PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bursa dan Uludağ göller bölgesine yol arkadaşı arıyorum ( temmuz ayında)

Kursad55
01 Haziran 2019, 19:02
Merhaba arkadaşlar adım uğur bursa da yaşıyorum temmuz ayında, kestel in alaçam köyünden uludağ göller bölgesine benimle birlikte gidecek yol arkadaşları arıyorum

tanermavi
03 Haziran 2019, 13:29
Motorunuz nedir?
Yıllar önce çıkmıştım, yollar zorludur. İlk defa çıkıyorsanız dikkatli olun...

motohazar
03 Haziran 2019, 14:32
Kamp çadırı vs yok bende eğer sizde varsa 1 hafta sürecekse gezimiş ben Sakarya dan gelebilirim gibi iznimi alırsan iş yerinden senelik pm ile tel bırakır mısınız

Kursad55
03 Haziran 2019, 16:12
Motorum bajaj discover 125 st daha önce çıktım yanlız keyifli olmuyor diye yol arkadaşı aradım. Evet biraz zorlu bir o kadar da eğlenceli

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:04 ----------

Kamp çadırı vs yok bende eğer sizde varsa 1 hafta sürecekse gezimiş ben Sakarya dan gelebilirim gibi iznimi alırsan iş yerinden senelik pm ile tel bırakır mısınız
Güzel olurdu fakat bende de kamp malzemesi yok ben Günübirlik düşündüm sabah gidip bir çay kahve sohbet akşama doğru dönüş gibi yalnız kamp malzemesi o zamana kadar alabilirsem gece kalabilirim o da bir gece olabilir ( işimden dolayı).

Egehan10
03 Haziran 2019, 23:35
Merhaba arkadaşlar adım uğur bursa da yaşıyorum temmuz ayında, kestel in alaçam köyünden uludağ göller bölgesine benimle birlikte gidecek yol arkadaşları arıyorum

Merhabalar Bende katılmak isterim bi aksilik çıkmazsa Dursunbey de yaşıyorum güzel bir anı olur.

Kursad55
04 Haziran 2019, 22:55
Merhabalar Bende katılmak isterim bi aksilik çıkmazsa Dursunbey de yaşıyorum güzel bir anı olur.
Egehan10 katilabilirseniz seviniriz

voodevil
10 Haziran 2019, 18:00

Merhaba, temmuzda veya yakın zamanda planınız olursa bende katılmak isterim. Ben dün çıktım uludağa. Göller bölgesinede epey yaklaştım fakat çok terledim ve hava çok soğuktu o yüzden dönmek zorunda kaldım.

Yol çok bozuk, ben cross motor ile zorluk çekmedim aksine zevk aldım. Yukarı kısımlarda bazen aniden sis bastırabiliyor. Yedek eşya ile temkinli gidilmesinde fayda var.

Özel mesajdan iletişime geçerseniz tanışabiliriz.

Kursad55
12 Haziran 2019, 18:58
Bende 20 gün önce gitmeyi denedim bir yerden sonra karlar yolu kapatmışti ve geri döndüm yollar biraz taşlı zor bir yol enduro yu aratacak cinsten ama zevkli de sis her zaman oluyor ama az olduğunda daha da güzel oluyor herşey temmuz da karlar erimiş olur hatta şimdi de erimiş olabilir tedarikli gitmekte fayda var tabi

Kursad55
20 Haziran 2019, 18:11
PM ile telefonunu yazar mısın

themeh
20 Haziran 2019, 20:32
ben bursada yaşıyorum arkadaşlar.
müsait olursam size rehberlik ederim.
evimizin yolu gibi oldu artık orası.

Kursad55
30 Haziran 2019, 02:07
THEMEH Memnun oluruz pm den numaranızı mesaj atarssaniz iletişime geçeriz

themeh
30 Haziran 2019, 11:09
bu arada arkadaşlar bursa crf grubu olarak uludağ etkinliği açtık bekleriz.

https://www.facebook.com/events/337951276880925/?ti=icl

Kursad55
11 Temmuz 2019, 18:19
19 temmuz cuma günü sabahtan müsait olan arkadaşlarla gideceğiz inşallah ;)