PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ehliyetsiz Motokurye'nin Öldüğü Kaza..

hachiko
01 Eylül 2019, 14:33
https://resmim.net/f/dJg2cO.jpg

Maltepe'de bir kebapçıda motosikletli kurye olarak çalıştığı öğrenilen 17 yaşındaki genç, motosikleti ile seyir halindeyken minibüs ile çarpıştı. Genç motosikletli kurye kazada feci şekilde hayatını kaybetti. Kaza anı saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı..

Maltepe Fındıklı Mahallesi Atatürk Caddesi üzerinde bulunan kavşakta seyreden motosikletli kurye, 34 DP 9235 plakalı minibüsle çarpışması sonucu devrildi. Bir kebapçıda kurye olarak çalıştığı öğrenilen sürücü 17 yaşındaki Azat Y. motosikletinden savrularak kanlar içinde yere yığıldı..

Olay yerine gelen sağlık ekipleri motosiklet sürücüsünü Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırdı. Ancak talihsiz gencin hayatını kaybettiği öğrenildi.

Kaza nedeniyle polis ekipleri geniş güvenlik önlemleri alırken, yoldaki trafik akışı uzun süre kontrollü şekilde sağlandı. Öte yandan motosikletle çarpışan minibüs sürücüsünün şok yaşadığı görüldü.

https://www.youtube.com/watch?v=b-RI-yoJk0k

Takvim

atillatopal9
01 Eylül 2019, 15:44
Allah rahmet eylesin. kaza geliyorum demiş..

EMRE_R19
01 Eylül 2019, 15:45
İşyeri sahipleri 3 kuruş az vermek için gençlerin heveslerinden faydalanıyor eger bu memlekette adalet varsa ki yok bu şerefsiz dükkan sahibine en agır cezanın verilmesi lazım.ama sahibi agır para babalarındansa karakol önünde elini sıkarlar.cokda şiddetli bir kaza gibi görünmüyor kask olsa muhtemelen kurtulurda allah geride kalanlara sabır versin

freewill
01 Eylül 2019, 15:59
Allah rahmet etsin yalnız bir çok görgü tanığı kaza yapan arkadaşın kafasının büyük bir bölümünün bedenden ayrıldığını söylemiş. Çok kötü bir durum.

Remzidemir41
01 Eylül 2019, 20:37
Kask kask kask 😔

Yasin D
01 Eylül 2019, 23:07
Kazanın olduğu yer evimin bir alt sokağı her gün kullandığım bir yol yeni yapıldı. Yola E5'den bağlanıldığı zaman 500 metre dümdüz bir yola bağlanılıyor ve burada arabası, motoru tapa gaz geliyor geçenlerde de aynı yerde bir araç yaya ya çarpmıştı. Acilen bir çözüm bulunması gerekiyor yoksa bu kazaların ardı arkası kesilmez.

RunemagicK
02 Eylül 2019, 00:06
çok basit bir kaza gibi görünüyor, üstelik de yandan çarpmış ama kafası yan camı kırmış ve içeri girmiş, boynu kesilmiş gibi. Bu kazada kask kurtaramazmış maalesef.

TheNightHawk
02 Eylül 2019, 00:25
Videoda kanın fışkırmasından şah damarının kesildiği anlaşılıyor. Talihsiz bir kaza. Trafik kurallarına uymamanın sonuçlarından biri , bir şey olmaya da bilirdi ama olmuş. Nedeni kural tanımamak.

arndiol
02 Eylül 2019, 08:25
Video'yu izlemek bile istemiyorum.

Sadece 17 yaşında bir cocugu calısmaya mahkum edenler ve bu sekilde calıstıranların allah belasını versin diyorum.