PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Adana için yazlık mont tavsiyesi lütfen

yigozya
26 Haziran 2019, 18:58
Dostlar bir aydır şehir içi ve kisa mesafe(5km) diye tişörtle filan çıkıyorum dışarı. Ama hep diken üstündeyim hep tedirginim. Bi de bir kaç gün 20-30 km gitmem gerekecek. Bizim buralar aşırı sıcak yani öyle böyle değil :mrgreen:
Uzum lafın kısası adana cevresindeki cehennem sıcağında kullanip tecrube ettiğiniz memnun kaldığınız ve tavsiye edebileceğiniz ekonomik (300-500tl) ve koruması tatmin eden bir yazlık mont var mıdır

mfBulut
26 Haziran 2019, 19:16
Prohel Alaska kullanıyorum. Korumaları çok kaliteli görünmüyor. Sağlamlığını test etmek zorunda kalmadım. Kalmam da umarım.

yigozya
26 Haziran 2019, 19:53
Prohel Alaska kullanıyorum. Korumaları çok kaliteli görünmüyor. Sağlamlığını test etmek zorunda kalmadım. Kalmam da umarım.

Terletme durumu nasıl peki hava geçirgenliği filan?

akgokhan
26 Haziran 2019, 20:07
Venom dynamic hızlı gidince montn içinden tişört bayrak gibi dalgalanıyor

Lazasker
26 Haziran 2019, 20:11
Ixon Hacker Game...

Paran varsa SPIDI MULTITEC ARMOR EVO

mfBulut
26 Haziran 2019, 20:47
Terletme durumu nasıl peki hava geçirgenliği filan?

Giderken herhangi bir sorun yaşamıyorum. Çok düşük hızlarda bile ferah. Durduğum an terletiyor doğal olarak Adana sıcağında. Ama hareket eder etmez tekrardan klima etkisi. Ceketten memnunum. Korumalarını daha iyi bir şeyler ile değiştirmeyi düşündüm ama mümkün mü bilmiyorum.

liquem
26 Haziran 2019, 21:13
Her yazlık mont işlevini yerine getirecektir bende izmirdeyim genel olarak 40 -36 derece arasında burada sıcaklık he ellerim amele yanığı oldu ayrı konu ama ceketi giyerken aklıma gelen şöyle bir söz mevcut. Kan akacağına Ter aksın. Alacağın her yazlık file mont işini görür bütçen sınırlıysa en azından korumalarda CE sertifikası ara. Aldığın yazlık monta ilerleyen zamanda koruma takarsın konu çözüme kavuşur.

yigozya
26 Haziran 2019, 22:09
Kışlık montun korumalarini da takabilirim aslında

__sArSıLmAz__
26 Haziran 2019, 22:29
Adana stadyum civarında, MotoS var,Sökmen Ticaret,orda ixon marka yazlık mont görmüştüm,hemde pazarlık yapabiliyosun uygun fiyat veriyorlar

foxtrot
27 Haziran 2019, 09:55
fileden ibaret korumalı zırhlar var aslında onlardan baksan daha iyi olur kardeş.. insanların güneşe ateş ettiği bir şehirde en hafif ceket bile işkenceye dönüşür..

kalidor
27 Haziran 2019, 10:42
Fileli zırh al kardeş...Adana gibi yazı aşırı sıcak olan bir ilde Yazlık mont işini görmez. Tabi zırhlarda bildiğim kadarıyla ceketlerde ki gibi cep lüksü yok ama alacağın bir freebag çantayla bu sorunu da halledebilirsin.

YasinC
27 Haziran 2019, 11:42
LS2 Breeze güzeldir.

hokahey
27 Haziran 2019, 13:00
fileden ibaret korumalı zırhlar var aslında onlardan baksan daha iyi olur kardeş.. insanların güneşe ateş ettiği bir şehirde en hafif ceket bile işkenceye dönüşür..

zzzuuuhahahaha. adamlar güneşe uzay gemisi kaldıracak yakında. söndürüp gelmek için..

hacidayi
27 Haziran 2019, 16:16
Adana gibi bir yerde sana en güzel tavsiyemiz bu olur

http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/198517-cirilciplak-motor-suren-adam.html

:queen:flower:

yigozya
27 Haziran 2019, 20:24
Adana gibi bir yerde sana en güzel tavsiyemiz bu olur

http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/198517-cirilciplak-motor-suren-adam.html

:queen:flower:

Ahahahhahaha harika :) ahlak masası enseleyene kadar bunu deneyebilirim

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:21 ----------

Adana stadyum civarında, MotoS var,Sökmen Ticaret,orda ixon marka yazlık mont görmüştüm,hemde pazarlık yapabiliyosun uygun fiyat veriyorlar

Gidip bi pazarliga oturayim. Teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:22 ----------

Abi zırh çok kötü ya denedim baktım hic kullanışlı değil