PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Plakadaki Çizikler

zeynelhazan
30 Ocak 2019, 20:58
Herkese selam öncelikle,
Bugün karşıya giderken Kavacık Köprüsü'nden önce gazı açtım, motor son devirlerine geldi ve gaz kestiğim anda çing çing diye bi metal sesi geldi. Ben umursamadım zincirden olduğunu düşünüp ve bi polis amca önüme geçip eliyle sağa geçmemi işaret etti. Durduk, bekledim yanıma gelmedi, ben de ilk kez çevirildiğim için seviniyordum ki amca "sana işaret ettiğim yerde plakan düştü" dedi. Ulan hgsyi yeni aldım bi karşıya geçicem başıma gelene bak dedim. Motoru bırakıp koşmaya başladım, bi motorcu abi durdu sağolsun "motorla git bişey olmaz" falan dedi ben gidemiyorum kameralar plakayı çektiği için dedi. Motorla 15 dakika arayıp bulamadıktan sonra aramaya ilk başladığım yere motoru bırakıp yürüyerek aramaya başladım. Köprüden aşağı bakıyorum arıyorum arıyorum yok. "Ulan bide besmeleyle çıktım bi insanın işleri bu kadar mı rast gitmez" dediğim anda plaka önümde ters bi şekilde spawn oldu. Tam ağlıyacak kıvama gelmiştim, gittim taktım plakayı. Yazılarda çizik falan yok ama çerçeve köşelerinde ciddi ezilme ve bükülmeler vardı. Plakalığa oturmadı hatta, bende köşeleri bariyere takıp sokabileceğim kadar düzelttim. Bu plaka başıma bela açar mı? Karşıdan dönüşte HGS okumadı sanırım içinde hala 30 lirs duruyor.

arifziyaar
30 Ocak 2019, 21:33
allahin sevgili kuluymussun dostum. O plakayi bulamasan isin bayaaaa bayaa uzayacakti. plaka okunuyosa sorun yok duzelt guzelce silikonla devam et.

zeynelhazan
30 Ocak 2019, 21:57
peki abi bu hgs işine ne demeli? sonradan mı çekiyor anlamadım kaçış yazacak ondan korkuyorum.

arifziyaar
30 Ocak 2019, 22:48
plakana hgs tanimli oldugu surece ceza yazmiyor. kacak gecis otse bile sonradan bakiyeden cekiyor. Dert etme :)

YERUÇAĞI
30 Ocak 2019, 22:56
yeterki bakiyede paran olsun

birde plakayı iyice düzeltip,mühürü kaybetmeyecek şekilde kendinde boyayabilirsin

zeynelhazan
30 Ocak 2019, 23:25
sağolun abiler. bi sorun olmaz inşallah olursa da arayıp çözeriz umarım. iyi geceler.