PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 3500 Tl lik Motor

Burak-
26 Haziran 2019, 01:05
Herkese merhaba ekipman dışında 3500 tl bütçem var güzel iyi bir motor önerirseniz sevinirim scooter ve dızcı tarzı olmasın lütfen. Bütçe konusunda da 3500 tl yi geçmezsse sevinirim tvs apache rtr 150 düşünüyorum ama bütçemin biraz üzerinde seyrediyor fiyatları. Tavsiyeleriniz için şimdiden Teşekkürler .:)

__sArSıLmAz__
26 Haziran 2019, 01:15
2006-2007 model temiz bulabilirsen Honda cbr 125R tavsiye ederim

liquem
26 Haziran 2019, 01:58
2006-2007 model temiz bulabilirsen Honda cbr 125R tavsiye ederim

Bence bulamaz fiyat olarak bulsa temiz bulamaz temiz bulsa fiyat uymaz.

arndiol
26 Haziran 2019, 08:13
o fiyata apache sakın alma.

ben gecen sene 4bin liraya baktıgım tüm apache'ler çöptü.

Mondial Vulture tavsiye ederim, ben kullanıyorum. Su an 4bin civarı seyrediyor ancak 2013 modelini 3.5 a bulursun

Burak-
26 Haziran 2019, 15:08
Kesinllikle katılıyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:07 ----------

Apache çok sempati duyduğum bi motor ama haklısınız o fiyat bandında almaya çalışırsam kuru bi heves için herşey çok kötü olabilir tavsiyeniz için teşekkür ederim araştırmaya gidiyorum :)

Dxsec
26 Haziran 2019, 15:20
Bu fiyatlara alınabilecek en iyi motor Honda Cb 125 Ace diyorum. Bu motor hakkında bir çok olumlu incelemeler var youtube den izleyebilirsin.

Sadistic
26 Haziran 2019, 16:27
Bu fiyatlara alınabilecek en iyi motor Honda Cb 125 Ace diyorum. Bu motor hakkında bir çok olumlu incelemeler var youtube den izleyebilirsin.

3500tl ye ace çok sağlamı temizi bulunmaz. Arayan arkadaş şasisi cg lere göre sağlam mondial vulture, drift veya kt150 bakabilir.

Burak-
26 Haziran 2019, 16:29
Yanlış hatırlamıyorsam üretimi kalktı diye biliyorum o yüzden herhangi bir sorunda yedek parça sıkıntısı olmaz mı ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:27 ----------

Yanlış hatırlamıyorsam üretimi kalktı diye biliyorum o yüzden herhangi bir sorunda yedek parça sıkıntısı olmaz mı ?

RideForLife.
26 Haziran 2019, 16:49
Dostum düşünürsen kendi motorumu satıyorum, bütün bilgileri açıklamada yazıyor zaten.

Buyur linki; https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kuba-titizlikle-bakilmis-ilk-goz-agrisi-sikintisiz-kirmizi-razore-628364009/detay

Burak-
26 Haziran 2019, 22:42
Dostum düşünürsen kendi motorumu satıyorum, bütün bilgileri açıklamada yazıyor zaten.

Buyur linki; https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kuba-titizlikle-bakilmis-ilk-goz-agrisi-sikintisiz-kirmizi-razore-628364009/detay

Teşekkür ederim ama İstanbul içi arıyorum daha motor sürmede acemiyim o kadar yol yapmam hem kendim hem de başka insanlar için sıkıntılı olabilir

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:06 ----------

Şu konuda bir yardımcı olsanız...
Marka veya model farketmez(bahsettiğim gibi scooter ve dızcı motoru tipli motorlar dışında) şuan ama bütçemi aşmıyıcak düzenli baktığım da sorun çıkarmıyıcak tabiri caizsse benzini koklıyıcak bi motor olursa çok güzel olur

arndiol
27 Haziran 2019, 08:09
Teşekkür ederim ama İstanbul içi arıyorum daha motor sürmede acemiyim o kadar yol yapmam hem kendim hem de başka insanlar için sıkıntılı olabilir

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:06 ----------

Şu konuda bir yardımcı olsanız...
Marka veya model farketmez(bahsettiğim gibi scooter ve dızcı motoru tipli motorlar dışında) şuan ama bütçemi aşmıyıcak düzenli baktığım da sorun çıkarmıyıcak tabiri caizsse benzini koklıyıcak bi motor olursa çok güzel olur

baskan cevapları begenmıyorsun :queen:

al mondial vulture mr150

162 cc motor; dağ bayır artçı uzunumsu yol takıl.

devir carp sapasağlam

tork desen cc'sine göre cok iyi

-Reklamlar*

mc-hot
27 Haziran 2019, 08:10

al mondial vulture mr150

devir carp sapasağlam

-Reklamlar*

titreşim ne durumda ?

Sadistic
27 Haziran 2019, 08:13
titreşim ne durumda ?

3500tl lik motor ne kadar titrerse o kadar titriyor. Titreşim piyasada ucuza satılan her çinlide var. Kullanıcısı üzecek tek yanı yakıtı vulture ın.

arndiol
27 Haziran 2019, 08:39
Valla hocam o bütçeye titremeyen motor bulmak pek mümkün değil. Artçı rahatsız oluyor ama ben 1 saat durmadan kullandıgımda titreşimden o kadar rahatsız olma durumuna gelmiyorum.

Yakıt konusunda da acıkcası fazla bir şeyi yok. 3.1 lt / 100 km civarı tüketiyorum hor kullandıgım halde.

Burak-
27 Haziran 2019, 09:33

al mondial vulture mr150

devir carp sapasağlam

-Reklamlar*

Az bi titreşim sorun olmaz da yakıt konusunda biraz daha cimri olsa direk alırdım(hâla alternatiflerim arasında) sizin motorla ilgili çok şikayetci ve çok beğendiğiniz yönleri nedir

arndiol
27 Haziran 2019, 09:46
Az bi titreşim sorun olmaz da yakıt konusunda biraz daha cimri olsa direk alırdım(hâla alternatiflerim arasında) sizin motorla ilgili çok şikayetci ve çok beğendiğiniz yönleri nedir

yakıt konusunda bakımsız ve kötü kullanımda 3.1 civarı yaktıgı için bana sıkıntı gelmiyor ancak tabi alternatiflerine göre yüksek bir miktar.

Olumlu yönleri

Yüksek tork
Cabuk hızlanma
Artçı ile tam performans kullanım
Görünüş
Sağlamlık ( devrilme, bakımsızlık, vurma durumlarına rağmen kırılan göçen yeri olmadı - koruma demirinin de etkisi var)
Amortisörlerinden memnunum oldukca
115 km hıza rahat cıkabildiği için şehir içi sollama yapmada sıkıntı yapmaması
oturuş pozisyonu
Vites göstergesi (tüm göstergeler mevcut motorda)

Olumsuz

Artçı titreşimi (artçı 1 saat sonra ayaklarım uyuştu diyor)
Sürücü titreşimi(bana pek fazla gelmedi ama japon motor deneyimsizliğinden olabilir)
Bir tık yakıt fazla tüketimi
Sele rahatsızlığı (oturuş pozisyonu güzel oldugu için seleye jel kılıf ile çözüm olabilir ancak uzun yol yapmadıgım için ugrasmadım)

İlk motorum oldugu için farkları acıklayamam ancak bunu almadan önce aşağıdaki motorları denedim, vulture daha cazip geldi

Eski kasa ybr
apache
mct
zone 180

Burak-
27 Haziran 2019, 23:58
yakıt konusunda bakımsız ve kötü kullanımda 3.1 civarı yaktıgı için bana sıkıntı gelmiyor ancak tabi alternatiflerine göre yüksek bir miktar.

Olumlu yönleri

Yüksek tork
Cabuk hızlanma
Artçı ile tam performans kullanım
Görünüş
Sağlamlık ( devrilme, bakımsızlık, vurma durumlarına rağmen kırılan göçen yeri olmadı - koruma demirinin de etkisi var)
Amortisörlerinden memnunum oldukca
115 km hıza rahat cıkabildiği için şehir içi sollama yapmada sıkıntı yapmaması
oturuş pozisyonu
Vites göstergesi (tüm göstergeler mevcut motorda)

Olumsuz

Artçı titreşimi (artçı 1 saat sonra ayaklarım uyuştu diyor)
Sürücü titreşimi(bana pek fazla gelmedi ama japon motor deneyimsizliğinden olabilir)
Bir tık yakıt fazla tüketimi
Sele rahatsızlığı (oturuş pozisyonu güzel oldugu için seleye jel kılıf ile çözüm olabilir ancak uzun yol yapmadıgım için ugrasmadım)

İlk motorum oldugu için farkları acıklayamam ancak bunu almadan önce aşağıdaki motorları denedim, vulture daha cazip geldi

Eski kasa ybr
apache
mct
zone 180

Yorumunuz için çok teşekkür ederim
Artcı titreşimi beni pek bağlamaz artçı olucak kişi düşünsun onu �� ayrıca uzun bir süre de artçı almam o kadar deneyimim yok sele konusuda basit halledilir birşey ilk motorum olucağından titreşimi de sizin gibi fazla hissetmiyiceğimi düşünüyorum
Çok teşekkür ederim bütçemi tam ayarlıyıp tavsiyeniz üzerine motoru almaya karar verdim :)

arndiol
28 Haziran 2019, 08:26
Yorumunuz için çok teşekkür ederim
Artcı titreşimi beni pek bağlamaz artçı olucak kişi düşünsun onu �� ayrıca uzun bir süre de artçı almam o kadar deneyimim yok sele konusuda basit halledilir birşey ilk motorum olucağından titreşimi de sizin gibi fazla hissetmiyiceğimi düşünüyorum
Çok teşekkür ederim bütçemi tam ayarlıyıp tavsiyeniz üzerine motoru almaya karar verdim :)

Rica ederim hocam ancak motosiklet ayakkabı gibidir herkese farklı hissettirir.

Benim tavsiyem yine de baska motorları da denemeniz.

Apache o butceye düzgün bulunmaz ancak Rks 150 / Mh125 / Ybr eski kasa bulunabilir. En azından oturup onları da bir görün.

Bana güzel gelen motor size güzel gelmeyebilir.

GezeGeze
28 Haziran 2019, 09:48
Kuba CR1. O fiyatlara rahat temiz 2. elini bulursun.

Burak-
28 Haziran 2019, 23:21
Rica ederim hocam ancak motosiklet ayakkabı gibidir herkese farklı hissettirir.

Benim tavsiyem yine de baska motorları da denemeniz.

Apache o butceye düzgün bulunmaz ancak Rks 150 / Mh125 / Ybr eski kasa bulunabilir. En azından oturup onları da bir görün.

Bana güzel gelen motor size güzel gelmeyebilir.

Ybr nin tipini çok beğemmiyorum ayrıca bütçemle de çok hırpalanmış km si yüksek motorlar bulurum sanırım rks mh ve valtureyi incelemeye aldım düzgün bir şekilde arastirdikdan sonra bana en uygun olanini alıcam inşallah çok teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:19 ----------

Kuba CR1. O fiyatlara rahat temiz 2. elini bulursun.

Evet hocam hem tipi güzel hem temiz hem de bütçeme uyuyo ama teknik kısımlarımı arastirmamin yani sira herkes düşük km lerde satılığa koymuş bu da motor hakkinda biraz şüphe uyandirmadi değil
Sizin bi bilginiz varsa o konu hakkinda bilgilendirirseniz çok sevinirim
Yorumunuz için teşekkür ederim

arca94
28 Haziran 2019, 23:33
Bajaj Boxer al. Bütçe sıkıntı zaten, bakımdan, parçadan canın yanmaz en azından.

Zeybeks
28 Haziran 2019, 23:44
Herkese merhaba ekipman dışında 3500 tl bütçem var güzel iyi bir motor önerirseniz sevinirim scooter ve dızcı tarzı olmasın lütfen. Bütçe konusunda da 3500 tl yi geçmezsse sevinirim tvs apache rtr 150 düşünüyorum ama bütçemin biraz üzerinde seyrediyor fiyatları. Tavsiyeleriniz için şimdiden Teşekkürler .:)
Ya sormayayim, bırak dedim kendi kendime ama dayanamadım. 'Dızcı tarz' ne demek? Arama motorundan arattigimda hırsız yazıyor.

Kural [ Z ]
29 Haziran 2019, 00:17
Gerekirse bütçeyi biraz zorlayıp Honda CB125ACE veya CB125E almanı öneririm. Pazarlıkla istediğin rakkama düşürebilirsin.

RideForLife.
29 Haziran 2019, 10:24
Ya sormayayim, bırak dedim kendi kendime ama dayanamadım. 'Dızcı tarz' ne demek? Arama motorundan arattigimda hırsız yazıyor.

CG tipi motorlardan bahsediyor arkadaş :) Daha doğrusu ben öyle anladım.

Zeybeks
29 Haziran 2019, 10:31
Teşekkür ederim

Boldpilot
29 Haziran 2019, 12:05
crypton vereyim 😀

Burak-
30 Haziran 2019, 23:20
Bajaj Boxer al. Bütçe sıkıntı zaten, bakımdan, parçadan canın yanmaz en azından.

Teşekkür ederim listeme ekledim araştırıcam

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:15 ----------

Kübanın felan varya görüntüsünü sevmiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:16 ----------

;4483613']Gerekirse bütçeyi biraz zorlayıp Honda CB125ACE veya CB125E almanı öneririm. Pazarlıkla istediğin rakkama düşürebilirsin.

Tavsiyeniz için teşekkür ederim zorlıyıcam

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:17 ----------

crypton vereyim ��

Teşekkürler ama aklımda ki model o değil :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:19 ----------

Açıkladığınız için teşekkür ederim :)

zeynelhazan
01 Temmuz 2019, 09:25
Honda CB125 Ace olabilir, ben 3600 liraya CB125E modelini aldım. 50bin küsür kmdeydi, 14 Mayıstan bu yana 6bin km yaptım, çok memnunum. Çinli olarak Mondial'in Drift gibi bilinen modelleri ve Kuba. Kuba bana göre hepsi birbirinin aynısı olan Çin markaları arasında en iyi işçilik ve malzeme kalitesine sahip.

Burak-
02 Temmuz 2019, 12:36
Honda CB125 Ace olabilir, ben 3600 liraya CB125E modelini aldım. 50bin küsür kmdeydi, 14 Mayıstan bu yana 6bin km yaptım, çok memnunum. Çinli olarak Mondial'in Drift gibi bilinen modelleri ve Kuba. Kuba bana göre hepsi birbirinin aynısı olan Çin markaları arasında en iyi işçilik ve malzeme kalitesine sahip.

Evet hocam cb125e güzel bütçemede pazarlikla uydururum diye düşünüyorum
Motor hakkında hoşlanmadığınız ve hoşlandığınız şeyleri söyleyebilir misiniz

Halilyildiz
02 Temmuz 2019, 14:41
bütçenin üstüne 1000tl daha koy ben sana benim motoru verim hacım

Burak-
02 Temmuz 2019, 14:46
bütçenin üstüne 1000tl daha koy ben sana benim motoru verim hacım

Sadece kendim için calışsam bütçem de sıkıntı olmazdı ama aileme de yardım ettiğim için bütçemi arttırmak benim için zor malesef

Lucas
02 Temmuz 2019, 14:54
Bajaj Boxer tavsiyesi verilmiş, ben daha ileri taşıyayım tavsiyeyi.
Boxer alıp durumu düzelttikçe aşağıdakine evirebilirsin motoru :)

https://www.motosiklet.net/forum/mt-kendin-yap-%5Bdiy-do-it-yourself%5D/156645-o-bir-bb-o-bir-scrambler.html

http://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/911/4Y8BEh.jpg

istanbuls34
02 Temmuz 2019, 16:13
Mondial 150mh drift önerebilirim. Ben de 1 ay önce 3300km de 2018 model 3.500tl ye aldım memnunum. Tek sıkıntısı garantinin sadece motora verilmesi.

zeynelhazan
02 Temmuz 2019, 16:27
Evet hocam cb125e güzel bütçemede pazarlikla uydururum diye düşünüyorum
Motor hakkında hoşlanmadığınız ve hoşlandığınız şeyleri söyleyebilir misiniz

Ben motoru kurcalayan biriyim, birazdan karbüratörü sökeceğim depoyu falan söktüm soğumasını bekliyorum, tereddüt etmiyorum yalama olacak sıyıracak diye. Mekanik aksamı kaliteli diye düşünüyorum. Şase bazı kaynak yerlerinden yüzeysel pas yapmış, aldığım sahibi yaz kış demeden kullanmış, tuzlu su jant boyası dahil aşındırma yapmış. Bende tek tek boyuyorum vakit buldukça. Gittiğim en uzun yol 420km Bartın tek seferde. 3 kere kontak kapattım, tuvalet ve yiyecek molaları onlar da. Şişme hissetmedim hiç. Bolu dağını 3. vites 60la yol düzleşince 4. vitesle tırmandım. Öne uzun yola gidip geldiğim için 16 dişli taktım. Orijinali 14 eski sahibi 15 takmıştı. İlk gidişimde sabit 90-100 ile gitmiştim 68 lira yaktı(benzin 6,86). Bu gelişimde yokuşlarda 120-130 düzlükte 100-110 geldim 75 lira yaktı. Yakıtından çok memnunum hatta hızlı gidecekse biraz daha fazla yakması kabulumdür :D. Honda D&B'den hava filtresini 42 ya da 48 liraya almıştım. Titreşimden hiç rahatsız olmadım, belki de eski motorum çok titrediği için olabilir. Ama MT-07, CBR125R gibi motorları da trafikte kullandım, alışkanlığım var yine de rahatsız değilim. Ben tavsiye ederim. Yüksek devirde çekişi Bajaj Discover 125ST kadar yok ama alt devirlerde eminim daha çok tork var. Yol tutuşundan çok memnunum, arkadaşlarımın hepsi düzlükte beni geçiyor ama virajlarda tek tek tokatlıyorum :D Ağırlığı diğer 125lik commuterlara göre fazla sanırım 130 kilo kuru ağırlığı. Devir saati yok(ulan bi devir saatli motorum olmadı) ama eksikliğini çekmedim, olsa da bi işime yaramazdı sadece görseli güzel olurdu. Vitesler kararlı geçiyor, aydınlatmasından herkes çok memnun ama ben değilim. Far aynam kör olmuş. Apaçiliğe de geliyor :D Benimki 56bine geliyor, 3. yağ değişimini yapacağım daha eksilttiğine şahit olmadım. Rektefiye yapıldı mı bilmiyorum. Daha hiç jikle kullanmadım, yaz kış jikleyle çalışan YBRlerin aksine. Aklıma ne geldiyse yazdım uzun oldu kusura kalma :D

Burak-
02 Temmuz 2019, 22:43
Bajaj Boxer tavsiyesi verilmiş, ben daha ileri taşıyayım tavsiyeyi.
Boxer alıp durumu düzelttikçe aşağıdakine evirebilirsin motoru :)

https://www.motosiklet.net/forum/mt-kendin-yap-%5Bdiy-do-it-yourself%5D/156645-o-bir-bb-o-bir-scrambler.html

http://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/911/4Y8BEh.jpg

Yaklaşik olarak ne tutar bu hocam

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:37 ----------

Mondial 150mh drift önerebilirim. Ben de 1 ay önce 3300km de 2018 model 3.500tl ye aldım memnunum. Tek sıkıntısı garantinin sadece motora verilmesi.

Sadece motora verilmesi derken ?
Açıklayabilir misiniz ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:41 ----------

Ben motoru kurcalayan biriyim, birazdan karbüratörü sökeceğim depoyu falan söktüm soğumasını bekliyorum, tereddüt etmiyorum yalama olacak sıyıracak diye. Mekanik aksamı kaliteli diye düşünüyorum. Şase bazı kaynak yerlerinden yüzeysel pas yapmış, aldığım sahibi yaz kış demeden kullanmış, tuzlu su jant boyası dahil aşındırma yapmış. Bende tek tek boyuyorum vakit buldukça. Gittiğim en uzun yol 420km Bartın tek seferde. 3 kere kontak kapattım, tuvalet ve yiyecek molaları onlar da. Şişme hissetmedim hiç. Bolu dağını 3. vites 60la yol düzleşince 4. vitesle tırmandım. Öne uzun yola gidip geldiğim için 16 dişli taktım. Orijinali 14 eski sahibi 15 takmıştı. İlk gidişimde sabit 90-100 ile gitmiştim 68 lira yaktı(benzin 6,86). Bu gelişimde yokuşlarda 120-130 düzlükte 100-110 geldim 75 lira yaktı. Yakıtından çok memnunum hatta hızlı gidecekse biraz daha fazla yakması kabulumdür :D. Honda D&B'den hava filtresini 42 ya da 48 liraya almıştım. Titreşimden hiç rahatsız olmadım, belki de eski motorum çok titrediği için olabilir. Ama MT-07, CBR125R gibi motorları da trafikte kullandım, alışkanlığım var yine de rahatsız değilim. Ben tavsiye ederim. Yüksek devirde çekişi Bajaj Discover 125ST kadar yok ama alt devirlerde eminim daha çok tork var. Yol tutuşundan çok memnunum, arkadaşlarımın hepsi düzlükte beni geçiyor ama virajlarda tek tek tokatlıyorum :D Ağırlığı diğer 125lik commuterlara göre fazla sanırım 130 kilo kuru ağırlığı. Devir saati yok(ulan bi devir saatli motorum olmadı) ama eksikliğini çekmedim, olsa da bi işime yaramazdı sadece görseli güzel olurdu. Vitesler kararlı geçiyor, aydınlatmasından herkes çok memnun ama ben değilim. Far aynam kör olmuş. Apaçiliğe de geliyor :D Benimki 56bine geliyor, 3. yağ değişimini yapacağım daha eksilttiğine şahit olmadım. Rektefiye yapıldı mı bilmiyorum. Daha hiç jikle kullanmadım, yaz kış jikleyle çalışan YBRlerin aksine. Aklıma ne geldiyse yazdım uzun oldu kusura kalma :D

Uzun olması daha iyi olmuş hocam teşekkür ederim.Daha çok fikir sahibi olmamı sağladı detaylı bir şekilde araştırdıkdan ve sizin tecrübeleriniz dahilinde karar vermeme etkisi olucak teşekkür ederim tekrardan

istanbuls34
03 Temmuz 2019, 10:18
[/COLOR]

Açıklayabilir misiniz ?[COLOR="Silver"]

Aracın sadece motoruna garanti veriliyor sinyal far vs şeyler garanti dışıymış benim sinyaller su aldı 2 tanesi arza yaptı.

gökay77
03 Temmuz 2019, 16:38
Arkadaş 3.500 motosiklet yok en az 5.500 6.000 bulursun

arndiol
03 Temmuz 2019, 16:40
Arkadaş 3.500 motosiklet yok en az 5.500 6.000 bulursun

nasıl yok, benim motorun 2. eli 3.5 k ?

Lucas
04 Temmuz 2019, 11:30
Yaklaşik olarak ne tutar bu hocam

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:37 ----------

Açıklayabilir misiniz ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:41 ----------

Uzun olması daha iyi olmuş hocam teşekkür ederim.Daha çok fikir sahibi olmamı sağladı detaylı bir şekilde araştırdıkdan ve sizin tecrübeleriniz dahilinde karar vermeme etkisi olucak teşekkür ederim tekrardan

Hocam şu an ki fiyatları bilemiyorum, o zaman ben sadece lastiklere para vermiştim meblağ olarak en fazla.
Boyayı kendiniz yapar, sadece lastiklere ve koltuk kaplamaya para verirseniz sanırım bin lira civarı tutar.