PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motosiklet kazaları, sürücüler, vb videolar paylaşabilceğim bi youtube kanalı

Imzecc
30 Ağustos 2019, 01:28
Selamlar herkese iyi geceler , dün geceden beri aklıma bi fikir düştü motosiklet sürücülerinin kask kameralarından sürüş videoları , kaza videoları gibi paylaşımlar yapmayı düşünüyorum bunun için bi youtube kanalı açmayı düşündüm , bunlarla uğraşan kimse forumda var mı ? Bana yardımcı olabilecek teşekkürler ,

to1ga
30 Ağustos 2019, 02:39
Bu fikrini yapan yüzlerce kanal var zaten boşver :)

Imzecc
30 Ağustos 2019, 03:12
Bu fikrini yapan yüzlerce kanal var zaten boşver :)

Vardır doğrudur , ama bende motosikleti sevdiğim için onunla alakalı bişeylerle ekstradan uğraşmak istiyorum , uğraşıcak bişeyler arıyorum işin doğrusu :)

tayfunley
30 Ağustos 2019, 12:18
Motovlog değil de, insanların trafikte başına gelen olayları derleyip paylaştığınız bir kanal açarsanız daha çok tutar diye düşünüyorum. Yabancılarda "moto maddness" diye bir kanal var, çok fena izleniyor adamlar. O tarz bir kanal açın yani

gerivites
30 Ağustos 2019, 13:16
Nasil bir yardim istiyorsunuz

Imzecc
30 Ağustos 2019, 13:52
Motovlog değil de, insanların trafikte başına gelen olayları derleyip paylaştığınız bir kanal açarsanız daha çok tutar diye düşünüyorum. Yabancılarda "moto maddness" diye bir kanal var, çok fena izleniyor adamlar. O tarz bir kanal açın yani

Tamda düşündüğüm ama o kadar profesyonel bi edit yapma kabiliyetim yok daha önceden uğraştığım işler değil :). Şimdi sormak istediğim vlog çekenlerin sayfalarına üye olup onları seyredip başına gelenleri kesip birleştirip videolar paylaşsam vlog çekenler sildirirmi videoyu ?

Imzecc
01 Nisan 2020, 14:03
Konuyu hortlatıyorum arkadaşlar videolarda telif yememek için nasıl bi yol izlemeliyim her videoyu kesip biçip paylaşabilirmiyim konu hakkında bilgisi olan var ise detaylı bilgilendirme rica edicem teşekkürler