PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motorumu sattım acaba ucuza mı gitti ya

j700
15 Haziran 2019, 00:41
2015 model honda cb 125 ace
38.000 de
Deposunda göçük var
Hız göstergesi orjinal değil ama kalite
Farın kapağı orjinalmdeğil
Depo kapağıda orjinal değil

Ama 3500 e sattım orjinaş parçalıyı 6-7 bine satıyorlar

Ben ucuza mı sattım normal mi

kovboy03
15 Haziran 2019, 01:17
Çin malı 2. eller bile en az 4-5 bin ederken bence ucuza satmışsı.Sattıktan sonra bakman lazım o paraya nasıl motor alabiliyorsun.Hayrlı olsun yinede.

Angrypower
15 Haziran 2019, 01:50
İstanbulda kaçırmazdım :) Deposu göçük olsa kaç yazar? Gidiyorsa, duruyorsa, dengeli ise yeterde artar bile.

uzay gemisi
15 Haziran 2019, 01:53
Ne desek çok geç ama satmadan önce o fiyata ne tür motorlar var piyasayi araştırmadin mi? Aceleye filan mı geldi? Birde aldığında kaça almıştın alış fiyatından fazla zarar etmediysen sıkıntı yok

j700
15 Haziran 2019, 02:01
2600 e almıştım ama o zamanlar dolar ucuzdu daha noterden almadı yarın parayı verip noterden teslim edecem vaz geçsem ayıp olur mu

bilalefe
15 Haziran 2019, 02:25
ucuza bencede ama yapcak bısey yok

istanbu_gezg
15 Haziran 2019, 05:45
İstanbulda kaçırmazdım :) Deposu göçük olsa kaç yazar? Gidiyorsa, duruyorsa, dengeli ise yeterde artar bile.

az çakal değilsin ha adamın malını kapızlayacaksın hemen satacaksın , galerici aydın senmisin yoksa?

uzay gemisi
15 Haziran 2019, 05:55
O fiyatlara ne tür motorlar var piyasaya bir bak. O fiyata 50cc motor bile yok:) 3500 komik bir rakam vazgeçtim diyebilirsin bunda birşey yok

oktayakgoz
15 Haziran 2019, 09:14
2600 e almıştım ama o zamanlar dolar ucuzdu daha noterden almadı yarın parayı verip noterden teslim edecem vaz geçsem ayıp olur mu

Olmaz iptal et satışı

watercolours
15 Haziran 2019, 09:43
Geç sorulmuş bir soru.

bkaraca
15 Haziran 2019, 10:24
Ayıp olmaz, vazgeç diyen arkadaşları anlamıyorum . Insan sözünün eridir. Zarar etmek istemiyorsanız bunu birine söz vermeden önce bildirmeniz lazım. Abi ucuza veriyormuşum kusura bakma demekle olmuyor. Ben olsam hakkımı helal etmem güzelde bir küfür ederim.

Satış fiyatına mali satmadan karar verip iyi mi kötü mü hesaplayacaksiniz. Kusura bakmayın ama diğer türlü bana kurnazlık geliyor.

istanbu_gezg
15 Haziran 2019, 10:30
Ayıp olmaz, vazgeç diyen arkadaşları anlamıyorum . Insan sözünün eridir. Zarar etmek istemiyorsanız bunu birine söz vermeden önce bildirmeniz lazım. Abi ucuza veriyormuşum kusura bakma demekle olmuyor. Ben olsam hakkımı helal etmem güzelde bir küfür ederim.

Satış fiyatına mali satmadan karar verip iyi mi kötü mü hesaplayacaksiniz. Kusura bakmayın ama diğer türlü bana kurnazlık geliyor.

adamın kulakları çınlar diyorsun

Boldpilot
15 Haziran 2019, 10:32
cb125ace ler tutulmuyor zaten temizleri 4-5 liraya gidiyor. Senin motosikletinde evveliyatı pek temiz gibi durmuyor anlattığına göre, vaz geçme bence.

Angrypower
15 Haziran 2019, 10:57
az çakal değilsin ha adamın malını kapızlayacaksın hemen satacaksın , galerici aydın senmisin yoksa?

Yok la senin ikis maks’tan Daha kaliteli die garaja koyacağım. Alıp satma ile işim olmaz benim. Bir arkadaş motora başlamak istiyordu. Düşer kalkar sonra vazgeçer. Em ti seven’ mi vereyim bisiklet süren adama?

levend84
15 Haziran 2019, 12:05

Ramazan kardeş,motoru aldiginda actigin konuda aklimda kaldigi kadariyla,o motoru önü pısık halde almiştin.buradan önceki sahibi ve motor hakkinda net bilgi verir.

Satma olayinda ise,ilk ağizdan ne ciktiysa onu tut.

hokahey
15 Haziran 2019, 14:05
söz vermek önemli. söz verdiysen sat.

yukirunner
15 Haziran 2019, 17:05
Acele et ki adam vazgeçmesin.Şimdi vazgeçersin yarın bu fiyatı mumla ararsın.

Green Arrow
15 Haziran 2019, 21:57
Motosikletinin piyasasını bilemem ancak eskiden altın denen modellerde 250-500 TL pazarlık zor bela yapılırken suan 3-5 bin pazarlık dönebiliyor. Şuan adam akıllı satış yok sahibinden piyasasıda uçuk orayı kıstas almamak lazım. Ticaret saniyelik olaydır söz vs işleri mühürlenmeden olmaz kapora vs olmadığı sürece alanda satanda cayabilir. Sen söz verdin adama motorun yandı giderken zararına ortak olacak mı adam ?

İçine sinmiyorsa ve zarar ettiğini düşünüyorsan satma ancak çokta fazlasına verebileceğini de düşünmüyorum zira yukarı fiyatta alternatiflerin ve rakibin artar.

mutas
16 Haziran 2019, 16:15
Fiyat aşağı yukarı normal. ACE modeli normal CB'den daha da ucuz bir model. 38 binde. 4000 TL vermezdim ben açıkçası.

Ek: 3-4 parça da değiştirmişin, bence iyi fiyata bile satmışın.

Ekarademir
16 Haziran 2019, 22:48
Söz ağızdan bi kere çıkar. Malında gözün kalmasın alanda hayrını görmez.

UğurDankı
17 Haziran 2019, 00:10
Bence o motor o parayı bile hak etmiyor ama evet piyasa değerinin altına satmışsınız