PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sizlerle Buluştuk !/Suzuki KATANA/Failler Topluluğu w/UCK,KIVO

MetinRR
16 Temmuz 2019, 21:20
Bu videoyu sizlerle birlikte çektik.Partimize gelen - gelmeyen herkese çok teşekkür ederiz.İlk buluşmamızda ne kadar büyük bir aile olduğumuzu gördük.Sağ olun,var olun.Zaten videoyu dikkatli bir şekilde izlerseniz herkesin güldüğünü, mutlu olduğunu görebilirsiniz.Bizim için önemli olan sizlerle bir araya gelmekti.Onun dışında Suzuki KATANA'yı tanıttık,yedik içtik,gazladık burada görünenin çok daha fazlasını yaptık.Maalesef 1.Güne ait görüntüler bunlar,2.gün gelenlere de çooook teşekkür ediyoruz.
İyi seyirler...

https://www.youtube.com/watch?v=_4jqZICZfmc&t=507s

https://www.youtube.com/watch?v=_4jqZICZfmc&t=507s

atalayalper
17 Temmuz 2019, 08:43
Metin merhaba, esas biz sana teşekkür ederiz. Katana benim çocukluğumun rüyasıdır. Keza ilk bindiğim motor 1991 model kırmızı bir gsx600f katana idi. O model yılına göre gidişi çok iyi ve sesi muazzamdı. Şimdikiler bilmez o dönem Supertrapp susturucular ve komple egzoz sistemleri vardı 4 silindir suzuki blokları ile sesi çok iyi oluyordu.. Bu yüzden katananın yeri ayrıdır bende. Eski tasarıma genel hatları ile sadık kalmışlar ve bana göre muhteşem olmuş tasarımı.. En kısa zamanda test videosunu da görmek isteriz :)

MetinRR
18 Temmuz 2019, 04:54
Metin merhaba, esas biz sana teşekkür ederiz. Katana benim çocukluğumun rüyasıdır. Keza ilk bindiğim motor 1991 model kırmızı bir gsx600f katana idi. O model yılına göre gidişi çok iyi ve sesi muazzamdı. Şimdikiler bilmez o dönem Supertrapp susturucular ve komple egzoz sistemleri vardı 4 silindir suzuki blokları ile sesi çok iyi oluyordu.. Bu yüzden katananın yeri ayrıdır bende. Eski tasarıma genel hatları ile sadık kalmışlar ve bana göre muhteşem olmuş tasarımı.. En kısa zamanda test videosunu da görmek isteriz :)

Rica ederim,en kısa zamanda incelemek için sabırsızlanıyorum :)

VTAkbay
21 Temmuz 2019, 13:33
Süper bir gündü. Videoda deliler gibi gülende benim zaten :thumleft:

Gelecek buluşmamızda görüşmek üzere.

MetinRR
22 Temmuz 2019, 17:40
Süper bir gündü. Videoda deliler gibi gülende benim zaten :thumleft:

Gelecek buluşmamızda görüşmek üzere.

Ayağına sağlık,görüşürüz :)