PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 30.000-35.000 TL arası Alınabilecek 4 Silindir Motosikletler

Sayfa : [1] 2 3

hacidayi
20 Haziran 2019, 14:50
Arkadaşlar tarz olarak naked ve ss tercihimdir.Hangi motor ve bilginiz varsa neden olduğunuda açıklarsanız sevinirim.

ahe
20 Haziran 2019, 14:58
Ülküde düzgün motora bineyim 4s olsun vs diyosan 30bine 15 taklalı mt07 bile zor bulursun. 40k olcak cebinde rahat. Yada gitcen tahta gibi olan olan xj6ya bincen

chaqalqarlos
20 Haziran 2019, 15:04
4 Silindir olmasa da 35-40 arası güzel MT-09 ( Naked Olarak )bulabilirsin. 4 Silindir olsun illa dersen CBR 600RR yada R6 bakman lazım ama onlar içinde bütçeyi biraz daha çıkarman lazım. O fiyatlara genel olarak kazalı,sorunlu motosiklet bulacağını düşünüyorum.

ahe
20 Haziran 2019, 15:06
4 Silindir olmasa da 35-40 arası güzel MT-09 ( Naked Olarak )bulabilirsin. 4 Silindir olsun illa dersen CBR 600RR yada R6 bakman lazım ama onlar içinde bütçeyi biraz daha çıkarman lazım. O fiyatlara genel olarak kazalı,sorunlu motosiklet bulacağını düşünüyorum.

hocam mt10 alıyodun noldu o iş :cat:

chaqalqarlos
20 Haziran 2019, 15:12
hocam mt10 alıyodun noldu o iş :cat:

Hocam MT10 alacak para nerdeeeee. Bizimki hayal. Seneye evlilik olmasa kesin yine girerim o hayale de mecbur bu sezon motoru satacağız. Buarada sıfır taklasız MT-07'i ben 30'a satıyorum o konuda gücendim size :))

ahe
20 Haziran 2019, 15:21
Hocam MT10 alacak para nerdeeeee. Bizimki hayal. Seneye evlilik olmasa kesin yine girerim o hayale de mecbur bu sezon motoru satacağız. Buarada sıfır taklasız MT-07'i ben 30'a satıyorum o konuda gücendim size :))

en güzeli japondan kurtulmak hocam :queen: devir avrupa motor devri

Bu arada genelleme yaparken sizi katmamıştım :P:P:P:P

__sArSıLmAz__
20 Haziran 2019, 15:21
2014 model ve üzeri Honda Cbr650f Abs tavsiye ederim,o paralara kazasız çok temizini bulabilirsin

chaqalqarlos
20 Haziran 2019, 15:25
en güzeli japondan kurtulmak hocam :queen: devir avrupa motor devri

Bu arada genelleme yaparken sizi katmamıştım :P:P:P:P

hehehe :) Valla hatundan ayrılmayı düşünüyorum bazen o dereceyim sırf motoru satmayayım diye. İlana bile koyamadım daha bugün yarın bugün yarın derken bir başka motoru düşünemiyorum :) Var mı avrupalılardan önerebileceğiniz ? Araştırma yapalım.

Gökhan_Aygün
20 Haziran 2019, 15:31
F/P anlamında " binici " adamsan Yamaha Diversion F bence bedava, sonra da Cbr 650 F geliyor .. ama tabii bunların sonra satışı ne olur ? bilemiyorum.

ahe
20 Haziran 2019, 15:36
hehehe :) Valla hatundan ayrılmayı düşünüyorum bazen o dereceyim sırf motoru satmayayım diye. İlana bile koyamadım daha bugün yarın bugün yarın derken bir başka motoru düşünemiyorum :) Var mı avrupalılardan önerebileceğiniz ? Araştırma yapalım.

valla benim böyle bi 765 alasım veya 675 alasım var :pl:

chaqalqarlos
20 Haziran 2019, 15:40

675 bir nebze ama 765 çok tipsiz değil mi ya :\ Piyasası nasıl oda sanki sıkıntı gibi.

hacidayi
20 Haziran 2019, 15:55
Kawasaki z800 için ne düşünüyorsunuz.Bu arada bu piyasada bişey alamiycaz galiba :farao:

chaqalqarlos
20 Haziran 2019, 15:59
Fiyat ve piyasası bildiğim kadarıyla da parça fiyatı harici bence güzel motor. Ama acelem olmaz satarım dersen satarken de zarar etsem de 1 2 çok koymaz dersen güzel tercih.

hacidayi
20 Haziran 2019, 16:01
Fiyat ve piyasası bildiğim kadarıyla da parça fiyatı harici bence güzel motor. Ama acelem olmaz satarım dersen satarken de zarar etsem de 1 2 çok koymaz dersen güzel tercih.

Zor satarsın satarkende zarar edersin diyosun yani 1-2 den bişey olomazda fazlası koyar bu piyasada :pale: Ozman benelli TNT600 aliyim :queen:

ahe
20 Haziran 2019, 16:04
z800 çok ağır motor haco aman diyim asfaltın otobüslerden yokuş yere denk gelirsin ayağın yere değmez kırarsın motoru yapma etme

chaqalqarlos
20 Haziran 2019, 16:11
Zor satarsın satarkende zarar edersin diyosun yani 1-2 den bişey olomazda fazlası koyar bu piyasada :pale: Ozman benelli TNT600 aliyim :queen:

TNT600 daha iyidir tabi ama al sat da çok canım yanmasın,yukarılara da çıkmam dersen yukarıda ki iki örnek de iyi. ( 650F ve XJ6 )

Boldpilot
20 Haziran 2019, 16:12
fazer8 - 8abs

ahe
20 Haziran 2019, 16:12
TNT600 daha iyidir tabi ama al sat da çok canım yanmasın,yukarılara da çıkmam dersen yukarıda ki iki örnek de iyi. ( 650F ve XJ6 )

xj6 deme ya deme :queen: 3e5 kalas bildiğin ya tam odun motor

MahmutBiner
20 Haziran 2019, 16:13
Kawasaki z800 için ne düşünüyorsunuz.Bu arada bu piyasada bişey alamiycaz galiba :farao:

30 35 liraya temiz z800 bulabilirmisiniz bilmiyorum. Yani değil 30 35 liraya temiz z800 bulunabileceğinden bile şüpheliyim :) Kawasaki bakmamanızı özellikle rakamı biraz yükseltip honda veya yamahaya yönelmenizi tavsiye ederim. Bir arkadaşımız fazer tavsiyesinde bulunmuş en yakın ve mantıklı öneri fazer olur diye düşünüyorum. Fakat genelde fazer piyasasının düşük olması nedeniyle hevesli kişiler tarafından kullanılan ucuz yollu bir 4 silindir acemi kullanıcı 4 silindiri çok kolay yorabiliyor. iyi baktırmanızı tavsiye ederim.

MimTolga
20 Haziran 2019, 16:13
aslında street triple var çok güzel motor amma ve lakin ikinci eli yok. Tabi bu arkadaş 3 silindir.

ahe
20 Haziran 2019, 16:14

burada da demiştim. Abi japon almayında :queen: ne alırsanız alın

chaqalqarlos
20 Haziran 2019, 16:19
Sanırım sonuç olarak fiyatın biraz daha üzerine çıkmak herkesin ortak fikri gibi. Onun haricinde ne alırsanız alın hep bir risk.

ahe
20 Haziran 2019, 16:20
bence arkadaşın sonu 1.3 dizel corsa olcak. Ne kadar duman o kadar randuman hahahah :queen::queen::queen::queen::queen:

chaqalqarlos
20 Haziran 2019, 16:22
hahaha :) Tracer - Fazer / 650F / üçlemesinden biri ile sonlanabilir.

ahe
20 Haziran 2019, 16:23
ben olsam 35k bi tane exc alırım plakalı SM. yanıdada bi tane scooter(JAPON). kalan paraylada bi tane brodway tamam işte :P

chaqalqarlos
20 Haziran 2019, 16:27
ben olsam 35k bi tane exc alırım plakalı SM. yanıdada bi tane scooter(JAPON). kalan paraylada bi tane brodway tamam işte :P

Direk MT09 alır geçerim hiç polemiğe girmem :)

ahe
20 Haziran 2019, 16:33
Direk MT09 alır geçerim hiç polemiğe girmem :)

mt09 olcaksa SP olcak :thumleft:

chaqalqarlos
20 Haziran 2019, 16:34
mt09 olcaksa SP olcak :thumleft:

Bütçe neye el verirse artık :)

hacidayi
20 Haziran 2019, 16:46
Anlaşılan herkes bütceyi arttır demiş.Şöyle bir sıkıntı var benim bütçem arttıkça motorların fiyatlarıda arttığı için olduğumuz yerde sayıyoruz ama sanırım beklemekten başka çare yok.Anlaşılan temiz 4 silindir motosiklet için en az 45.000TL gerekiyor.

chaqalqarlos
20 Haziran 2019, 16:48
Anlaşılan herkes bütceyi arttır demiş.Şöyle bir sıkıntı var benim bütçem arttıkça motorların fiyatlarıda arttığı için olduğumuz yerde sayıyoruz ama sanırım beklemekten başka çare yok.Anlaşılan temiz 4 silindir motosiklet için en az 45.000TL gerekiyor.

Maalesef hocam daha düşük fiyatlara ya çok sıkışanı bulacaksın,yada kısmetine güveneceksin.
O Fiyatlar geldiğinde de SS'lerden ya CBR600RR'ı yada R6'ı seçeceksin tahminen :))

hacidayi
20 Haziran 2019, 16:56
Maalesef hocam daha düşük fiyatlara ya çok sıkışanı bulacaksın,yada kısmetine güveneceksin.
O Fiyatlar geldiğinde de SS'lerden ya CBR600RR'ı yada R6'ı seçeceksin tahminen :))

Sanırım cbr 600rr alırım okadar beklersem yada cbr1000rr.Ozamana kadar cbr500r alıp kullansam nasıl olur.MT07 için herkes dengesiz diyor bu yüzden biraz korkutuyor.

chaqalqarlos
20 Haziran 2019, 17:02
Sanırım cbr 600rr alırım okadar beklersem yada cbr1000rr.Ozamana kadar cbr500r alıp kullansam nasıl olur.MT07 için herkes dengesiz diyor bu yüzden biraz korkutuyor.

Bana kalırsa ben MT-07 ABS'i seçerim CBR500R ile arasında kalsam ama tarz meselesi tabi ki. MT07'de çok fazla agresif kullandığında kendini sapıtıyor yoksa gayet memnun kalacağın bir motor.

ahe
20 Haziran 2019, 17:08
https://www.youtube.com/watch?v=NJGoe2n3dbo&t=31s

Burda inceledim bak aynı yazdığım gibi anlattığım bir videodur kendisi gir izle hacidayi :queen:

oialdemir
20 Haziran 2019, 17:10

Bu dünyada daha güçlü orta sınıf bir blok üretilmedi daha. Eğitiminize ve tecrübenize güveniyorsanız alın. MT07 güzel motordur. Yeniler kasa daha iyi yol tutuyor diyorlar ama denemedim hiç.

ahe
20 Haziran 2019, 17:11
Bu dünyada daha güçlü orta sınıf bir blok üretilmedi daha. Eğitiminize ve tecrübenize güveniyorsanız alın. MT07 güzel motordur. Yeniler kasa daha iyi yol tutuyor diyorlar ama denemedim hiç.

yenilerin arka amortisör değiştide ama zaten arka amortiösrde sıkıntı yoktu ki önde vardı :queen: yamahada biraz ilginç

oialdemir
20 Haziran 2019, 17:17
yenilerin arka amortisör değiştide ama zaten arka amortiösrde sıkıntı yoktu ki önde vardı :queen: yamahada biraz ilginç

Zaten çalışan bir şeyi gidip güncelliyor. Sıkıntılı olana dokunmuyor. Honda bir değiştirdi CB650 yi pir değiştirdi. Ama araya bi ikinci el CB650 parası daha eklendi :)

Yeni bir ön takım digital gösterge ve elektroniklerden sonra CB ve CBR seriside alınmaz halde. Temiz MT10 lar var o paralara :D

Boldpilot
20 Haziran 2019, 17:19
Yukarıda da yazdım bu gün 30-35 liraya çiçek gibi fz8, fazer8 abs bulunur. Boşuna bekleme 4 silindir arıyorsan, piyasasının düşük olmasına hayret ettiğim bi motosiklettir kendisi. 7-8 bin km kullandım ilk sahibide arkadaşımdı, ne benden önceki sahibi ne ben en ufacık sıkıntı yaşamadık. Şimdiki sahibide Avrupa seyahatinde.

ahe
20 Haziran 2019, 17:22
Zaten çalışan bir şeyi gidip güncelliyor. Sıkıntılı olana dokunmuyor. Honda bir değiştirdi CB650 yi pir değiştirdi. Ama araya bi ikinci el CB650 parası daha eklendi :)

Yeni bir ön takım digital gösterge ve elektroniklerden sonra CB ve CBR seriside alınmaz halde. Temiz MT10 lar var o paralara :D

Satayım sana hemen mt10 :queen:.

Ben açıkcası cb serisini ne mantıkla çıkarttı onu bile anlamadım yani. Hani gidip şey diyesim geldi ağa ne alaka bu motorlar ne yani ? Bak türkiyeye honda cbr250rr getircek fiyatada 27500₺ dicekler. 2 aya kalmaz r25 falan kalmaz piyasada komple temizlerler. Reklamınıda güzel yapıcaklar sonra yamahadanda atak gelcek buda biz son kullanıcıların işine yarıcak. Rekabet her zaman kazanıdırır

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:21 ----------

Yukarıda da yazdım bu gün 30-35 liraya çiçek gibi fz8, fazer8 abs bulunur. Boşuna bekleme 4 silindir arıyorsan, piyasasının düşük olmasına hayret ettiğim bi motosiklettir kendisi. 7-8 bin km kullandım ilk sahibide arkadaşımdı, ne benden önceki sahibi ne ben en ufacık sıkıntı yaşamadık. Şimdiki sahibide Avrupa seyahatinde.

Hacı onun granajları oynuyo ya ben parça kalitesini hiç beğenmiyorum bildiğin granajların araya oklava girer

nanis61
20 Haziran 2019, 17:23
o fiyatlara temiz zannetmiyorum ben de baıyordum ama bulamadım baktığım ilanlar yaz gelmesiyle 2-4 bin artmış ben de beklemeye geçtim acelem yok.
benim tavsiyem cb650f güzel makina ama herkesin dediği gibi teiz istiyorsan 40-45 bin tl çıkarmak lazım.

hacidayi
21 Haziran 2019, 09:01
Mt07 güzel motorda gözüü biraz korkutuyo.Çok dengesiz motosiklet diyorlar ama sanırım bu paralara alınacak başka motor yok.Mt07-CBR500R-Z800 Sanırım 4 silindir z800 mantıklı gibi

EmreArslan
21 Haziran 2019, 13:48
xj6 diversion f benim ölmeden mutlaka binmek istediğim bir motor o yüzden tavsiye ederim ha motoru kullanmadan niye tevsiye ediyosun dersen haklısın ama bayılıyorum bu modele ondan tavisyede bulunmak istedim :cherry:

hacidayi
21 Haziran 2019, 14:27
xj6 diversion f benim ölmeden mutlaka binmek istediğim bir motor o yüzden tavsiye ederim ha motoru kullanmadan niye tevsiye ediyosun dersen haklısın ama bayılıyorum bu modele ondan tavisyede bulunmak istedim :cherry:

Aslında güzele benziyo fiyatıda iyi listeme ekledim.Teşekkür ederim.

chaqalqarlos
21 Haziran 2019, 14:47
XJ6, MT07'e oranla daha ağır hızlanan,daha ağır,daha geniş,daha uzun bir araç. Top speed'de de daha az MT-07'e oranla. Piyasası itibariyle yine ikisi arasında MT-07'i tercih edebilirim. Tabi daha cüsseli ve 4 silindir görüntüsü daha hoş geliyorsa XJ6'da sizin ilginizi çekebilir.

abeciMotoru
21 Haziran 2019, 15:42

Az kaldı alıyorum bitane :D şenlendiricem buraları :D

abeciMotoru
21 Haziran 2019, 15:51
XJ6, MT07'e oranla daha ağır hızlanan,daha ağır,daha geniş,daha uzun bir araç. Top speed'de de daha az MT-07'e oranla. Piyasası itibariyle yine ikisi arasında MT-07'i tercih edebilirim. Tabi daha cüsseli ve 4 silindir görüntüsü daha hoş geliyorsa XJ6'da sizin ilginizi çekebilir.

Mt7 ile xj6 arasında kalıp neden xj6 derseniz?

1. mt7 açıkçası beni ürküten bir alet, kilo ve güç dengesizliği ile gençlerin gözdesi, bide zibil gibi mt7 var, çok var yani gözlerim kanıyor :)
2. ben gezen adamım, şekil şukulla pek işim olmaz, uzun yollar yapıcam.
3. xj6'nın 4 silindir olması, ses güzelliği.
4. xj6 düşük devirlerde sakin, ama elinin altında bir gücün olduğunu biliyor olmam, yani oğlum duuur deyince peki abi diyebilir.
5. mt7 ile artçılı gezemezsin, mundar etmeyelim kızları :)
6. bu kadar.

hadi selametle.

chaqalqarlos
21 Haziran 2019, 15:55
Mt7 ile xj6 arasında kalıp neden xj6 derseniz?

1. mt7 açıkçası beni ürküten bir alet, kilo ve güç dengesizliği ile gençlerin gözdesi, bide zibil gibi mt7 var, çok var yani gözlerim kanıyor :)
2. ben gezen adamım, şekil şukulla pek işim olmaz, uzun yollar yapıcam.
3. xj6'nın 4 silindir olması, ses güzelliği.
4. xj6 düşük devirlerde sakin, ama elinin altında bir gücün olduğunu biliyor olmam, yani oğlum duuur deyince peki abi diyebilir.
5. mt7 ile artçılı gezemezsin, mundar etmeyelim kızları :)
6. bu kadar.

hadi selametle.

Artçın olduğunu bilsem MT-07'i direk ele derdim :)

abeciMotoru
21 Haziran 2019, 16:03
Artçın olduğunu bilsem MT-07'i direk ele derdim :)

Artçılarım var döne döne biniyolar :D
mt7'ye artçı oldum ordan biliyorum, lanetta bir histi!

chaqalqarlos
21 Haziran 2019, 16:11
Artçılarım var döne döne biniyolar :D
mt7'ye artçı oldum ordan biliyorum, lanetta bir histi!

MT07'i alırsan koltuğuna masraf edeceksin yoksa arkada ki sürekli kulağını çınlatıyor :) Ama koltuğuna masraf yapınca inanılmaz keyifli oluyor arkası.

abeciMotoru
21 Haziran 2019, 16:16
MT07'i alırsan koltuğuna masraf edeceksin yoksa arkada ki sürekli kulağını çınlatıyor :) Ama koltuğuna masraf yapınca inanılmaz keyifli oluyor arkası.

XJ6F abi, epeydir kararımı vermiştim, bundan sonra da kısmetse Cb650F olur muhtemelen.
ne istediğini bilmek güzel bişey :)

chaqalqarlos
21 Haziran 2019, 16:18
XJ6F abi, epeydir kararımı vermiştim, bundan sonra da kısmetse Cb650F olur muhtemelen.
ne istediğini bilmek güzel bişey :)

650F fena alet bilginiz olsn :)