PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Herobiker 1200M Interkom

ttonay
19 Haziran 2019, 15:27
arkadşalr aşağıdaki interkomu arlamk istiyorum çifti $40,62, fiyat geyet uygun. aslında inceledğim kadarı ile tam manası ile interkom değil aynı anda 2 kişi bağlanabiliyor.

Yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi alabilir miyi? Daha önce kullanan var mıdır veya farklı tavisyeleriniz var mıdır?

Şimdiden teşekkürler.

https://www.aliexpress.com/item/HEROBIKER-1200M-Bluetooth-Intercom-Motorcycle-Helmet-Interphone-Headset-Waterproof-Wireless-Bluetooth-Moto-Headset-Interphone/32837562229.html?spm=a2g0o.cart.0.0.2fb73c00hsgA0g

UzunYolAdami
19 Haziran 2019, 16:51
dedigin markayi bilmiyorum ama aliexpress´ten LEXIN alanlar genelde memnun

kulspruta
19 Haziran 2019, 18:38
Linkteki ürünü kullanıyorum. İlk İntercom deneyimim, fiyatına göre memnun kaldım.

Spotify kontrol etme (ileri, geri, durdur, başlat)
siri kontrolü
Telefona otomatik cevap verme
son aradığın numarayı tekrar arama
Fm radyo (kullanmıyorum) mevcut.

Ses kalitesi idare eder.
Karşı taraf sesimi net alıyormuş.
Malzeme kalitesini beğendim.
Kaska monte etmek kolay, mekanizması kaskı çizmiyor.
Şarj soketi ayrı.

Son olarak intercom özelliğini bir kere denedim o da tek kişi ile
@angrypower ile ben öndeyken ses net ama, angry önde iken seste bozulma oluyordu. Benim intercomdan mı onunkinden mi anlayamadık. O kendi intercomundan olduğunu söyledi.

ellaksakir
19 Haziran 2019, 20:08
Çifti değil bir tanesi 40 dolar.

ÇELİKKAYA
19 Haziran 2019, 22:01
TRY 215.43 31%OFF | Fodsports BT-S2 Pro Interkom Motosiklet Kask Kulaklık Su Geçirmez kablosuz bluetooth BT Interkom FM Radyo Stereo Müzik
https://s.click.aliexpress.com/e/60uMqARGr

Bu urunu kullaniyorum ses kalitesi bana gore yeterli

ttonay
19 Haziran 2019, 22:40
dedigin markayi bilmiyorum ama aliexpress´ten LEXIN alanlar genelde memnun

teşekkürler duymuştum, inceleyeceğim

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:36 ----------

Linkteki ürünü kullanıyorum. İlk İntercom deneyimim, fiyatına göre memnun kaldım.

Spotify kontrol etme (ileri, geri, durdur, başlat)
siri kontrolü
Telefona otomatik cevap verme
son aradığın numarayı tekrar arama
Fm radyo (kullanmıyorum) mevcut.

Ses kalitesi idare eder.
Karşı taraf sesimi net alıyormuş.
Malzeme kalitesini beğendim.
Kaska monte etmek kolay, mekanizması kaskı çizmiyor.
Şarj soketi ayrı.

Son olarak intercom özelliğini bir kere denedim o da tek kişi ile
@angrypower ile ben öndeyken ses net ama, angry önde iken seste bozulma oluyordu. Benim intercomdan mı onunkinden mi anlayamadık. O kendi intercomundan olduğunu söyledi.

detaylı anlatımınız için teşekkür ederim, özellikle deneyen birinden duymak önemli. işe yarayacak, beklentiyi karşılayacak gibi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:38 ----------

Çifti değil bir tanesi 40 dolar.

şimdi inceledim dedediğiniz gibi set diyor ama set içeriğinde 1 adet yazmışlar, alşexpres de başladı ayak oyunlarına :) teşekkür ederim bilgi için

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:39 ----------

TRY 215.43 31%OFF | Fodsports BT-S2 Pro Interkom Motosiklet Kask Kulaklık Su Geçirmez kablosuz bluetooth BT Interkom FM Radyo Stereo Müzik
https://s.click.aliexpress.com/e/60uMqARGr

Bu urunu kullaniyorum ses kalitesi bana gore yeterli

teşekkür ederim, gayet güzel ve şık duruyor, inceliyorum fiyat da daha uygun gözüküyor. teşekkürler tekrar