PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eksper geldi tecrübeli var mı

Umutksk
08 Temmuz 2019, 14:55
Arkadaşlar merhaba kaza yapmıştım ben,tutanak da derken dosyayı açtık eksper geldiğinde ben motoru bırakıyordum denk geldik olayı ve hasarı güleryüzle anlattımhasarli parçalara baktı ben bunu bu sekilde tramere yolluyorum sonucu beklersin gecmis olsun dostum dedi guler yuzlu bir sekilde,eksperin iscilik ve parca fiyati konusunda araca bakarken fiyatı indirmemesi ve direkt parca fiyatlarinin ve isciligin oldugu kagida az bisure bakip tamamdir diyip gitmesi o fiyatlari kabul ettigini mi gosterir? Fiyatlar yamaha yetkili servis fiyatlari zaten?

MahmutBiner
08 Temmuz 2019, 15:12
Arkadaşlar merhaba kaza yapmıştım ben,tutanak da derken dosyayı açtık eksper geldiğinde ben motoru bırakıyordum denk geldik olayı ve hasarı güleryüzle anlattımhasarli parçalara baktı ben bunu bu sekilde tramere yolluyorum sonucu beklersin gecmis olsun dostum dedi guler yuzlu bir sekilde,eksperin iscilik ve parca fiyati konusunda araca bakarken fiyatı indirmemesi ve direkt parca fiyatlarinin ve isciligin oldugu kagida az bisure bakip tamamdir diyip gitmesi o fiyatlari kabul ettigini mi gosterir? Fiyatlar yamaha yetkili servis fiyatlari zaten?

Gittiğiniz servis güvenilir büyük bir servisse ve motosiklete fiyat çıkarmışsa zaten experin yapabileceği tek şey tamamdır diyip dosyayı tramere yollaması :) sağda solda duyduğumuz exper tamamını karşılamıyor orjinal takmıyor vs gibi durumlar merdiven altı ve experin niyetini çok kez kötüye kullanmış ustalarda geçerli oluyor.

liquem
08 Temmuz 2019, 15:32
Şöyle bir sorun var. Meblayı servise senin ödemen gerekebilir. bazi sigorta şirketlero dolandırılmamak içn bunu yapıyor. Servis fatura kesince ödeme oluyor bazi şirketlerde. Atıoyorum sen parayı aldın yaptırmadın şansın yok. Servis onarcak onarılan parçaları sigortaya yollayacak fotoğraflarını öyle ödeme yapılıyor sana