, trafikte önünde bulunan motosiklete sürücüsüne çarptı. Kaza anı ise başka bir aracın kamerasına an be an yansıdı.

Denizli'de seyir halinde giden otomobil önündeki motosiklete çarpması sonucu 1 kişi yaralandı. Alınan bilgiye göre, Dün saat 21.30 sıralarında Denizli'nin Pamukkale İlçesi Ulus Caddesi üzerinde seyir halinde giden otomobil önündeki motosiklete çarptı. Çarpmanın etkisiyle motosikletle beraber sürücüsü yere yığıldı. Kazada motosiklet sürücüsü yaralandı. İhbar üzerine olay yerine kısa sürede 112 Acil Sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralı sürücü ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Kaza anı ise bir araç kamerası tarafından an be an görüntülendi

Kaynak: denizli20haber.com

https://www.youtube.com/watch?v=BYoU6jqnu7E

taşkın pekca
02 Eylül 2019, 15:31
İnşAllah kötü bir şey olmamıştır

kurubuzz
02 Eylül 2019, 15:51
Böle tiplerin elinden alıcan ehliyetini 2 yıl hasip sonrasına insan olma piskoloji dersi vericeksin .😠

mavzer-i
02 Eylül 2019, 15:54
hadi diyelim motosikleti görmedi. arabayı da mı görmemiş motorla beraber arabaya da giriyor arkadan.

abeciMotoru
02 Eylül 2019, 15:56
Aralara neden giriyoruz diye soranlara cevaben işte böyle dalyapraklar üzerimizden geçmesin diye.

serkan1987
02 Eylül 2019, 16:26
maalesef motorcu da hatalı çünkü bir aracın arkasında değil sağında veya solunda durmalıydı.

tayfunley
02 Eylül 2019, 16:42
Şu otomatik fren sistemlerinin yaygınlaşmasını
çok istiyorum. Kontrol bu salak insanlarda ne kadar az olursa o kadar iyi..

oldcockroach
02 Eylül 2019, 16:43
maalesef motorcu da hatalı çünkü bir aracın arkasında değil sağında veya solunda durmalıydı.

Neden hatalı trafik kurallarında öyle bir kural mı var ? Motorcunun hatası sıfır arabayı kullanan hatalı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:42 ----------

Şu otomatik fren sistemlerinin yaygınlaşmasını
çok istiyorum. Kontrol bu salak insanlarda ne kadar az olursa o kadar iyi..

O salaklara ehliyet veren sistemi değiştirsek ?

sey_47
02 Eylül 2019, 16:53
şu memlekette bir yerimiz olmadı alimünyum.

filtering yaparsın, vay makascı derler.
kenarda durursun şeritteki araba egzozunla tamponunu ilişkiye sokmaya çalışır.
ortada durursun tepene araba çıkar. bir de sen suçlu olursun.

Bizim memleket zor iş aluminyum.

SuleymanE
02 Eylül 2019, 17:20
Motorun arkasına önüne niye çakar takıyorsun? diye soranlara güzel bir örnek.

Motoru ankara pavyonu haline getirmek lazım (ışıl ışıl, rengarenk) bu hanzoların bizleri farketmesi için...

Gerçi disko topu kıvanımda dolaşsak da fark etmeyen elbet çıkar.

En iyisi hala aralara girmek, trafik durunca 2 araba arasında konumlanmak gibi duruyor.

dyavol-77
03 Eylül 2019, 00:41
Denizli'nin Pamukkale İlçesinde meydana gelen trafik kazasında bir aracın dikkatsizliğinden dolayı, trafikte önünde bulunan motosiklete sürücüsüne çarptı. Kaza anı ise başka bir aracın kamerasına an be an yansıdı.

Denizli'de seyir halinde giden otomobil önündeki motosiklete çarpması sonucu 1 kişi yaralandı. Alınan bilgiye göre, Dün saat 21.30 sıralarında Denizli'nin Pamukkale İlçesi Ulus Caddesi üzerinde seyir halinde giden otomobil önündeki motosiklete çarptı. Çarpmanın etkisiyle motosikletle beraber sürücüsü yere yığıldı. Kazada motosiklet sürücüsü yaralandı. İhbar üzerine olay yerine kısa sürede 112 Acil Sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralı sürücü ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Kaza anı ise bir araç kamerası tarafından an be an görüntülendi

Kaynak: denizli20haber.com

https://www.youtube.com/watch?v=BYoU6jqnu7E
Güzelim ülkemizde bir davar sahnesi daha..Bi bitmediniz .........

okaplan
03 Eylül 2019, 01:24
Çarpmadan hemen önce anlık frene basıp çarptıktan sonra freni yine bırakıyor, ta ki diğer aracada vurup motoru bayağı bir sürükleyince fren aklına geliyor. beyinsiz bir davar daha, bugün uzun aradan sonra ilk kez ışıklarda arada veya önde durmak yerine arabanın arkasında durmuştum bugün bu videoyu gördüm artık yine durmam. böyle moronlar cinayete tam teşebbüsten yargılanıp ceza almalı

mrt20
03 Eylül 2019, 11:58
Ülkede araba kullanabilen sığırları oranlasak,
En çok Denizlide çıkmazsa bişey bilmiyorum.

murattatoğlu
09 Eylül 2019, 14:50

bu nasıl bir mantık dır ? O bir kural mı ? Motosiklet bir araçsa bir otomobilin kapladığı yer kadar alan kullanma hakkı var. Kuralları bilmeden sallmayın lütfen , sizin söylediğiniz sadece bir önlem kural değil

Justforfun
09 Eylül 2019, 22:19
Motosiklet Kaza haberlerine, özellikle bu forumda olup da, motosiklet sürücüsüne zoraki suç veya kusur isnat edenlere hırt oluyorum. Arkadan gelen otomobil mal gibi çarpmış önündeki araca, hal böyleyken, motosikletlide kusur aramak neyin kafasıdır? Bu gözle bakınca, zaten motosikletle trafiğe çıkmak baş kusur!!!
Bu ve benzeri mazoşist yaklaşımları sıkça görüyorum bu forumda. Özeleştirinin eziklik boyutuna kaçacak kadar aşırılığı tuhaf oluyor.

nyk
09 Eylül 2019, 23:18
telefona falan bakarken görmemiş vurmuştur diyecektim ama vurmadan hemen evvel frene basıyor vurduktan sonra freni bırakıyor araç durunca tekrar frene basıyor. Ya alkollü vs ya da panikledi.

dr_kimble
11 Eylül 2019, 22:30
Why Hayvan why. Niye yani niye be gerizekalı embesil. O telefon gözüne girsin. Kısas uygulayacaksın buna ya başka türlü akıllanmaz. Motora bindiricen sonra geçip arkadan bindiricen.
Umarım motorcuda bişey yoktur🙏