PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İntercom için kaskın köpüklerini oymak?

2wsx
23 Haziran 2019, 23:59
Hjc fg 17 kaskım var fakat intercom oyukları yok. Direk bağladığımda kulaklarımı katlıyor rahatsız ediyor. Kulağıma gelecek yeri intercom hoparlörü sığacak kadar oyuk açsam? Bir sıkıntısı olur mu?

liquem
24 Haziran 2019, 02:01
Yarın git 1 tlye köpük al 3 farklı yerinden farklı açılarla del bir köşesini sonra bir köşesini de hiç delme. Elinle bük. Senin oyuk açtığın yerler mi çabuk kırılıp kırık ona göre şekil alacak yoksa oyuk açmadığın yerler mi. Kaskın fiziksel yapısına yapacağın müdahele Korumasını kesinlikle düşürür.

sharkspeedr2
24 Haziran 2019, 03:07
düz mantık
oraları oyarsan intercomlu bir kaskın olacak ve kaskın koruması çok düşecek ve kaza durumunda oradan darbe alırsan eski durumu olsa korur,ama sen oyduğun için korumayacak yada ne olacağı belli değil
kaskını 2.el satabilirsen intercom yuvalı bir kask satın alabilirsin

ERTOBİ
24 Haziran 2019, 16:05
İntercom.un hoparlör çapı yaklaşık 3-4 cm dir o kadar açıklıktan bişey olmaz bence.(Ben Nolan N 104 kaskımı öyle yaptım mesela .. ) Bu kadar ufak şeyleri dert etmemek lazım yoksa saç diş kaybı sıraya giriyo yeminlen :)

okanbagiscan
24 Haziran 2019, 16:31
İntercom hoparlörlerinin yeri hazır gelen kasklar var.Benim kaskta hoparlör yerleri 3 mm kadar küçüktü.Havya ile biraz açıp yerleştirdim.