PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arka canta mevzusu

EUOGLU
02 Temmuz 2019, 13:18
Topcase yada arka canta neyse, iki xl kask alan bir canta arıyorum sınırım 300 tl oneriler?

Maxem 45 sl alirmi iki kask?

scorpions_59
02 Temmuz 2019, 13:25
Kullanıyorum, iki kask alıyor XL benimkilerde ama üzerine başka birşey koymak zor.

Memnunum, üzerinde ızgara yada demir mi denir bilmiyorum ondan al.

EUOGLU
02 Temmuz 2019, 13:36
Kullanıyorum, iki kask alıyor XL benimkilerde ama üzerine başka birşey koymak zor.

Memnunum, üzerinde ızgara yada demir mi denir bilmiyorum ondan al.

209 a normal versiyonnh buldum demiri ben uydururum diyordum.

Sagolasin abi

hylaz
02 Temmuz 2019, 15:00
niyetini bozmak istemem ama ben maxem 45 aldım ve pişman oldum onu satıp ikinci el shad aldım sende bulursan ikinci el kappa shad al aynı fiyatlara bence

yamtareroglu
02 Temmuz 2019, 15:34
Maxem 45 iki kask alıyor

EUOGLU
02 Temmuz 2019, 17:28
niyetini bozmak istemem ama ben maxem 45 aldım ve pişman oldum onu satıp ikinci el shad aldım sende bulursan ikinci el kappa shad al aynı fiyatlara bence

Niye pisman oldun abi?

hylaz
02 Temmuz 2019, 20:07
hacmine göre sağlamlığı konusunda güven vermedi biraz hacimli bişey koysam (iki kask gibi) yamulmaya başladı, hacmi dolayısıyla fazla rüzgar alıyor bağlantı noktaları zayıf olduğu için esneme yaptı haliyle seste yapmaya başladı. kısaca bende fiyatına aldandım ama yanıldığımı düşünüyorum. aynı fiyatlara başka markalarda vardı hatırlayamadım ama bir araştırmanı tavsiye ederim.
kapağını açarken yamuluyordu çok fazla esniyor. hiç güven vermemişti bana

Blackeagletr
02 Temmuz 2019, 22:36
Maxem SL 45 kullanıyorum, 2 kask alıyor, bir kask+mont+dizlik+eldiven alıyor. Onun dışında eşşek gibi yük taşıyorum. 3 senedir kullanıyorum, herhangi bir deformasyon, ses, solma, kilit sisteminde sıkıntı yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:14 ----------

Ekleme: Beğenmediğim yanları, tablasının kapağı yok. Olan civatalar, petek petek araları gözüküyor, görsel olarak tablası leş.
Aşırı yağışlı havalarda, kırmızı reflektif far imitasyonu kısımlarınn dibindeki vidalardan içeri su sızdırıyor. 5 liralık silikonla sökmeden içeriden bu sorun çözülüyor.

EUOGLU
02 Temmuz 2019, 23:30
hacmine göre sağlamlığı konusunda güven vermedi biraz hacimli bişey koysam (iki kask gibi) yamulmaya başladı, hacmi dolayısıyla fazla rüzgar alıyor bağlantı noktaları zayıf olduğu için esneme yaptı haliyle seste yapmaya başladı. kısaca bende fiyatına aldandım ama yanıldığımı düşünüyorum. aynı fiyatlara başka markalarda vardı hatırlayamadım ama bir araştırmanı tavsiye ederim.
kapağını açarken yamuluyordu çok fazla esniyor. hiç güven vermemişti bana

Abi ya uretim hatali bir mal düştü sana yada harbiden dandik.

300 tl ye kadar ne almali gaff diye bisi var guvenemiyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:28 ----------

Maxem SL 45 kullanıyorum, 2 kask alıyor, bir kask+mont+dizlik+eldiven alıyor. Onun dışında eşşek gibi yük taşıyorum. 3 senedir kullanıyorum, herhangi bir deformasyon, ses, solma, kilit sisteminde sıkıntı yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:14 ----------

Ekleme: Beğenmediğim yanları, tablasının kapağı yok. Olan civatalar, petek petek araları gözüküyor, görsel olarak tablası leş.
Aşırı yağışlı havalarda, kırmızı reflektif far imitasyonu kısımlarınn dibindeki vidalardan içeri su sızdırıyor. 5 liralık silikonla sökmeden içeriden bu sorun çözülüyor.

Kasklarin boyu neydi hocam

Blackeagletr
02 Temmuz 2019, 23:40
M beden ikisi de, ancak çok rahat sığıyor, L, XL bile büyük ihtimal sığar.