PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Pulsar Ns 150 motorumu satmalı mıyım?

ocen45
01 Eylül 2019, 22:11
Üç hafta önce tanıdıktan 18.bin km de 6.000 TL ye aldım şimdi 7.000 TL ye alıcısı var. Motorun kronik sorunlarını olduğunu biliyorum ondan satmak istiyorum ama bir yandan da görüntüsü güzel olduğu için satmamayı düşünüyorum. Ne ilk sahibinin ne de benim başıma krank kırma problemi gelmedi. Bu gelmeyecek anlamına mı gelir yoksa illa bir gün krank kırar mı? Tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar, salı günü satışını yapalım diyor alacak kişi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:18 ----------

Güncel arkadaşlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:33 ----------

Günceldir.

darkmotor
02 Eylül 2019, 00:58
Ben olsam değiştirirdim güzellik gözü doyursada , ciddi ilişkilerde güven en önemli kriterdir :)

motohazar
02 Eylül 2019, 01:01
Kırmadı kırmayacak anlamı tabi ki taşımaz
Kırarda belki kırmadan da gider uzun yıllar ama kırmaz anlamıda çıkarma bundan

gelecek:)
02 Eylül 2019, 01:22
bajajın domi400 dışında hiçbir motoruna binilmez hepsi sorunlu motorlar sat kurtul

Halilyildiz
02 Eylül 2019, 10:03
bajajın domi400 dışında hiçbir motoruna binilmez hepsi sorunlu motorlar sat kurtul

bajajın discover modelleride sorunsuz ben 3 seneye yakındır kullanıyorum discover'ı bana şu ana kadar krank kırmadır,şanzıman kitlemedir,sübab kes'me dir bir sıkıntı çıkartmadı düzenli bakımını yaptıktan sonra birazdan düzgün sürdükten sonra seni uzun km'ler ce götürür discover modelleri

arndiol
02 Eylül 2019, 10:08

herkes övüyor o motora da ben güvenemyorum; tek silindir 400 cc :queen:

Üç hafta önce tanıdıktan 18.bin km de 6.000 TL ye aldım şimdi 7.000 TL ye alıcısı var. Motorun kronik sorunlarını olduğunu biliyorum ondan satmak istiyorum ama bir yandan da görüntüsü güzel olduğu için satmamayı düşünüyorum. Ne ilk sahibinin ne de benim başıma krank kırma problemi gelmedi. Bu gelmeyecek anlamına mı gelir yoksa illa bir gün krank kırar mı? Tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar, salı günü satışını yapalım diyor alacak kişi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:18 ----------

Güncel arkadaşlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:33 ----------

Günceldir.

satınca ne alacagına karar verdın mı?

ocen45
02 Eylül 2019, 11:49
herkes övüyor o motora da ben güvenemyorum; tek silindir 400 cc :queen:

satınca ne alacagına karar verdın mı?

Bu fiyata rn 180 var hocam kafam ona yattı. Siz ne dersiniz

arndiol
02 Eylül 2019, 11:51
rn180 ebatlarına baktınız mı? oldukca kucuk bır motor ve bildiğim kadarıyla kronik sorunları var (yanlıs da hatırlıyor olabilirim)

Acıkcası RKS mi deseniz Bajaj mı deseniz Bajaj derim, ancak model olarak 2sinide kullanmıs kullanıcılardan bılgi almak daha saglıklı.

ocen45
02 Eylül 2019, 13:07
rn180 ebatlarına baktınız mı? oldukca kucuk bır motor ve bildiğim kadarıyla kronik sorunları var (yanlıs da hatırlıyor olabilirim)

Acıkcası RKS mi deseniz Bajaj mı deseniz Bajaj derim, ancak model olarak 2sinide kullanmıs kullanıcılardan bılgi almak daha saglıklı.

Küçük olduğunu biliyorum hocam ondan alıyorum zaten hep içimde kalmıştı. Kronik sorun dediğiniz motor kışın soğukken stop ediyor başka bir sorunu yok kral

Kural [ Z ]
02 Eylül 2019, 13:33
Daha farklı bir marka model bakmanızı öneririm. Şekil ve görüntü olarak gerçekten cezbedici de olsa en fazla 7-8 bin km kadar sonra (tabi o kadar dayanabilirseniz) size yaşatacağı sorunlar yüzünden motosikletten dahi soğuyabilirsiniz.

Elinizdeki için değerinde alıcı çıktı ise ve satmayı planlıyorsanız satın. Ancak ya paranızı değer kaybetmeyecek şekilde saklayın ve güzel bir fırsat çıkmasını bekleyin, ya da bilindik ve daha sağlam diğer modellere göz atın. Gerekirse üzerine biraz eklemeye çalışın ama sağlam birşey alın. 2. el bir MSX125 çok daha verimli olur.

ocen45
02 Eylül 2019, 13:34
;4499502']Daha farklı bir marka model bakmanızı öneririm. Şekil ve görüntü olarak gerçekten cezbedici de olsa en fazla 7-8 bin km kadar sonra (tabi o kadar dayanabilirseniz) size yaşatacağı sorunlar yüzünden motosikletten dahi soğuyabilirsiniz.

Elinizdeki için değerinde alıcı çıktı ise ve satmayı planlıyorsanız satın. Ancak ya paranızı değer kaybetmeyecek şekilde saklayın ve güzel bir fırsat çıkmasını bekleyin, ya da bilindik ve daha sağlam diğer modellere göz atın. Gerekirse üzerine biraz eklemeye çalışın ama sağlam birşey alın. 2. el bir MSX125 çok daha verimli olur.

Hocam msx benim motoru sevme sebebimdi fakat ikinci elleri 9 dan başlıyor. Dediğim gibi rks rn 180 in pek kronik sorunu yok diye biliyorum