PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kislik eldiven tavsiyesi

smetin24
26 Ocak 2019, 12:10
Merhaba, bilegi de kapsayan kislik ve en uygun fiyati olan eldiven hangileridir? kullanim omru ne kadardir?

Angrypower
26 Ocak 2019, 13:01
Scoyco mc17b.

Wokiie
26 Ocak 2019, 13:01
Valla kardeşim şu sıralar uygun diye bir şey yok bence. Şaka bir yana MOTOMAX'da satılan bir eldiven var 4ridersin o idare eder diyorlar. Fakat şunu da ekleyeyim bende Revit h20 var 700 küsür TL ama işte soğuktan korumuyor. Bence bu el ile alakalı.

Ömür olayı da şöyle ; eğer başka bir eldivenin varsa mesela yazlık kışlık eldiveninin ömrü daha uzun olacaktır . Yinede ardiye işlerinde kullanma derim ben. Yaşadığın memleket çok soğuk ise biraz fazla verip goratex yada ne bileyim bir tane hipora membranlı bir şeyler alabilirsin. Ama eğer izmir gibi daha yazlık yerlerde isen 4 riders'ı al geç çok ta kasmaya gerek yok :D

arndiol
26 Ocak 2019, 13:03
Valla kardeşim şu sıralar uygun diye bir şey yok bence. Şaka bir yana MOTOMAX'da satılan bir eldiven var 4ridersin o idare eder diyorlar. Fakat şunu da ekleyeyim bende Revit h2:queen:0 var 700 küsür TL ama işte soğuktan korumuyor. Bence bu el ile alakalı.

Ömür olayı da şöyle ; eğer başka bir eldivenin varsa mesela yazlık kışlık eldiveninin ömrü daha uzun olacaktır . Yinede ardiye işlerinde kullanma derim ben. Yaşadığın memleket çok soğuk ise biraz fazla verip goratex yada ne bileyim bir tane hipora membranlı bir şeyler alabilirsin. Ama eğer izmir gibi daha yazlık yerlerde isen 4 riders'ı al geç çok ta kasmaya gerek yok :D

Belirtmek isterim ki izmir bu sene çok bozdu, bi yerlerimiz dondu .4riders altına yüz eldiven giydim bana mısın demedi üşüttü :queen:

ozansntrk
26 Ocak 2019, 13:12
3 yıldır bunu kullanıyorum böyle ucuza bulunur aslında , bu fiyatta göre kalitesiz bir ürün ama çok kullanışlı ve 3 senedir parçalanmadı ,
ama yazıklar olsun ne hale gelmişiz.

https://urun.n11.com/eldiven/x-rider-siyah-eldiven-xl-beden-P290688168

espresso
26 Ocak 2019, 13:17
Motomax'dan 4riders'ın kışlık modelini almıştım indirim zamanı.
İstanbulda yağmurlu ıslak havalarda binmedim ama onun dışındaki soğuk havalarda iş gördü. ama yazlık eldivene göre çok kaba, hala alışamadım. parmaklar tam oturmuyormuş gibi, ya da kalın olduğu için hissizlik falan oluyor arada.

Benim motor xmax, yalnızca ellerim rüzgar alıyor ama tem yolunda biraz hızlı da gitsem ellerim fazla üşümedi. ancak bir saatin sonunda hafif bir üşüme oluyor o da idare ediyorum. Bu kış pahalı eldivene ayıracak para yok şimdilik idare etsin diye almıştım.

tarikcapar
26 Ocak 2019, 16:22
Bende Spidi Breeze H2out (https://urun.n11.com/eldiven/spidi-breeze-h2out-kislik-eldiven-P303899568) var. 2 saat sonra falan parmak uçlarında üşüme oluyor. Kesinlikle su almadı. Montu ustune çekip oyle kilitliyorum kolları ben

kulspruta
26 Ocak 2019, 17:28
Bende Spidi Breeze H2out (https://urun.n11.com/eldiven/spidi-breeze-h2out-kislik-eldiven-P303899568) var. 2 saat sonra falan parmak uçlarında üşüme oluyor. Kesinlikle su almadı. Montu ustune çekip oyle kilitliyorum kolları ben

Ben de northern modelini kullanıyorum. En düşük 5 derecede kullandım. Sürüşün süresi uzadıkça hafif parmak uçlarında üşüme yaptı o kadar. Daha yüksek sıcaklıklarda hiç üşüme yapmadı. Su da geçirmedi. Tavsiye ederim.