PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Seyir Halinde İken Sürücü Değiştirdi..

hachiko
25 Haziran 2019, 13:11
https://resmim.net/f/GFcI6u.jpg

Motosiklet sürücüleri seyir halinde direksiyon değiştirdi

İstanbul'da bir trafik magandasının kız arkadaşıyla yaptığı tehlikeli şov 'bu kadarına da pes' dedirtti. Kız arkadaşının kullandığı motosiklette arka tarafta oturan maganda seyir halindeyken kız arkadaşının üzerinden atlayıp gidona geçti. Hem kendi canını hem de kız arkadaşının canını tehlikeye atan magandanın bu anları kameralarca kaydedilirken , şahıs bu anları bir de sosyal medyada paylaştı.
Kuzey Marmara Otoyolu Ataşehir Bağlantı Yolu'nda kayda geçen bir görüntü trafik magandalığında gelinen son noktayı gözler önüne serdi. Kız arkadaşının kullandığı motosiklette arka tarafta oturan maganda hızla giden motosiklette kız arkadaşının üzerinden atladı. Ardından gidonun başına geçip motosikletin kontrolünü alan maganda hem kendi canını hem de kız arkadaşının canını tehlikeye attı. O anlar ise kameralarca kaydedildi.

Görüntülerde ilk önce şahsın kız arkadaşı motosikleti kullanıyor. Ardından şahıs seyir halindeyken, kız arkadaşının üzerinden atlayıp gidonun başına geçiyor ve motosikleti kullanmaya başlıyor.

Maganda o anları sosyal medyada paylaşmayı da ihmal etmedi.

Kaynak ve video : https://www.turkiyegazetesi.com.tr/yasam/632934.aspx

chaqalqarlos
25 Haziran 2019, 13:13
Bu hareketten sonra bariyerlere girse katil bariyer diyeceğiz. Acaba gerçekten katil bariyer mi ?

arndiol
25 Haziran 2019, 13:20
angut diyeceğim angutlara ayıp olacak

UzunYolAdami
25 Haziran 2019, 13:24
korumasiz ayaklar, bacaklar, eller, kollar ve cokta takmadiklari totolarinin asfalt ile sadece 5 saniye öpusmesi, akillarinin baslarina gelmesi icin yeter!

abeciMotoru
25 Haziran 2019, 13:27
'bu kadarına da pes'.

şu paragrafta tam 7 kez 'maganda' kelimesi geçiyor.
tamam elemanlar kırık olabilir, savunmuyorum da sizin ben kuracağınız cümleleri napayım bilemedim. :pl:

ayrıca çocuk magandaysa, kız arkadaşı ne? cinsiyete göre mi çalışıyor bu laflar :D
sinirlerim bozuldu topyekün salak salak işler :D

chaqalqarlos
25 Haziran 2019, 13:38
'bu kadarına da pes'.

şu paragrafta tam 7 kez 'maganda' kelimesi geçiyor.
tamam elemanlar kırık olabilir, savunmuyorum da sizin ben kuracağınız cümleleri napayım bilemedim. :pl:

ayrıca çocuk magandaysa, kız arkadaşı ne? cinsiyete göre mi çalışıyor bu laflar :D
sinirlerim bozuldu topyekün salak salak işler :D

hocam XJ6 Almışsınız hayırlı uğurlu olsun.Allah kaza bela vermesin.

mavzer-i
25 Haziran 2019, 13:43
angut diyeceğim angutlara ayıp olacak

angut demek için aslında kişinin dikilip bir yere baka kalması gerekiyor.
bu arada angut kuşları eşleri öldüğünde başında dikilip eşlerine bakakalıyorlar.
bi nevi basiret kapanması gibi. üzerine yırtıcı hayvan koşsa hareket etmiyorlar.

bunlara başka bir tabir bulmak lazım.
bu arada bu tarz videoları yabancı kaynaklarda izlediğimizde hoşumuza gidip beğenip paylaşıyoruz ama bizim ülkede yapınca neden böyle davranıyoruz. onuda merak ediyorum.

oldcockroach
25 Haziran 2019, 13:44
Böyle olayları görünce gözlerim bir doblo arıyor :D Ey doblo sen neden hep yanlış yerlerdesin neden doğru zamanda doğru yerde değilsin :D

afat
25 Haziran 2019, 13:59
böylelerinin ehliyetine el konulması gerek

hasmet
25 Haziran 2019, 14:07
Erkek maganda.
Kiz arkadas hayati tehlikeye atilan masum.

abeciMotoru
25 Haziran 2019, 14:12
hocam XJ6 Almışsınız hayırlı uğurlu olsun.Allah kaza bela vermesin.

eyvallah canım kardeşim. :king:

arndiol
25 Haziran 2019, 14:24
angut demek için aslında kişinin dikilip bir yere baka kalması gerekiyor.
bu arada angut kuşları eşleri öldüğünde başında dikilip eşlerine bakakalıyorlar.
bi nevi basiret kapanması gibi. üzerine yırtıcı hayvan koşsa hareket etmiyorlar.

bunlara başka bir tabir bulmak lazım.
bu arada bu tarz videoları yabancı kaynaklarda izlediğimizde hoşumuza gidip beğenip paylaşıyoruz ama bizim ülkede yapınca neden böyle davranıyoruz. onuda merak ediyorum.

bende asagıdaki şekilde biliyorum :queen:

angut Fr. Entonnoir
angut
Ahmak, sersem, akılsız, dangalak, angıt.

yurtdısında da sevmem bu olayı; trafiğe kapalı alanda istiyorsa kendini assın gerçi banane :)

hasmet
25 Haziran 2019, 14:54
bende asagıdaki şekilde biliyorum :queen:

angut Fr. Entonnoir
angut
Ahmak, sersem, akılsız, dangalak, angıt.

yurtdısında da sevmem bu olayı; trafiğe kapalı alanda istiyorsa kendini assın gerçi banane :)

Ama sadece kendini assin. Kiz arkadasiyla birlikte ayni yerde asmasinlar kendilerini.

Bu haberi yazan angut "maganda once kiz arkadasini, sonra kendini asti" yazar sonra.

"Angut" kelimesini dogru kullandik mi hocam? Haberi okuyuncaki tepkimi goze alinca sanki bana daha uygun bir tabir gibi ama... Gerci üzerime yırtıcı hayvan koşsa hareket ederim muhtemelen.
:queen:

arndiol
25 Haziran 2019, 15:00
Ama sadece kendini assin. Kiz arkadasiyla birlikte ayni yerde asmasinlar kendilerini.

Bu haberi yazan angut "maganda once kiz arkadasini, sonra kendini asti" yazar sonra.

"Angut" kelimesini dogru kullandik mi hocam? Haberi okuyuncaki tepkimi goze alinca sanki bana daha uygun bir tabir gibi ama... Gerci üzerime yırtıcı hayvan koşsa hareket ederim muhtemelen.
:queen:

oldu hocam :queen:

kızcağız da istiyorsa yer değiştirip sonra kendini de asabilir; zararları bize olmadıgı sürece sıkıntı yok :bounce: