PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 50 lt topcase bulamıyorum!

EUOGLU
29 Haziran 2019, 12:11
Uygun fiyatli buyuk topcase bulamıyorum 2 kask alsın istiyorum. Maxem 45 var aklımda ama kucuk gibi.

Bide cox diye markanın var 48 lt ama nasildir kullanan varmi?

Kural [ Z ]
29 Haziran 2019, 12:29
55 lt olsa?

Cyan
29 Haziran 2019, 12:59
Givi Blade'lere (iki boyu var küçük 37 diğeri 52 idi galiba, büyük olandan bahsediyorum...) çift kapalı kask giriyor, ama tuzlu...

Givi (veya Shad) sitesinde çift kask alır mı gösteriyor, oradan aratabilirsiniz ama fiyatlar Maxem vs gibi makul olmayacaktır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:50 ----------

Maxem'in bu modeline (https://www.feyizoglu.com/SL-45-lt-Arka-Canta-Siyah_49567.html) çift kask alır yazmışlar... Üst taşıma aparatı ve sırtlık + alt tabla ile geliyor, çok makul fiyatlı.

Dxsec
29 Haziran 2019, 13:39
https://urun.n11.com/canta/motor-arka-canta-52-lt-mts-12-kirmizi-reflektorlu-gaff-P208172431?gclid=CjwKCAjwmNzoBRBOEiwAr2V27bytqpWKs w0kKv_Bx8y1TjINjUZQ5iP2CBBh3JFhzutVGE0fKrPqZhoCRDY QAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Buyur 52 lt

Norton772
29 Haziran 2019, 14:34
Gaff kullanıyorum 52 lt ve memnunum. Kilit mekanizması da kullanışlı. Üstelik fiyatı da uygun, tavsiye ederim.

impetum
29 Haziran 2019, 14:58
Kappa k48 iki tane kapalı kask ucu ucuna da olsa sığıyor kullanıyorum.

Nikkfurie
29 Haziran 2019, 15:25
Hepco Becker e bakabilirsin , büyük çantaları var ve aerodinamik özelliği üst seviyededir , bende 55 lt journey modeli var , 200 km hızda bile kafa sallama vs hiç yaşamadım..

EUOGLU
29 Haziran 2019, 16:43
;4483692']55 lt olsa?

Olur abide 300 lirabutcem var maxem sl 45 2 kask alirmi bilemedim ikiside xl

pinkcrow7
29 Haziran 2019, 23:36
Hepco Becker e bakabilirsin , büyük çantaları var ve aerodinamik özelliği üst seviyededir , bende 55 lt journey modeli var , 200 km hızda bile kafa sallama vs hiç yaşamadım..

Haklısınız hocam bence de bu fiyatlara sadece bakabilir...

..YaNKee..
29 Haziran 2019, 23:48
bende bir tane kappa 52lt olması lazım sırt dayaması var üzerinde fakat kapak orjinal bordo renkte.. Ankarada inceleme imkanın varsa satarım.. depoda birkaç tane var ama en büyüğü bu dediğim.. sıfırı 750 ile 1000 arasıdır tahminen. yanlız foto vs ile uğraşamam sadece elden teslim edebilirim.. çatlak patlak yok ama üzerinde çizikleri vardır.. birkaç defa motoru yatırmışlığım vardır o çantayı kullanırken :) maksat iş görülsün yoksa normalde ilan vs yok yani satmayı düşünmedim... her ne kadar ikinci el olsada kaliteli çanta yattığında motoru korur, hatta bacaklarında zarar görme olasılığını azaltır... sıfır veya ikinci el ne alacaksan al dandik çanta alma...

Nikkfurie
30 Haziran 2019, 00:30
Haklısınız hocam bence de bu fiyatlara sadece bakabilir...

beraber bakın arkadaşı yalnız bırakma..

SuleymanE
30 Haziran 2019, 10:41
Olur abide 300 lirabutcem var maxem sl 45 2 kask alirmi bilemedim ikiside xl

Maxem SL-45 kullanıyorum, 2 adet L beden kaskı alıyor ancak XL denemedim, bilemeyeceğim.

Bence aklındaki soruyo cevaplamanın kolayı var, Maxem satan bir mağazaya gidip " - kasklar sığıyor mu denemem lazım ona göre alacağım" de ve deneyerek al :)
Markasına göre kaskların dış kabuk ebatları da çok değişken oluyor çünkü, en garantisi deneyerek alman.

Maxem SL-45 çok üst düzel bir topcase değil ancak tam bir f/p şampiyonu. Siyah reflektörlüsünü tavsiye ederim, çok şık duruyor.

Birkaç ufak eklenti ile neredeyse givi ve kappanın çantaları kadar sessiz ve güvenli oluyor.

EUOGLU
30 Haziran 2019, 14:14
bende bir tane kappa 52lt olması lazım sırt dayaması var üzerinde fakat kapak orjinal bordo renkte.. Ankarada inceleme imkanın varsa satarım.. depoda birkaç tane var ama en büyüğü bu dediğim.. sıfırı 750 ile 1000 arasıdır tahminen. yanlız foto vs ile uğraşamam sadece elden teslim edebilirim.. çatlak patlak yok ama üzerinde çizikleri vardır.. birkaç defa motoru yatırmışlığım vardır o çantayı kullanırken :) maksat iş görülsün yoksa normalde ilan vs yok yani satmayı düşünmedim... her ne kadar ikinci el olsada kaliteli çanta yattığında motoru korur, hatta bacaklarında zarar görme olasılığını azaltır... sıfır veya ikinci el ne alacaksan al dandik çanta alma...

abi kastamonudayım ben zor o iş...

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:11 ----------

Maxem SL-45 kullanıyorum, 2 adet L beden kaskı alıyor ancak XL denemedim, bilemeyeceğim.

Bence aklındaki soruyo cevaplamanın kolayı var, Maxem satan bir mağazaya gidip " - kasklar sığıyor mu denemem lazım ona göre alacağım" de ve deneyerek al :)
Markasına göre kaskların dış kabuk ebatları da çok değişken oluyor çünkü, en garantisi deneyerek alman.

Maxem SL-45 çok üst düzel bir topcase değil ancak tam bir f/p şampiyonu. Siyah reflektörlüsünü tavsiye ederim, çok şık duruyor.

Birkaç ufak eklenti ile neredeyse givi ve kappanın çantaları kadar sessiz ve güvenli oluyor.

209 a n11 de buldum dediğin gibi siyah reflektörlü olan. buralarda ekipman satan yer tek onda bile dandirik ekipmana, iyi ekipman fiyatı çekiyorlar.

ne yapıcan işte kastamonu.