PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : eskihisar - yalova arabalı vapur ücretleri

The Dude
05 Nisan 2019, 13:11
ido

motosiklet;
tek geçiş 25 tl
gidiş dönüş 40 tl

negmar

yanlış hatırlamıyorsam
tek geçiş 20 tl
gidiş dönüş 35 tl.

körfez köprüsü

motosiklet;
tek geçiş 72,15 tl

mavzer-i
05 Nisan 2019, 13:16
negmar forever

kurubuz
05 Nisan 2019, 14:39
ido yenikapı-bursa forever : 68 tl.

Ayrıcaaaa : Yoldan 100 km tasarruf , otoban yok , boğaz köprülerinden geçiş yok , eskihisar topçular feribotu yok.

Citaro
05 Nisan 2019, 15:02
Geçen yaz Negmar'da gidiş-dönüş motosiklet geçiş tarifesi 15TL veya 20TL idi. Osmangazi Köprüsü fiyatları bu kadar yükselince Arabalı Feribot işletmecileri geri kalamazdı pekala..

siyanoz
05 Nisan 2019, 15:16
Amaç motor ile gezmek değilmi körfezi dolanın ben öyle yapıyorum ,biraz daha pahalı oluyor ama hiç değilse geziyorum.

ogzcngdk
05 Nisan 2019, 15:27
ido yenikapı-bursa forever : 68 tl.

Ayrıcaaaa : Yoldan 100 km tasarruf , otoban yok , boğaz köprülerinden geçiş yok , eskihisar topçular feribotu yok.

O zamanda yalova bursa arasındaki en güzel bölüm kaçıyor. Ben yenikapı yalova yapardım :)

anilcanmutlu
08 Nisan 2019, 09:18
Eskihisar - Yalova : 25 TL

Yalova - Yenikapı : 67 TL

O kadar yol ile uğraşana kadar eğer ido evine de yakınsa en temizi ido.

The Dude
08 Nisan 2019, 09:29
Eskihisar - Yalova : 25 TL

Yalova - Yenikapı : 67 TL

O kadar yol ile uğraşana kadar eğer ido evine de yakınsa en temizi ido.

anıl,
benim için yazdıysan,
Yenikapı yakın değil,
konuyu bilgilendirme için açtım, (gişeye geldiğinizde fiyatları görünce şaşırmayınız)
zira citaro'nun dediği gibi geçen sene sonunda gidiş dönüş 15 lira idi. (negmar)

gurcanozturk
08 Nisan 2019, 10:24
anıl,
benim için yazdıysan,
Yenikapı yakın değil,
konuyu bilgilendirme için açtım, (gişeye geldiğinizde fiyatları görünce şaşırmayınız)
zira citaro'nun dediği gibi geçen sene sonunda gidiş dönüş 15 lira idi. (negmar)

Eylül 2018'de Negmar gidis-donus 15TL idi, Iznik'e gidip gelmistim.

BIYIKLI
08 Nisan 2019, 11:43
negmar

yanlış hatırlamıyorsam
tek geçiş 20 tl
gidiş dönüş 35 tl.

Eylül 2018'de Negmar gidis-donus 15TL idi, Iznik'e gidip gelmistim.

15 →35 TL ye yaklaşık %135 zam!! Senatör nerde bana senatörü getirin..

bluehawai
08 Nisan 2019, 13:37
tekirdağ bandırma vapuru hakkında bilgisi olan var mı?hangi saatlerde ve ücreti hakkında?

gurcanozturk
08 Nisan 2019, 14:34
tekirdağ bandırma vapuru hakkında bilgisi olan var mı?hangi saatlerde ve ücreti hakkında?

Guncel olarak sunu bulabildim. Bir de Balikesir Belediyesi'nin Taha-C isimli feribotundan bahsedilmis ama guncel degil pek bilgileri.

http://www.marmararoro.com/seferlerimiz.html

anilcanmutlu
08 Nisan 2019, 14:45
Bu haftasonu hem Eskihisar'ı hemde İDO'yu kullanma fırsatım oldu. Fiyatlar motosiklet için Eskihisar 25 TL sabit, İDO için bir gün öncesinden 67 TL'idi. İDO arabalı vapurlarında en sağda kalan şeridini motosikletlere ayırmış ve bindiğim vapurda tek motosikletli bendim. Arkama bir araç dahi almadılar. Koskoca geminin tek şeridinde bir motosiklet vardı. Eğer böyle bir uygulama varsa tebrik ederim İDO'yu.

gurcanozturk
08 Nisan 2019, 14:57
Bu haftasonu hem Eskihisar'ı hemde İDO'yu kullanma fırsatım oldu. Fiyatlar motosiklet için Eskihisar 25 TL sabit, İDO için bir gün öncesinden 67 TL'idi. İDO arabalı vapurlarında en sağda kalan şeridini motosikletlere ayırmış ve bindiğim vapurda tek motosikletli bendim. Arkama bir araç dahi almadılar. Koskoca geminin tek şeridinde bir motosiklet vardı. Eğer böyle bir uygulama varsa tebrik ederim İDO'yu.

Motosiklet seridi IDO'nun tum araclarinda var, gidis yonune gore sol veya sagda 1 adet. Arac alip almamalari murettebata degil arkanizdan gelen ayiya da bagli. En son Sirkeci-Harem yolculugumda taksinin biri tum seridin uzerindeydi.