PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 250 CC Uygun Fiyatlı Scooter Tavsiyesi

SlimeDont
28 Temmuz 2019, 19:34
Merhabalar tekrardan, kendi elimdeki pulsarı aradan çıkartıp kendime 250 cc bir scooter almak istiyorum. 18-19 bin Türk lirasına kadar bütçem var. Aklımdaki fikir Sym Joymax 250i almak hem absli hem de yeni modeli olduğu ve fiyatı da uygun olduğu için aklıma takılan bir model
fakat başka bu fiyat aralığında güzel tavsiyeler varsa alabilirim.
Ayrıyetten bu motoru kullanan arkadaşlarda yorumlarını yazarsa almayı düşündüğüm motor hakkında bir fikrim olmuş olur.

kulspruta
28 Temmuz 2019, 20:18
Xmax, forza gibi pahalı modelleri bir kenara bırakarak ciddi olarak ne alabilirim diye baktım bir süre önce. Bana en mantıklı gelen daelim s3 olmuştu. Alıcı gözle gir bakın. Çok Güçlü, çok konforlu, geçen senelerde abs de eklendi. Piyasa şartlarında oldukça mantıklı bir model. Uzun yıllardır üretiliyor çok ciddi bir problemi yok okuduğum kadarıyla. Kısa süre önce 20 bin altında satılıyordu. Ötv tekrar gelince kaça gidiyor bilmiyorum bayileri bir yoklayın.

gurcanozturk
28 Temmuz 2019, 20:59
O fiyatlara Daelim S3 olur gibi. 2014 civarı Xmaxte olur sanki.

iscorpit
28 Temmuz 2019, 22:14
O fiyat aralığı için verilebilecek en doğru kararı vermissiniz hocam. Hele ki 20 civarı zorlanirsa 2017 model ABS li 4-5 bin km aralığında joymax bulunabilir. Daelim de kötü değil tabiki ancak lastiklerin alındığı gibi değiştirilmesi tavsiye ediliyor. Bir de virajlarda çok da güven vermiyor izlenimi oluşmuştu inceleme videolarında. S3 un sıfırı 22 bin TL, xmax forzaya hiç girmiyorum fiyat olarak, yine en mantiklisi joymax gibi görünüyor bence de.

nvrmnd
28 Temmuz 2019, 22:38
piaggio xevo 250... hem knforlu hem kaliteli...

atalayalper
29 Temmuz 2019, 09:43
Piaggio X-EVO 250.. O segmentteki çoğu motorun rahatlıkla içinden geçiyor.. Kalkış, duruş, konfor, bagaj, yakıt tüketimi, motorun kronik hiçbir probleminin olmaması ve direk italya üretimi.

Not: Servisi pahalı değildir, parçası biraz pahalı olabilir doğrudur. İkinci eli x-max kadar hızlı değildir. Ama x-max kullanırken alacağınız keyifin 2-3 katını alacağınızın garantisini verebilirim.