PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : MOTORSİKLETLİ YOL ARKADAŞI 3/4 ağustos 2019

onurerdem
01 Temmuz 2019, 14:14
Merhaba ;

Motorsikletimle (2012 cbr250) 20000 km yol tecrübem var ve hiç 250 km üstü uzun yola çıkmadım. 3 yada 4 ağustosta istanbul büyükçekmeceden antalya kaşa kadar gitmeyi planlıyorum.

Bu konuda önerileriniz ve tavsiyeleriniz nelerdir ? (çantalar, yol üzeri molalar veya dikkat edilmesi gerekenler hakkında)

Ayrıca gelmek isteyen olursa memnuniyetle iletişime geçebilirim.

LynXMaSTeR
01 Temmuz 2019, 14:16
hocam o tarihlerde Balıkesir'de motosiklet festivalimiz var, uğrayın isterseniz :)
1-4 Ağustos Ayvalık Cunda

onurerdem
02 Temmuz 2019, 01:04
Mutlaka ordayım zaten. Oradan devam ederim kimseyi bulamazsam diye düşünüyorum.

LynXMaSTeR
02 Temmuz 2019, 09:55
aslında hocam benim de bi ege-akdeniz turu var kafamda ancak tarihler uyuşmuyor :)

oldcockroach
02 Temmuz 2019, 09:59
aslında hocam benim de bi ege-akdeniz turu var kafamda ancak tarihler uyuşmuyor :)

Bu festivaller neden hep memur motorcu düşmanı :D ayın 15 den sonra neden yok :D

Tvs01
02 Temmuz 2019, 13:58
Ben ayın 2 sin de gece yola çıkmayı düşünüyorum esenyurttan Antalya ya, araç ve motor arasında kaldım şu anda.

oldcockroach
02 Temmuz 2019, 14:58
Ben ayın 2 sin de gece yola çıkmayı düşünüyorum esenyurttan Antalya ya, araç ve motor arasında kaldım şu anda.

ne kadar yardımcı olurı bilmem ama Eskişehirden her yaz temmuz gibi arkadaşım antalyaya 150 cc hava soğutmalı çin malı motorla gider hiç şikayet ettiğini duymadım.Yani o bile şikayet etmiyorsa sizin herhangi bir zorluk yaşayacağını sanmıyorum.

liquem
02 Temmuz 2019, 18:10
ne kadar yardımcı olurı bilmem ama Eskişehirden her yaz temmuz gibi arkadaşım antalyaya 150 cc hava soğutmalı çin malı motorla gider hiç şikayet ettiğini duymadım.Yani o bile şikayet etmiyorsa sizin herhangi bir zorluk yaşayacağını sanmıyorum.

dönüş tarihin ne zaman İzmirden edremite gideceğim o süreçte eşlik edebilirm belki

oldcockroach
02 Temmuz 2019, 19:05
dönüş tarihin ne zaman İzmirden edremite gideceğim o süreçte eşlik edebilirm belki

Tvs01 den alıntı yapacaktın yanlış kişiden alıntı yaptın gibi :D benim bir yere gittiğim yok :D

ozan1991
02 Temmuz 2019, 19:12

geçen sene çok güzeldi o festival

LynXMaSTeR
02 Temmuz 2019, 22:34
Bu festivaller neden hep memur motorcu düşmanı :D ayın 15 den sonra neden yok :D

hocam ben de memurum, festival zamanları izin alıyorum :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:33 ----------

geçen sene çok güzeldi o festival

bu sene daha da güzel olacak :)

oldcockroach
02 Temmuz 2019, 22:42
hocam ben de memurum, festival zamanları izin alıyorum :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:33 ----------

bu sene daha da güzel olacak :)

Izin sorun değil para sorun malesef :D

Tvs01
02 Temmuz 2019, 23:10

R25 benim motosiklet abi, tvs eski motordu ismi değişmedim kaldı öyle, ailecek tatile gidecez ama ben motorlamı gitsem araclamı arada kaldım. Motor fazla yakıyor ve zaten araç mecburi gidecek ama motorun zevki ayrı ve gezmek için birebir. Olayı bozan yakıta vereceğim para şu anda.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:09 ----------

Motorla gidersem dönüşüm ayın 9 u veya 10 u

hteligul
03 Temmuz 2019, 02:06
Mimarobada oturuyorum antalya biraz zor fakat bizim o taraflarda buluşabiliriz :)

Levent
03 Temmuz 2019, 02:50
Geçen hafta Kaş'dan döndüm, Burdur'dan - Bozoyük'e kadar yağmur vardı, resmen rezillik çektim. Tek önerim yağmurluk konusunda hata yapmayın ;)

https://resmim.net/f/OF7w6a.png

Tvs01
03 Temmuz 2019, 03:44
Mimarobada oturuyorum antalya biraz zor fakat bizim o taraflarda buluşabiliriz :)

Erikli yaz festivalini öneriyim sana o zaman Antalya ya gitmesem gidecektim. Geçen yaz bombaydı, 1-2-3 Ağustos olması lazım, kombine bilet alırsan baya uygun oluyor çadırda kalmak için.

oldcockroach
03 Temmuz 2019, 08:34
R25 benim motosiklet abi, tvs eski motordu ismi değişmedim kaldı öyle, ailecek tatile gidecez ama ben motorlamı gitsem araclamı arada kaldım. Motor fazla yakıyor ve zaten araç mecburi gidecek ama motorun zevki ayrı ve gezmek için birebir. Olayı bozan yakıta vereceğim para şu anda.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:09 ----------

Motorla gidersem dönüşüm ayın 9 u veya 10 u

O zaman araba ile gitmende fayda var 2 defa masraf yapmaya gerek yok benzine harcayacağın parayı kendine harcarsın