PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Siz olsanız ne yapardınız ?

lonelwolf
19 Haziran 2019, 19:19
Arkadaşlar, 2 gün önce antalyadan izmire dönüş yoluna çıkmıştım. Antalyanın içinde kavşakta trafik oluşmuş neyse aralardan geçtim en önde birde ne göreyim siyah passatın içinde bir genç sevgilisiyle muhabbet ediyor. ''Kardeşim yürüsüne herkes arkada seni bekliyor'' dedim. İlerde kırmızı ışık yanmıyor nasıl geçcem dedi. Bende o yolu biliyorum orada kırmızı ışık yok kontrollü geçeceksin ışığı beklersen sabaha kadar kimse geçemez dedim. Sonra yolumuza devam ederken sağda durdu ben ilk önce anlamadım sonra beni takip ettiği aklıma geldi. Makas atmaya başladı, yanıma geldi ne var dedim sonra sağ yola girdi dik dik bakarak herkes yoluna gitti.

Ben o araba beni durdurmak için sağa çektiğinde uymayayım yoluma gideyim diye düşündüm ama sonra pişman oldum durup haddini bildirmediğim için... Sırf sevgilisine erkekliğini ispatlamak için trafiği birbirine kattı üstelik hiçbir şey yapmadığım halde. Sizce görmezden gelip yoluma devam etmekte yanlış mı yaptım siz olsanız ne yapardınız ?

Önder_
19 Haziran 2019, 19:38
boşver iyi yapmıssın zorunda kalmadıgınız sürece sadece kendinizi korumak amacıyla karsı karsıya gelinmesinden yanayım sevgilisine artıslik veya bir anlık sinirle yapmıs olabilir ama fark etmez bir gün manyagın biri denk gelir motora bile carpar yada herhangi bi emanet ceker anlık bişeyde olsa basınıza bela alırsınız yada bi zarar görürsünüz bence hiç bi sekilde degmez

lonelwolf
19 Haziran 2019, 19:42
boşver iyi yapmıssın zorunda kalmadıgınız sürece sadece kendinizi korumak amacıyla karsı karsıya gelinmesinden yanayım sevgilisine artıslik veya bir anlık sinirle yapmıs olabilir ama fark etmez bir gün manyagın biri denk gelir motora bile carpar yada herhangi bi emanet ceker anlık bişeyde olsa basınıza bela alırsınız yada bi zarar görürsünüz bence hiç bi sekilde degmez

Bende sizin gibi düşünüyorum, trafikte kolay kolay sinirlenmem agresiflik yapmam ama bir müddet sonra benim bile sinirlerim zıplıyor. Makas atmalar, dörtlüleri yakmalar, sağa çakmeler sonra ilk yol ayrımından dönmek. Trafiği birbirine kattı, sevgilisine hava attı muhtemelen bak ben böyle delikanlıyım işte gibisinden ve bunun onun yanına kalması beni çok sinirlendirdi. İlk defa pişman oldum kenara çekip dövmediğime, sevgilisine demiştir bak nasıl korkuttum da kaçırdım diye...

hokahey
19 Haziran 2019, 20:00
dün bizim burda trafikte tartışma neticesinde bir kişi öldürüldü. bu yüzden trafikte insanlarla fazla dalaşmayın. talih her zaman yanınızda olmayabilir. manyağın birine denk gelirsiniz, bıçağı takar geçer..

lonelwolf
19 Haziran 2019, 20:03
dün bizim burda trafikte tartışma neticesinde bir kişi öldürüldü. bu yüzden trafikte insanlarla fazla dalaşmayın. talih her zaman yanınızda olmayabilir. manyağın birine denk gelirsiniz, bıçağı takar geçer..

Ama bu adam sevgilisi yanında olduğu sürece adım gibi eminim başka bir motorcuya da aynısını yapacak, buna bunun giblerine sessiz kalırsak aynı devam etmezler mi ? Bende sizin gibi düşünüyorum ama bir tarafımda derslerini vermekten yana...