PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kuba dragon 50 !!!!!

Kutaykaan
07 Temmuz 2019, 13:39
Arkadaşlar babam işe gidip gelmek için kuba dragon 50 cc aldı fakat iş yeri yokuş oldugu için giderken zorlandinı söyledi şimdi motosiklete 54 mm piston taksak ne bisi sıkıntı olur krank degişitirsek cup motorların krank uyarmı

ufoz
07 Temmuz 2019, 13:47
Babanız kaç kilo?

Ben 60 kiloyum.
Sahil yolundan Kadırga yokuşunu kullanıp hiç zorlanmadan Çemberlitaş'a çıkabiliyordum.
Keza yine Basın Ekspres Güneşli köprüsünden o dik yokuşu tırmanıp Halkalı Meydana çıkabiliyordum.
Üstelik 2. Viteste.

Dragon50 nin hava filtresi hortumu sele altından geçiyor. Hortum çok yumuşak olduğundan ezilip havayı kesebiliyor.
Açık hava filtresi alın.
Karbüratörü silindire ters takın.
Bötlece hava hortumunu kesmeyeceksiniz, orjinallik bozulmayacak. Açık hava filtreside öne denk gelecek. Verim yükselecektir.

Kutaykaan
07 Temmuz 2019, 15:07
Teşekkürler babam 86 kilo

zeynelhazan
07 Temmuz 2019, 16:09
Babanız kaç kilo?

Ben 60 kiloyum.
Sahil yolundan Kadırga yokuşunu kullanıp hiç zorlanmadan Çemberlitaş'a çıkabiliyordum.
Keza yine Basın Ekspres Güneşli köprüsünden o dik yokuşu tırmanıp Halkalı Meydana çıkabiliyordum.
Üstelik 2. Viteste.

Dragon50 nin hava filtresi hortumu sele altından geçiyor. Hortum çok yumuşak olduğundan ezilip havayı kesebiliyor.
Açık hava filtresi alın.
Bötlece hava hortumunu kesmeyeceksiniz, orjinallik bozulmayacak. Açık hava filtreside öne denk gelecek. Verim yükselecektir.

Peki hava ayarını giderken ki haline mi ayarlayacaksınız yoksa olduğu yerdeki mi? Olduğu yerde ayarlarsanız giderken fakir karışım oluşacağından verimsiz olacak. Siz 60 la giderkenki hıza ayar uydurmuş olun, 80 le 100le giderken yine ayar bozulacak. Karşıdan rüzgar esse bile hava/yakıt karışım oranınız etkilenecek.

EMRE_R19
08 Temmuz 2019, 04:35
facebook da dragon 50 gurubu var kullanıcılardan bilgi al 100 lük yap olay bitsin.mis gibi vergisiz sigortasız 100 lük motorun olur

Kutaykaan
08 Temmuz 2019, 13:22
Teşekkürler

UzunYolAdami
08 Temmuz 2019, 13:55
Babanız kaç kilo?

Ben 60 kiloyum.
Üstelik 2. Viteste.

Açık hava filtresi alın.

60 kglik baba mi olur?
sadece baba göbegi en az 30kg ceker... :)

arndiol
08 Temmuz 2019, 14:22
hocam merak ediyorum bu 50cc motorların şehir içi hız sınırı 30 km/s

Hiç yakalanan yok mu :queen: herkes yukseltiyor 80 90 yapıyor da sınır 30