PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Köpekler kötü mü dediniz ?

Shrieker
30 Haziran 2019, 00:19
Hindistan'a alalım sizi :) (https://www.youtube.com/watch?v=r4pnQ3zBU9M)

Ante
30 Haziran 2019, 00:40
Bir de bu kaplanlar koruma altında. Kimse dokunamıyormuş. Bir Türk firması yol yapacakmış o bölgede, kaplanlar yüzünden sorun çıkmış.

liquem
30 Haziran 2019, 03:08
Köpekler yüzyıllardır insanlarla beraber yaşamakta hatta insanlara dost olmaktadır. Köpekten korkanınız vs varsa. Birde şunu deneyin motoru durdurun. Emin olun hiçbirşey yapmayacaklar Bazen çok sürüye denk geliyrum Motoru kapatıp sürüyorum motoru. Bölgelerini korumaya çalışıyorlar sadece

hasmet
30 Haziran 2019, 06:53
Tavsiye etmem. Beni öyle ısırdı bir tanesi. Sonra her ihtimale karşı kuduz aşısına başlanıyor. Bir sürü iş dert.

oldcockroach
30 Haziran 2019, 09:46
Hindistan'a alalım sizi :) (https://www.youtube.com/watch?v=r4pnQ3zBU9M)
Onların kaplanı varsa bizim de doblomuz var amortisörleri kesik kartallarımız var komançi görünümlü apaçi lerimiz var :queen:

HUN
30 Haziran 2019, 11:00
doblo candır

SuleymanE
30 Haziran 2019, 11:17
Hormonlu kediye bak sen nasıl da kovalıyo motoru :)

Hindistanda nasıl ülke, bi fil kovalar, bi kaplan kovalar, biz halimize şükredelim en iyisi :P

kurubuz
30 Haziran 2019, 11:24
Köpek ısırmak için kovalıyor. Kaplan ise yemek için. Çok korkunç

snappy x
30 Haziran 2019, 12:29
Geçen parkta motorumla gezerken 3-5 köpeğin saldırısına uğradım,ilk defa bu kadar köpek yakınlaştı ve tekmeyi koymasam bacağımı kapıyordu,bunu gören şovmen kadın hayvanları rahat bırakın burası onların doğal alanı falan zırvalamaya başladı,akabinde jandarmayı arayacağını söyledi,sütlü kahve de söyle diyerek sesini kestim çok şükür..

kaanklky
30 Haziran 2019, 12:33
İlk gördüğümde de söylemiştim; hayatımda gördüğüm en iyi animasyonlardan biri.

hasmet
30 Haziran 2019, 16:10
3-5 köpek ve bir de kadının saldırısına uğramışsınız. :)

Köpekler toplu halde avlanır. İngiltere'de yaşlı bir çifti öldürmüştü köpekler.

Batılı devletlerde hayvan koruma servisini arayınca gelip alıp götürürler başıboş köpekleri.