PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Plakasız Repsol Şahin Trafik polisinden kaçamadı

gurkan_k2
20 Haziran 2019, 22:40
https://www.youtube.com/watch?v=tbcMnWrTX_s

https://youtu.be/tbcMnWrTX_s

motohazar
20 Haziran 2019, 22:44
Kaç cc o honda (kaçan)

emrb
20 Haziran 2019, 23:03
Kaç cc o honda (kaçan)

1000 .

Angrypower
20 Haziran 2019, 23:08
Avcılarda paketlenmeceler. E5'te hep bir hengame var. Dua etsin eleman polis ters birisi değil. Usulca durduruyor. Psikopatlarına da denk geldi bu bünye...

pea
20 Haziran 2019, 23:37
Keşke polis, arkasına takılanı da çevirseydi. Ambulans arkasına takılan çakallar gibi takip etmiş.
Takip mesafesi yok, sinyal yok, ayna kontrolü yok, bir noktada da polise arkadan giriyordu zaten.

istanbu_gezg
21 Haziran 2019, 03:07
bu ne çirkin bir karenaj diyecektim pcx çakması honda forza pcx miş ya adamlar motoru ne yaptı etti gene pcx e benzetti birazda xmax verince böyle çirkin scooter oluyor

gurkan_k2
21 Haziran 2019, 08:31
Keşke polis, arkasına takılanı da çevirseydi. Ambulans arkasına takılan çakallar gibi takip etmiş.
Takip mesafesi yok, sinyal yok, ayna kontrolü yok, bir noktada da polise arkadan giriyordu zaten.

Hani sırf bişeyler yazayımda ne olursa olsun diyosun böyle boş boş şeyler yazıyosun

uzay gemisi
21 Haziran 2019, 09:06
Eleman kaçmamış ki yakalansin

BikeManiac
21 Haziran 2019, 14:16
vazife başındaki memuru kayda almak suç değil mi ? hem aracımda hem kaskımda kameram açık oluyor. böyle bir durumda suç oluyor mu, bilgisi olan paylaşabilir mi

Fr.Sante
21 Haziran 2019, 14:23
Jemand olsa kaçardı. :mrgreen:

Tvs01
21 Haziran 2019, 15:20
bu ne çirkin bir karenaj diyecektim pcx çakması honda forza pcx miş ya adamlar motoru ne yaptı etti gene pcx e benzetti birazda xmax verince böyle çirkin scooter oluyor
Ortalığı karıştırma kel !

RÇ1978
21 Haziran 2019, 16:40
Kaçıyor gibi görünmedi bana :) Eğer öyle olsa polisin daha sert bir tavır takınacağını sanırım sizlerde tahmin edersiniz .

RideForLife.
21 Haziran 2019, 20:09
Hani sırf bişeyler yazayımda ne olursa olsun diyosun böyle boş boş şeyler yazıyosun

Sende sırf tıklanma almak için saçma sapan clickbait yapıp konu açıyorsun. Buna ne demeli?

gurkan_k2
21 Haziran 2019, 23:01
Sende sırf tıklanma almak için saçma sapan clickbait yapıp konu açıyorsun. Buna ne demeli?

Bu videonun nesi clickbait?
Video da yazan şeyi izlemedin mi video da?
Sana videoda karı resmi koyup başka bir şey mi izlettim?
Sen click bait in ne olduğunu bile bilmiyorsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:00 ----------

vazife başındaki memuru kayda almak suç değil mi ? hem aracımda hem kaskımda kameram açık oluyor. böyle bir durumda suç oluyor mu, bilgisi olan paylaşabilir mi

Ortada polisi rencide edici bir durum yok ama olsaydi dedigin suç olabilirdi
Saygılar

RideForLife.
21 Haziran 2019, 23:40
Bu videonun nesi clickbait?
Video da yazan şeyi izlemedin mi video da?
Sana videoda karı resmi koyup başka bir şey mi izlettim?
Sen click bait in ne olduğunu bile bilmiyorsun

Tabi tabi, kesin bilmiyoruzdur. Eski konularını aç bak o zaman görürsün biliyor muyum bilmiyor muyum.

leons
21 Haziran 2019, 23:53
Kaçmak istemiş ama becerememiş. 3 Şeritli yol orta şeridin sağ çizgisi ve sağ şeridin sağı her zmn daha sıkışık ve motorcular orayı hep kullanıyor. Yanı kaçmak istiyorsan en iyi yer sol şeridin orası her zmn daha az yoğunluk oluyor yoğun trafikte olsa. Ben o kısımda hiç motorcu görmüyorum ve aralar daha açık oluyor. Genel olarak o bölümde sıkıştı kaçamadı

telike
22 Haziran 2019, 10:35
şahin diyince tofaş anladım ne alaka ya diyom :D

gurkan_k2
22 Haziran 2019, 13:19
Kaçmak istemiş ama becerememiş. 3 Şeritli yol orta şeridin sağ çizgisi ve sağ şeridin sağı her zmn daha sıkışık ve motorcular orayı hep kullanıyor. Yanı kaçmak istiyorsan en iyi yer sol şeridin orası her zmn daha az yoğunluk oluyor yoğun trafikte olsa. Ben o kısımda hiç motorcu görmüyorum ve aralar daha açık oluyor. Genel olarak o bölümde sıkıştı kaçamadı

En iyi yorum seninkini seçiyorum dostum ,��

Youjoee
22 Haziran 2019, 13:36
Katılıyorum

YasinC
22 Haziran 2019, 14:35

Hay senin xmax'ına kediler işesin.

atillatopal9
22 Haziran 2019, 21:14
sesi duyamıyorum şuan, ama eğer motorcu kaçıyorsa şahin çok iyi niyetliymiş. kaçan bir aracı silah çekerek durdurmak da polisin görevi. ama bu kadar sakin yaklaştığına göre motorcu kaçmıyordu herhalde.

gurkan_k2
23 Haziran 2019, 09:25

Sen neden heryerde yorum yapıyorsun
Yani bu video ile soylediklerinin ne alakası var?

..YaNKee..
23 Haziran 2019, 10:38
bence kaçma girişiminde bulunmamış.. geç farketmiş sanırım sireni.. yada farketmek istemediğinden geç farketmiş gibi davranmış :)

gurkan_k2
23 Haziran 2019, 22:00

Yine mi sen sen niye heryerden çıkıyorsun

gerivites
23 Haziran 2019, 22:28
Repsol şahin nasıl oluyor diye şahin aradım videoda

leons
23 Haziran 2019, 22:51
Yine mi sen sen niye heryerden çıkıyorsun

Kel işte karıştırıyor ortalığı :)

Şahin polisin lakabı

gurkan_k2
24 Haziran 2019, 20:42

Başlık birazcik karişik olmuş kabul ediyorum

alp_tunay
24 Haziran 2019, 21:03
Son günlerdeki başlıklara bitiyorum...
Şahini okuyunca repsol ne alaka dedim... Şahini repsol yapmışlar diye bodoslama girdim ya lan... :queen:

valeros46
25 Haziran 2019, 01:16
Plakasız olan araç her ne olursa olsun en ağır şekilde cezalandırılmalı. Nedeni ne kadar masum olursa olsun bir yakınınıza çarpıp kaçan plakasaız aracın tespit edilemediğini ve yakınınıza zarar verenin cezasız kaldığı bir senaryoyu da düşünün.

Angrypower
25 Haziran 2019, 07:14
Benim plakam yolda giderken düşmüş. Eve geldiğimde farkettim. Recm etsinler beni o zaman. Nasıl plakam düşer? Düşünce tarzı iyi niyetli bile abes. O zaman cimere dilekçe ver ve plakaların tekrardan vidalanmasına izin verilsin.

gurkan_k2
27 Haziran 2019, 01:03
Benim plakam yolda giderken düşmüş. Eve geldiğimde farkettim. Recm etsinler beni o zaman. Nasıl plakam düşer? Düşünce tarzı iyi niyetli bile abes. O zaman cimere dilekçe ver ve plakaların tekrardan vidalanmasına izin verilsin.

Evet ama o zamanda polis sormaz mı nerde senin plakalıgin diye?

hasmet
27 Haziran 2019, 05:29
Sanki normal olanin kacmasi gerektigi gibi bir baslik olmus. Ceza alan bir yana, basligi acanin da bakisi cok normal degil bence...

gurkan_k2
06 Temmuz 2019, 22:26
Sanki normal olanin kacmasi gerektigi gibi bir baslik olmus. Ceza alan bir yana, basligi acanin da bakisi cok normal degil bence...

Oyle bir bakış açım olmadı inan bana