PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cross önerisi ?

anıil
07 Temmuz 2019, 20:58
Merhaba arkadaşlar, ybr 125 var onu satıp cross almayı düşünüyorum alamaktaki amacım ise yollar çok bozuk yaşadım ilçede olmuyor. arada parkur var ilçede orda eğlenip ,dağa bayıra çıkıcam 125 cc yada 250 cx beni üzmicek motor alamyı düşünüyorum aklımda 11, 12 bin tl civarı wr 125 var kullanan varsa ,çevresinde olan varsa yada önerebilcek bu fiyata bunun gibi motor varsa yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler yorumlar için.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:42 ----------

Wr125 in r ve x modeli arasındaki fark nedir

burakrak
07 Temmuz 2019, 21:15
Merhaba arkadaşlar, ybr 125 var onu satıp cross almayı düşünüyorum alamaktaki amacım ise yollar çok bozuk yaşadım ilçede olmuyor. arada parkur var ilçede orda eğlenip ,dağa bayıra çıkıcam 125 cc yada 250 cx beni üzmicek motor alamyı düşünüyorum aklımda 11, 12 bin tl civarı wr 125 var kullanan varsa ,çevresinde olan varsa yada önerebilcek bu fiyata bunun gibi motor varsa yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler yorumlar için.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:42 ----------

Wr125 in r ve x modeli arasındaki fark nedir

X olan supermoto modeli diye biliyorum

DrFreeman
07 Temmuz 2019, 22:18
Wr 125 x supermoto modelidir. Fark olarak 17 inç jant ve düz cadde lastiği var üstünde. Onun dışında 4-5 kiloluk ağırlık ve amortisörlerde biraz sertlik farkı var sadece. Düşünüyorsanız R yani enduro modelini tercih edin derim yaşadığınız yere göre daha uygun bence dişli lastik olması.

anıil
07 Temmuz 2019, 22:23
R tercih etmeyi düşünüyorum alıcam

sey_47
07 Temmuz 2019, 22:56
Facebook grubunda uyeydim. Millet baya grenaj ariyordu. Ya cok pahali, ya da bulmasi biraz problem. Enduro motosikletlerde o parcalarin da fiyatina bakmak lazim almadan once.
Fark olarak ta, arkadaslarin dedigi gibi.
X supermoto
R enduro

anıil
08 Temmuz 2019, 00:47
800 tl set grenajları ki ülkedeki kurdan dolayı böyle çoğu şey

Boldpilot
08 Temmuz 2019, 01:16
grenaj seti bahsettiğin fiyatın 3-4 katı, motosiklete gelirsek tam işini görücek en ekonomik motosiklet diyebilirim. Patika yollar ve şehir içi trafiği için mükemmel, görsel olarak crf250 de wr250 de yanında halt etmiş daha gösterişli. Uzun yolda 90km/h geçilmezse fena değil.

anıil
08 Temmuz 2019, 04:31
Reis ucuz parça çinli alcaz artık japonların ne parçada yanına yaklaşılıyo nede motor fiyatında en son yürücez böyle giderse

mertd
08 Temmuz 2019, 12:20
Reis ucuz parça çinli alcaz artık japonların ne parçada yanına yaklaşılıyo nede motor fiyatında en son yürücez böyle giderse

Kuba black cat kullandım 15.xx civarı başlangıç motorumdu iş gördü dağda vs bayırda. Yol performansı da güzel 90-100 km yapıyo max. Fakat biraz motor boyutu küçük uzun boylulara komik duruyo. Ben öneririm inceleme yapabilirsiniz. Soru olursa yardımcı olurum. :cat:

anıil
08 Temmuz 2019, 17:41
Bi satıyim duruma göre bakıcam ne kadar eklerin ne kadar olur hiç bilmiyorum belki bütçemi arttırabilirim