PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbul Trafiğini Birbirine Kattılar..

hachiko
13 Haziran 2019, 14:16
https://resmim.net/f/MDACuM.jpg

Motosiklet sürücülerinden İstanbul trafiğinde tehlikeli hareketler

Yaşanan acı olaylara, ağır cezalara rağmen bazı sürücüler trafikte tehlikeli hareketler yapmayı sürdürüyor. Bu kez de tek teker üstünde giden motosiklet sürücüleri paniğe yol açtı.

Kuralları hiçe saydılar, E-5'te trafiği birbirine kattılar.

Bu kez trafikte terör estirenler, İstanbul'daki motosiklet sürücüleriydi.

2 sürücü, trafiğin en yoğun olduğu noktalarda akrobasi gösterisi yaptı. Hem araçların arasından hızla geçtiler hem de ön tekeri havaya kaldırıp tek teker üstünde gittiler.

Bu da yetmedi, kaydettikleri görüntüleri sosyal medyadan paylaştılar.

https://resmim.net/f/Zbvu0v.jpg

Yayaların canını hiçe saydılar

Diğer bir "tek teker terörü" de Üsküdar'da yaşandı.

Sürücü, işlek bir caddede tek teker üzerinde gitti. Kasislerde bile yavaşlamayarak yayaların canını da hiçe saydı.

Kaynak ve video : https://www.trthaber.com/haber/turkiye/motosiklet-suruculerinden-istanbul-trafiginde-tehlikeli-hareketler-419151.html

arndiol
13 Haziran 2019, 14:18
Türkiyede Tek tekerci = %90 Apaçi

Yapan arkadaşlar kusura bakmasın.

mavzer-i
13 Haziran 2019, 14:19
neyseki benim motosiklet istesemde tekere gelmiyor.

sey_47
13 Haziran 2019, 14:23
https://www.youtube.com/watch?v=Q1ydPLuUGG0

*bitmediniz -> bitmediler

chaqalqarlos
13 Haziran 2019, 14:26
Bu arkadaşlar yüzünden motorcuya bakış açısı maalesef kötü oluyor. Polisler de bu furyaya kapılırsa ceza gerektiren gözardı edilen durumlarda ceza ödemek zorunda kalacağız.

motohazar
13 Haziran 2019, 15:23
Ön teker kaldırmanın bir + su yokki düz yolda gidiyorsun ne gerek var yani kalkınca km saymıyor diyorlar ama artık yeni nesillerde oda öyle değil

Kural [ Z ]
13 Haziran 2019, 15:41
neyseki benim motosiklet istesemde tekere gelmiyor.

Arkaya 55lt Aluminyum çanta, çanta içine ön tekeri yerden kesene kadar taş koy. Kalkışta dahi teker yaparsın :wiinkk:

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:36 ----------

Ön teker kaldırmanın bir + su yokki düz yolda gidiyorsun ne gerek var yani kalkınca km saymıyor diyorlar ama artık yeni nesillerde oda öyle değil

Eskiden çocuklar "kim daha uzağa işeyecek" yarışması yaparmış. Onun motosiklet versiyonu bu oluyor. Km saymasıyla ilgisi yok yani, tamamen bildiğin sidik yarışı pipi boyu meselesi ::whip::

Omerius
13 Haziran 2019, 17:41
Ulan bunlar yüzünden trafikte motorculara özel farklı kurallar getirecekler diye korkuyorum yaa

HUN
13 Haziran 2019, 21:53
bkunu çıkartmakta üstümüze yok ellam

Angrypower
13 Haziran 2019, 22:13
Walla benim motorun lastikleri dandik olduğu için çok güzel yanlıyor. Tekerden ziyade yanlarayarak gitmekten daha çok zevk alıyorum ben :bounce:

Cyan
13 Haziran 2019, 22:23
Walla benim motorun lastikleri dandik olduğu için çok güzel yanlıyor. Tekerden ziyade yanlarayarak gitmekten daha çok zevk alıyorum ben :bounce:

Rodajı da bitti, kış başı bir Road 5?

sharkspeedr2
13 Haziran 2019, 22:27
pilot power yada power rs aldıralım ona 😁

Angrypower
13 Haziran 2019, 22:36

1850km'de :thumleft: Lakin yarın işe servisle gideceğim. Ben bu motoru sürekli yola vurunca içim acıyor. Hayvan gibide zevk alıyorum. Sonum su almaya Çeşme'ye inmek gibi olacak.

to1ga
13 Haziran 2019, 22:39
bazı Yemekci kuryeler ilk kalkışta illaki o tekeri kaldıracak. yoksa frenleyip tekrar deniyorlar.
kaldırdığı tekerde max 5cm yükseğe yani. çıldırmış hepsi..

uzay gemisi
13 Haziran 2019, 23:40
1850km'de :thumleft: Lakin yarın işe servisle gideceğim. Ben bu motoru sürekli yola vurunca içim acıyor. Hayvan gibide zevk alıyorum. Sonum su almaya Çeşme'ye inmek gibi olacak.
Hacı binmeye almadin mi sen bunu vur kırbacı acıma kilometre yapsın hiçbir şey olmaz:)

Angrypower
14 Haziran 2019, 06:58
Hacı binmeye almadin mi sen bunu vur kırbacı acıma kilometre yapsın hiçbir şey olmaz:)

Servisimi bekliyorum. Yoruldum artık. Zaten şehiriçinde işe gidip gelmeyi sevmiyorum bu motorla. Şehiriçinde de gereksiz kalıyor. Şehirdışında daha ağırlıklı kullanırım.

atalayalper
14 Haziran 2019, 15:34
Yanlamak hadi neyse çok daha kabul edilebilir bir eylem fakat sürekli teker yapmaya çalışmak ama sürekli her yerde en dar ara sokakta hatta sıkışık trafikte bile teker yapmak istemek bence akıl sağlığı ile ilgili bir durum. Bir insan sürekli böyle "Haydi kırayım zincirlerimi" psikolojisinde olamaz çünkü.