PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yardım Çığlığı

taylan172
21 Haziran 2019, 15:10
Merhabalar, İlk motorumu almak istiyorum bu konuda yardımlarınızı talep ediyorum. 1.75 boyunda 85 kiloyum ve chopper/cruiser tarzı bir motor almak istiyorum. Şuan için elimdeki seçenekler;

2016-Hyusung Gv 250 :10-15k kilometrelerde 14,000Tl civarı

2001 - Honda Mcx Rebel 55-60k kilometrede 13-14000 Tl civarı

1998- Vigaro 535 60k kilometrede 17-18000Tl civarı

Aslında başta hyusung gv 250 'de çok kararlıydım gerek görüntüsü gerek diğer opsiyonlara göre çok daha genç bir motor olması açısından ancak yetkili servisi olmaması ve ufakta olsa bütün baktığım motorlarda sorun olması beni tedirgin etti. Etrafımdaki herkesin japon al tavsiyeleriyle bütçem dahilinde diğer iki seçeneği yarattım. Ama 20 yaşında motorları almak mantıklı mıdır? Bu motorlar ne kadar yorar bennim bakımıyla yedek parçasıyla emin olamıyorum. Her türlü tavsiyenizi bekliyorum. Teşekkürler

Byvukuat
21 Haziran 2019, 15:16
Arkadaşımda tertemiz virago var al ömürlük bin 95-97 model arasında olması lazım kendine göre ufak tefek modifikasyonları oldu gidon değişti far değişti falan bobber tarzı gibi birşey oldu ben çok beğeniorum şahsen benzerini henüz görmedim.Çok dikkat çekiyor. Şu an askerde ay sonuna doğru gelir satma ihtimali var düşünürsen.

EUOGLU
21 Haziran 2019, 15:16
Daelim daystar i da ekleyelim.

Ama benim tavsiyem gibi KORUMA DEMIRLERI OLAN bir motosiklet alip, 10 veya 5 k kilometre sonra boyle bir motosiklete gecmen yönünde.

taylan172
21 Haziran 2019, 16:39
Daelim daystar i da ekleyelim.

Ama benim tavsiyem gibi KORUMA DEMIRLERI OLAN bir motosiklet alip, 10 veya 5 k kilometre sonra boyle bir motosiklete gecmen yönünde.

Dealim fiyatı 18-19 k civarına çıkıyor oralar üst limitime yakın maliyet olarak ondna bu 3 seçenek arasında bir çıkar yol bulmaya çalışıyorum

uzay gemisi
21 Haziran 2019, 16:56
Eski model motosikletlerin büyük masraflar açma olasılıkları ve sanayiden çıkamama, sanayide ki ustalarla göte parmak şeklinde samimiyete doğru ilerleyen bir ilişki kurmanızı sağlar. Aynı şekilde kronik problemleri olan motorlarda adami ustalarla kanka yaptırır. Paranızın yettiği en yüksek model yılı ve sorunsuz motoru almaya çalışın.

hisvarlar
21 Haziran 2019, 17:17
İmkanın varsa tabi ki japon al ancak 20 yaşında değil. Benzer yaş ve km de bulabiliyorsan al.
Bu karşılaştırmada hyosung daha mantıklı. Hyosungta dikkat edeceğin noktalar, statör konjektör sağlıklı olsun.