PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Rks Rnx

Abakan
27 Ağustos 2019, 16:25
Almak istediğim motor tecrübe eksikliğinden dolayı küçük olması cazip geliyor
Ancak hiç kullanıcı yorumu bulamadım
Kronik sorunu var mıdır, yedek parça sorunu var mıdır? Hiç bir fikrim olmadığı için siz değerli forum üyelerine sormak istedim
Rks Rnx alınır mı?

Halilyildiz
27 Ağustos 2019, 17:00
Almak istediğim motor tecrübe eksikliğinden dolayı küçük olması cazip geliyor
Ancak hiç kullanıcı yorumu bulamadım
Kronik sorunu var mıdır, yedek parça sorunu var mıdır? Hiç bir fikrim olmadığı için siz değerli forum üyelerine sormak istedim
Rks Rnx alınır mı?

2.el hiç yok maalum sitede 0 alıcaksın geliba o paraya çin malı motora vericeğime gider MSX 125 alırım daha iyi sorunsuz makina uzun yıllar kullanabilirsin

erensel
27 Ağustos 2019, 17:51
Bu motor için yorumda bulunamam ama markanın servis hizmeti hiç iyi değil.
2.el MSX 125 daha mantıklı

motohazar
27 Ağustos 2019, 18:00
Msx 125 çok ufak çocuk motoru gibi kimse alınmasın ama öyle yani
rks çin mallarında servis ağı gerçekten yükselen bir marka her ilde hemen hemen mevcut benim ilimde var 2 tane de ilçemde satış ve servisi var yetkili parça gelecek olursak şu an nu sene tanıtıldı fuar da piyasası evet yok ama olacaktır elbet.

Parça içinse zaten kanunen 10 yıl tedarik etmek zorunda rks de sanmıyorum parça getirmemezlik etmez bu motor fiyatı ile cezbettiyor ucuz ve biraz şekli var ben olsam ss tarzı istiyorsam rks rnx gerçekten alırdım bütçem ona yetiyorsa ha bütçem s1000rr a yeterse idi de onu alırdım

emenyasin
27 Ağustos 2019, 18:03
Hocam mesele şekliyse MSX de güzeldir(hem daha mantıklı bir seçim olur gibi, he eğer mesele küçüklüğüyse bi tane Lifan Pony alın yarı fiyatından çok daha azına. Hem canınız sıkıldığında dağa taşa vurun(https://www.youtube.com/watch?v=Q6rOu6v_of0) hem isterseniz şehir içinde eğlenin(https://youtu.be/_6my9CgQlWI?t=6).

HRider
27 Ağustos 2019, 22:21
Panigaleyi nasıl çakarız diye düşünüp. Çok güzel çakma panigale yapmışlar. 9 Beygirlik racing motorla istanbulda hayatta kalmak çok zor gibi görünüyor.

Abakan
28 Ağustos 2019, 04:19
Msx haddinden fazla küçük değil mi bana mı öyle geldi yoksa?

HRider
28 Ağustos 2019, 22:18
Msx haddinden fazla küçük değil mi bana mı öyle geldi yoksa?

msx haddinden çok küçük evet. Fakat çok kıvrak ve atak motordur. RNX adlı panigale çakamamasından daha iyi olduğuna emin olabilirsin.