PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Merhabalar forumda yeniyim..

Honda CBR 12
24 Ağustos 2019, 01:04
Şöyle ben egzoz takmayı seven tiplerdenim öncelikle bunu söyliyim ve yaklaşık 2 senedir motor kullanıyorum aldığım ilk motorum 2006 cbr repsoldü üstünde akrapovic egzoz vardı 2. motorum 2005 cbr dı ondada tiger egzoz vardı ve 3. motorumda yine 2015 cbr dı (CBR Hastasıyım çocukluk hevesi diyelim) Ve Hondanın motorlarından şaşmamı söylemişlerdi bayada sevdim piyasası olan bi motor olduğu için Şimdi KTM RC 250 Bakınıyordum fakat bi cbr gördüm baya oynamış arkadaş yani şu şekilde jantları fosforlu yeşil motor simsiyah ve farlar sinyaller vs film çekmiş yanar döner diye hitab edliyor diye biliyorum.Bi taraftan bakınca yeşil ortadan bakınca farklı diğer taraftan bakınca mor falan değişik bi film çekmiş ama baya beğendim fakat üstünde varex kumandalı egzoz sistemi var ve bi kaç kişiden duyduğuma göre varex sibob ayarını bozarmış.Bilgisi olan bi kaç kişi yardımcı olabilirmi? Ktm rc 250 iyi bi motormudur kullanan varmı ve cbr ı bırakıp neden ona geçmeliyim yada farklı önerebiliceğiniz racing motor varmı?
KTM YAMAHA HONDA HYOSUNG SUZUKİ Gibi markalara baktım çok yüksek bi miktar param yok böyle fiyat aralığı ile birlikte yazabilirseniz süper olur.Teşekkürler