PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kuba Cr1 alınır mı?

ocen45
02 Eylül 2019, 12:42
Arkadaşlar 5.500 TL ye 3.000 km de Cr1 buldum okuldan dolayı satıyormuş. Cr1 in kronik sorunları var mıdır? Yarın pulsar ns 150 motorumu satıcam kronik sorunları başıma gelmedi ama her an gelebilir endişesiyle motoru sürmekten sıkıldım. Cr1 in yedek parça durumu, kronik sorunları var mı yazarsanız sevinirim.

RideForLife.
02 Eylül 2019, 15:37
Cr1 her yönden iyi bir motordur benim gözümde. Motoru sağlamdır, problem çıkarmaz. Parça kalitesi normal bir çinlinin bir tık üstündedir fakat Pulsar kadar kaliteli değildir. Yedek parçası deyim yerindeyse bakkalda bile bulunur. Zaten Kubanın çoğu motor, fren vs gibi parçaları birbirine uyuyor, o yüzden hiçbir problem yaşamazsınız.

Kısacası güzel, kaliteli, problemsiz bir motordur. Gücü sizi Pulsardan sonra tatmin etmeyebilir, bu konuyuda es geçmeyin derim.

arndiol
02 Eylül 2019, 15:56
Bajaj okusa su actıgın baslıkları, üretimi kapatır vallaha.

Kronik sorun nedeniyle endişe ederken kuba'a binip "yolda motor elimde kalmaz inşallah" moduna geçeceksin belli.

Hayırlı olsun hocam; gücü yetersiz gelecektir ama belli ki pulsara ısınamadın; denemekten zarar gelmez.

istanbuls34
02 Eylül 2019, 18:22
Attan inip eşşeğe binmeye benzer. Yerinizde olsam 2. el yamaha ybr veya hero karizma alırdım.

allegromod
02 Eylül 2019, 21:09
ben olsam alırdım tipi diğer motorlardan daha güzel hem motor giderken patlayacak mı diye endişe etmem sanırım rks 180 ile motoru aynı uzun zamandır kullanan ve sıkıntı yaşamayan arkadaşım var motor bloğu önemli

GezeGeze
02 Eylül 2019, 22:12
Yeni başlık açmak yerine konu ile ilgili bu forumdaki Kuba CR1 sayfasına bakabilirsiniz.

Link: https://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/125899-kuba-cr1-supersport-31.html (https://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/125899-kuba-cr1-supersport-31.html)

31 sayfa boyunca enine boyuna okuyabilirsiniz.

impetum
02 Eylül 2019, 22:13
Güzel sağlam motordur kendileri başlangıç motorum olurlar 😊 hiç pişman etmemişti verdiğim paraya.