PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Benzincide Darp Edilen Arkadaşımızın Davası Hk.

uur52
17 Haziran 2019, 17:50
Herkese selamlar,
Uzun süredir foruma giremiyordum konuşulduysa affola.
Aklıma düştü. Altın Elbiselinin de takip ettiği darp davasında bilgisi olan var mıdır ?

mavzer-i
17 Haziran 2019, 17:51
unutuldu gitti o mevzu

uur52
17 Haziran 2019, 17:56
unutuldu gitti o mevzu

Öyle olduysa çok üzülürüm.

liquem
17 Haziran 2019, 18:17
takipsizlik ver di mahkeme

watercolours
17 Haziran 2019, 19:49
Neyi takip edememişler?

uzay gemisi
17 Haziran 2019, 19:53
Ben şunu anladım bu ülkede başına birşey gelmemesi için elinden gelen herşeyi yapman lazım. Başına bişey geldiği zaman, sana yapılan her zaman yapana kar kalıyor hakkını bulamıyorsun.

sandıkçı
17 Haziran 2019, 22:21
Karar çıksada verilecek ceza belli.HAGB yani "bir daha yapma".

Boldpilot
17 Haziran 2019, 22:31
Ben şunu anladım bu ülkede başına birşey gelmemesi için elinden gelen herşeyi yapman lazım. Başına bişey geldiği zaman, sana yapılan her zaman yapana kar kalıyor hakkını bulamıyorsun.
Tedbir bizden takdir önce Allah sonra devletimizden şeklinde ilerlemek lazım maalesef ülkemizde .
Hiç tanışmamış olmayı dilediğim bi tanıdığın mahkemesi sonuçlandı geçenlerde. 900 küsür gram uyuşturucu ile yakalanmıştı eleman, mahkeme içici olduğuna beraatine ve uyuşturucu maddenin kendisine iadesine karar verdi 😀

06Serhat
17 Haziran 2019, 22:34
Tedbir bizden takdir önce Allah sonra devletimizden şeklinde ilerlemek lazım maalesef ülkemizde .
Hiç tanışmamış olmayı dilediğim bi tanıdığın mahkemesi sonuçlandı geçenlerde. 900 küsür gram uyuşturucu ile yakalanmıştı eleman, mahkeme içici olduğuna beraatine ve uyuşturucu maddenin kendisine iadesine karar verdi ��

Mahkeme tanıdığınızdan özürde dileseymiş.

mavzer-i
17 Haziran 2019, 23:17
Hiç tanışmamış olmayı dilediğim bi tanıdığın mahkemesi sonuçlandı geçenlerde. 900 küsür gram uyuşturucu ile yakalanmıştı eleman, mahkeme içici olduğuna beraatine ve uyuşturucu maddenin kendisine iadesine karar verdi ��

900 gramla içici olduğuna karar verilmesi.. vay be

Ante
18 Haziran 2019, 00:18

Daha neler. Uyuşturucu Türkiye'de serbest mi ki mahkeme uyuşturucu maddenin kendisine iade edilmesine karar versin?