PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 6. Sınıf hgs hakkında

EUOGLU
16 Ağustos 2019, 19:41
25 tl kart ücreti ve 30 tl mecburi yukleme ucreti var. Yani 55tl

emenyasin
16 Ağustos 2019, 20:19
Sağolun bilgiler için. Peki yükleme nereden yapılıyor ve geçiş sırasında kartın üstümüzde olması gerekiyor mu?

liquem
16 Ağustos 2019, 20:25
Troll de olabilir ama ben ciddiye alaraktan. Sistem plakadan hgs'yi tanıyor Hızlı geçiş gişelerinde özellikle şehirlerarası yolda hiç sıkıntı çıkmıyor şehiriçi genelde okumuyor sonradan okuyor. İstanbulda 20 kez falan geçiş yaptım sadece 5-10 tanesini algılamış :S gerek köprü gerekse diğer yollarda.

emenyasin
16 Ağustos 2019, 20:49
Sonrada okuyor derken :silent: Pahalı mıdır diye çekinmiştim ama toplam 55 tl ise alabilirim. Yani Manisa'dayken işime yaramaz ama belli mi olur, belki lazım olacağı bir yerlerden geçmem gerekebilir.

mavzer-i
16 Ağustos 2019, 21:09
Sonrada okuyor derken :silent: Pahalı mıdır diye çekinmiştim ama toplam 55 tl ise alabilirim. Yani Manisa'dayken işime yaramaz ama belli mi olur, belki lazım olacağı bir yerlerden geçmem gerekebilir.

plakalı aracın varsa almalısın.
telefona hgs uygulamasını kur oradan takip et ne kadar bakiye kalmış falan filan. oradan yüklemede yaparsın.

emenyasin
16 Ağustos 2019, 21:20
plakalı aracın varsa almalısın.
telefona hgs uygulamasını kur oradan takip et ne kadar bakiye kalmış falan filan. oradan yüklemede yaparsın.

Haklısınız. Telefondan yükleme yapılabilmesi güzelmiş.

Mertcan39
16 Ağustos 2019, 21:59
ben de yeni konu açmak yerine bir soru sormak istiyorum 6. sınıf hgs bulamadığım için 1. sınıf al ak zorunda kaldım şuan 6. sınıf olarak değiştirebilme yenileyebilme imkanım var mı

siyahus
11 Mart 2020, 16:07
Bu gün yeni Motoruma 6. sınıf HGS kart aldım. İhtiyacı olanlar İstanbul Bahçelievler PTT merkez şubeden alabilir. 25 TL kart ücreti ve en az 30 TL yükleme yapılıyor. isterseniz hemen kredi kartına otomatik ödeme tanımlayabiliyorlar. Örneğin ben 50 TL altına düştüğünde 50 tl yüklemesi yönünde kredi kartı talimatı verdim. Sabah 8:30 da açılıyor. Ben 8:45 te oradaydım , sadece 2 kişi sıra bekledim 15 dakika sürmedi tamamı. Bankoların yanında HGS formu var. Ruhsat ve Kimlik ile giderek bu formu doldurursanız gişede kısa sürede işiniz halloluyor.

https://goo.gl/maps/ZKCq5sKmdRQYwesg6

F54
11 Mart 2020, 23:13
SAKARYA da bi arkadaş bulamadı kocaeli gişe den aldım 55 tl veriyorsun 25 i kart ücreti aq resmen soygun kartın maliyeti 5 tl ama ptt 25 alıyor