PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ruroc Kask?

OwLRider
07 Ağustos 2019, 11:49
Türkiye'ye yeni gelen ruroc kasklar hakkındaki düşünceleriniz nedir? Atlas serisi 450 475 dolar arasında carbon dış kabuğa sahip. Sizce almaya değer mi yoksa Arai,Shoei bakmak daha mı mantıklı?

..YaNKee..
07 Ağustos 2019, 11:52
aynı fiyata shoei varsa bilindik markayı tercih etmekte fayda var.. arai daha pahalı olacağından yakın fiyatları kıyaslamak lazım sanırım..

Mlhbl07
07 Ağustos 2019, 13:11
Bende instagram sayfalarını takip ediyordum, taaa ki kask çekilişi yaptıklarında çekilişi yabancı birinin kazanmasına kadar. meğerse dünya çapındaymış çekilişten sonra açıkladılar (sanki çekiliş isim listesine Türkiye İnstagram sayfasındaki insanları yazmışlar gibi). reklam amaçlı insan sömürüsü olarak algıladığımdan dolayı takipten çıktım ve bu markayla işim olmaz artık.

Ayrıca fiyat yeni piyasaya girmiş ürün için çoook iddialı, TR'de herhangi bir mağazada perakende şeklinde satışı da yok hani beden olmazsa git gel kargo masrafı vs. insanı soğutur cinsten

dogukanb
07 Ağustos 2019, 13:27
Full karbon tamam güzel de ağırlığı yazmıyor ee ne anladım ben bu işten?

Carlsberg
08 Ağustos 2019, 01:16
Düşünüyorsanız bile en azından bi' otursunlar, yerleri belirlensin sonra duruma göre hamlenizi yaparsınız.

MahmutBiner
08 Ağustos 2019, 12:40
o kaskı türkiyeye getirip o etiketi üzerine koyan vatandaşı tebrik etmek gerek ruroc nedir ya :) tavsiye istemişsiniz ama şöyle söyliyim ruroc yerine gidin bilindik ls2 hjc falan alın daha iyi :)

khaledome
08 Ağustos 2019, 15:03
Türkiye'ye kim getirmiş ki , bulamadım.
link var mı?

dogukanb
15 Ağustos 2019, 15:07
Karbon Fiber ama 1520gr resmen ölü doğmuş bir marka.

https://www.youtube.com/watch?v=V18Iev-oibA