PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fren Balatası Önerisi

foxtrot
07 Nisan 2019, 21:55
Arkadaşlar merhaba nc750x motosikletimin hem ön hem arka balatasını değiştirmem gerekmekte.. bu işe yabancı olduğumdan siz değerli arkadaşlarıma danışmak istiyorum.. servisten orjinal nissin almayı gönül isterdi ancak 2 balataya 800 tl civarında bir para vermem çok mümkün değil şu anki ekonomik koşullarda.. yan markalar ortalama yarı fiyatındalar.. şu an için galfer var aklımda ancak geçen gittiğim bir dükkan braking markasının galferden daha iyi olduğunu söyledi, bilemedim.. daha önce bu balataları ya da başka markaları denemiş olan arkadaşlarım,toplam 400tl bandında neyi önerirsiniz?

ryangt
07 Nisan 2019, 22:07
Galfer ve braking sinterli olduğu müddetçe her ikisi de iyidir. Nissine yakın performans alırsınız, nissinin en büyük farkı ömrü daha uzundur

Cyan
07 Nisan 2019, 22:26
Ben çalınmadan önce HH EBC takmıştım ve gayet memnun kalmıştım, ne yazık ki distirbütörü işi kapattı, EBC getirmeyi kim üstlendi bilmiyorum şu anda. CB500F'ime kış başı HH Ferodo taktım, fena değiller. Ama EBC bariz daha iyiydi. Ferodo'nun aşınması da çok hızlı değil gibi, halen epeyi kalınlar 4-5.000km sonunda.

karayel90
07 Nisan 2019, 22:46
Arkadaşlar merhaba nc750x motosikletimin hem ön hem arka balatasını değiştirmem gerekmekte.. bu işe yabancı olduğumdan siz değerli arkadaşlarıma danışmak istiyorum.. servisten orjinal nissin almayı gönül isterdi ancak 2 balataya 800 tl civarında bir para vermem çok mümkün değil şu anki ekonomik koşullarda.. yan markalar ortalama yarı fiyatındalar.. şu an için galfer var aklımda ancak geçen gittiğim bir dükkan braking markasının galferden daha iyi olduğunu söyledi, bilemedim.. daha önce bu balataları ya da başka markaları denemiş olan arkadaşlarım,toplam 400tl bandında neyi önerirsiniz?

EBC'ye bi bakın derim ön arka 440 liraya internette satılıyor

Rahmetli Barkın abide önerirdi bu markayı

oialdemir
07 Nisan 2019, 22:51
EBC iyidir EBC candır

TurboTastic
07 Nisan 2019, 22:52
balatauzmanı diye bi sitede satılıyor ebc markası bilginiz olsun.

pea
07 Nisan 2019, 23:38
Hasanpaşa Zenn moto ebc balata satıyor. Değişimini de yapıyorlar isterseniz.
Sanırım ebc'nin yeni distribütörü oldular.

Cyan
08 Nisan 2019, 00:23
Bir de D.I.D. distribütor bilgisi alabilirsek bomba olacak :thumleft: