PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : YAMAHA İSTANBUL / İŞ İLANI

admin
02 Temmuz 2019, 15:36
Yamaha İstanbul Yetkili Servisinde yetiştirmek üzere eleman aranıyor,

Serviste yetiştirilmek üzere eleman alımı yapılacaktır. Daha önce servis bölümünde çalışmış adaylar öncelikli değerlendirilecektir. İlgili adayların 0850 602 07 07 numaralı telefondan Yamaha İstanbul'a ulaşması yeterlidir.

YAMAHA İSTANBUL
Otoport Avm - Turgut Özal Mah. 68. Sk No 46/14
Esenyurt / İstanbul

kadiRR s
02 Temmuz 2019, 23:46
şu an ayakkabı taban modelleme yapıyorum ama işimi sevmiyorum aslında çocukluktan'tan beri motosiklet servisinde çalışmak istiyordum sizce işi bırakıp denesem mi? en azından mekanik birkaç birşey öğrenebilir miyim?

uzay gemisi
03 Temmuz 2019, 00:42
şu an ayakkabı taban modelleme yapıyorum ama işimi sevmiyorum aslında çocukluktan'tan beri motosiklet servisinde çalışmak istiyordum sizce işi bırakıp denesem mi? en azından mekanik birkaç birşey öğrenebilir miyim?
Bir kaç yıl içerisinde bir motosikleti en ufak parçasina kadar un ufak Edip tekrar toplayacak bilgiye sahip olursunuz. Zaten sizi direk çırak olarak almıyorlar Yamahanin eğitimleri var onlara katılıp temel parça sökme takma gibi şeyler öğreniyorsunuz tabi ki eğitimlerin de seviyeleri var

Tvs01
03 Temmuz 2019, 03:46
Bunlarda habire işçi alıyor, geçenlerdede danışman arıyorlardı ön tarafa Honda da çalışan arkadaşım başvurdu almadılar. Nasıl bir seçicilik varsa.

akgokhan
03 Temmuz 2019, 09:20
Bunlar yalan haber. PR çalışması bakın istihdam sağlıyoruz demek istiyorlar. Gerçek bir eleman alınacak olsa Yamahada çalışanların tanıdıkları girer. Boşuna başvurup zaman harcamayın.

MahmutBiner
03 Temmuz 2019, 09:24
Bunlarda habire işçi alıyor, geçenlerdede danışman arıyorlardı ön tarafa Honda da çalışan arkadaşım başvurdu almadılar. Nasıl bir seçicilik varsa.

Bu servise gidiyorum. Heralde içerde 30 kişi var rahat çalışan mağaza aksesuar ve servis toplamı :) Eğer alınmadıysa bilmediğiniz bir huyu sevilmemiş olabilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:22 ----------

Bunlar yalan haber. PR çalışması bakın istihdam sağlıyoruz demek istiyorlar. Gerçek bir eleman alınacak olsa Yamahada çalışanların tanıdıkları girer. Boşuna başvurup zaman harcamayın.

Valla motosiklet servisleri bakkal dükanı değil en azından öyle olmasını istemeyiz. Dolayısıyla çalışanların tanıdıklarının girmemesi daha sağlıklı olur diye düşünüyorum. Zaten yetiştirilmek üzere yazılmış muhtemelen çırak gibi bi kişi aranıyor. Adam neden yalan haber için çeşitli forum sitelerine ve işçi bulma sitelerine para harcayarak ilan versin ? İşçi ilanı vererek dikkat çekmeye mi çalışıyor dersiniz ?

istanbu_gezg
03 Temmuz 2019, 09:36
Maksat fakir fukara heveslensin ;) bedava reklam saf olmayin iyi olan ise sen yanindam bile gecemezsin maksat dostlar laisveriste gorsun

Fakir fukara heveslensin

akgokhan
03 Temmuz 2019, 13:51
Valla motosiklet servisleri bakkal dükanı değil en azından öyle olmasını istemeyiz. Dolayısıyla çalışanların tanıdıklarının girmemesi daha sağlıklı olur diye düşünüyorum. Zaten yetiştirilmek üzere yazılmış muhtemelen çırak gibi bi kişi aranıyor. Adam neden yalan haber için çeşitli forum sitelerine ve işçi bulma sitelerine para harcayarak ilan versin ? İşçi ilanı vererek dikkat çekmeye mi çalışıyor dersiniz ?[/QUOTE]

Kariyer.neti bir çok firma sadece reklam alanı olarak kullanıyor. Adam alacağı kişiyi zaten alıyor. Diğer insanları patronuna yada diğer elemanlarına meşru gözükmek için çağırıyor.

MahmutBiner
04 Temmuz 2019, 08:58
Kariyer.neti bir çok firma sadece reklam alanı olarak kullanıyor. Adam alacağı kişiyi zaten alıyor. Diğer insanları patronuna yada diğer elemanlarına meşru gözükmek için çağırıyor.

valla yorumlarınız ilginç :) hani nasıl biryerde nasıl bir iş maceranız oldu bilmiyorum. Saygılar

fatih.met
05 Temmuz 2019, 10:15
ola esenyurt bizim oradir, gitsemmi acaba. motor sökme konusunda sorunum yok, toplarken sıkıntı oluyor biraz...

drejj
05 Temmuz 2019, 12:53
Bir kaç yıl içerisinde bir motosikleti en ufak parçasina kadar un ufak Edip tekrar toplayacak bilgiye sahip olursunuz. Zaten sizi direk çırak olarak almıyorlar Yamahanin eğitimleri var onlara katılıp temel parça sökme takma gibi şeyler öğreniyorsunuz tabi ki eğitimlerin de seviyeleri var

Tamir namına hiç bir şey öğrenemez.Sadece yağ değişimi,hava filtresi söküp takma ve kırılan çatlayan parçaları söküp takmayı öğrenirsin.Hiç bir yetkili servis tamir yolu ile uğraşmaz.ARıza mı var? hemen değişim.O çok övdükleri kardeşler yamaha servisine bizim tamir ettiğimiz mt10'nu satın alcak eleman götürdü,bir de detaylı expertiz yapmışlar! Boyalı olmayan şeylere boyanmış,öyle iyi boyamış ki ustaları boyalı parçaları fark edemedi.Yetkili servis de yıllarca aynı şeyi yapar durursunuz,arıza tespiti ve tamir yollarını öğreneceksen çekirdekten yetişmiş iyi ustaların yanın da öğrenirsin.

MahmutBiner
05 Temmuz 2019, 14:56
Tamir namına hiç bir şey öğrenemez.Sadece yağ değişimi,hava filtresi söküp takma ve kırılan çatlayan parçaları söküp takmayı öğrenirsin.Hiç bir yetkili servis tamir yolu ile uğraşmaz.ARıza mı var? hemen değişim.O çok övdükleri kardeşler yamaha servisine bizim tamir ettiğimiz mt10'nu satın alcak eleman götürdü,bir de detaylı expertiz yapmışlar! Boyalı olmayan şeylere boyanmış,öyle iyi boyamış ki ustaları boyalı parçaları fark edemedi.Yetkili servis de yıllarca aynı şeyi yapar durursunuz,arıza tespiti ve tamir yollarını öğreneceksen çekirdekten yetişmiş iyi ustaların yanın da öğrenirsin.

Kardeşleri reklamcı motovloglar harici kim övmüş ya :) İsim kötüye çıktı diye kaç yıllık isimlerini bile premium olarak değiştirdiler