PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sigortadan parayi aldik ya sonrası?

Umutksk
13 Ağustos 2019, 02:03
Arkadaşlar ben onceden konusunu acmistim.Net bilen arkadaşlar var mı soracagim sorulari?
Motordan cikan parcaları gercekten sigorta mı alıyor,ustalar bize doğruyu mu söylüyor(parçalar kırık.)
Motordan cikan parcalar benim hakkım değil mi? Çünkü motor bana ait,kaza %100kusurlu.
Ayrıyetten karşı tarafin %100kusurlu olduğu kazalarda aracin deger kaybina ugradigini soyleyerek sigortadan paramizi rahatca alabilir miyiz? Cunku 10binlik motorda 3.900 kayit cikti ve karsi tarafa kusur 100 vermişler bana 0

Felis Leo
13 Ağustos 2019, 03:34
Benimde karşı tarafın sigortasından ön çamurluk değişmişti, servis kırık çamurluk sigorta istiyor demişti zaten az bir parçası kırıktı, bende iyice kırdırma verdim ellerine

E.Yzr
13 Ağustos 2019, 09:31
Evet sigorta istiyor. Değişen parçalar onlarda kalıyor. Değer kaybı plastik parçalarda alınmıyor. Bu arabada da motorda da bu şekilde

sandıkçı
13 Ağustos 2019, 17:00
Bende de aynı durum var.Bayramdan sonra yaptıracam motoru.Karşı taraf %100kusurlu.Sigortadan ücreti geri alabilmeniz ne kadar sürdü ve kesinti yaptılarmı.?

to1ga
13 Ağustos 2019, 17:08
He birde honda expertiz dosyası açılması için 400 lira önden para istiyor. Sizde durumlar nedir?

F54
14 Ağustos 2019, 00:33
He birde honda expertiz dosyası açılması için 400 lira önden para istiyor. Sizde durumlar nedir?

böyle birşey yok sakın para vermem sigortacınla görüş
ilk defa duyuyorum