PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Altin elbiseli adamin boyunu bilen var mi?

smetin24
24 Ocak 2019, 20:56
Yeni motor almayi dusunuyorum dusundugum motorlarin hepsini altin elbiseli adam test etmis youtubeda videolari var ama benim biraz boyum uzun o yuzden altimda kucuk kalmasini istemiyorum. Altin elbiseli adamin boyunu bilen var midir? Ben de videolardan az cok anlarim hangisi bana uygun yukseklikte.

PiedPiper
24 Ocak 2019, 21:16
1.83 m (on karakter)

yigozya
24 Ocak 2019, 21:27
Apache 150 videosunda boyunu söylüyor sanırım 1.83tü yukaridaki arkadaşın dediği gibi. benim o videoda anlamadığım apache yi uzun boylulara yakisan bi motor gibi anlatmasiydi:silent:

levend84
24 Ocak 2019, 21:37
Rahmetlinin hazır ismi geçti,

Dogrudan ve dolayli olarak çok kişiye faydasi dokundu..yeri zor dolar,hele mizah yönü,o kismi zaten imkansiz..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:30 ----------

Apache 150 videosunda boyunu söylüyor sanırım 1.83tü yukaridaki arkadaşın dediği gibi. benim o videoda anlamadığım apache yi uzun boylulara yakisan bi motor gibi anlatmasiydi:silent:

Kardesim,rahat sürmek ayri bir olay,yakışmak ayri bir durum,boyum 1.90 sym wolfte kullandim,apachede,ns200 de hepsinde gayet rahat ve kolay depoyu kavriyorum(dizlerde bir sorun olmadan)onemli olan disardan nasil gorundugu degil,sen uzerinde ne kadar rahatsin.

Ayrica uzun bacak avantaji,düşük hizlardaki olasi tehlikelerde kullanisli oluyor,pergelleri acinca +kontrol bende dedirtiyor..

Kural [ Z ]
24 Ocak 2019, 21:39
Benim boyum 1.78, Barkın bey yanımda benden kısa duruyordu.

yigozya
24 Ocak 2019, 23:35
Rahmetlinin hazır ismi geçti,

Dogrudan ve dolayli olarak çok kişiye faydasi dokundu..yeri zor dolar,hele mizah yönü,o kismi zaten imkansiz..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:30 ----------

Kardesim,rahat sürmek ayri bir olay,yakışmak ayri bir durum,boyum 1.90 sym wolfte kullandim,apachede,ns200 de hepsinde gayet rahat ve kolay depoyu kavriyorum(dizlerde bir sorun olmadan)onemli olan disardan nasil gorundugu degil,sen uzerinde ne kadar rahatsin.

Ayrica uzun bacak avantaji,düşük hizlardaki olasi tehlikelerde kullanisli oluyor,pergelleri acinca +kontrol bende dedirtiyor..
Dogrudur acikcasi ben anlattığını anlamak istediğim gibi anlayip gidip apache aldım zaten 1.84 boyla :)) "özellikle boyle uzun boylu arkadaşlar" gibi bir cümle kurmuştu rahmetli

levend84
24 Ocak 2019, 23:38
Dogrudur acikcasi ben anlattığını anlamak istediğim gibi anlayip gidip apache aldım zaten 1.84 boyla :)) "özellikle boyle uzun boylu arkadaşlar" gibi bir cümle kurmuştu rahmetli

Kârdasin daha ne olsun,tvs kullanicisi olmak iyidir,en azindan ustalarla bir bağın olmuyor..yağini değiştir vur istediğin yola..

Angrypower
24 Ocak 2019, 23:39
Yalnız bende boyunun 1.83 olduğunu hatırlıyorum. 1.80 ve üstü olduğu kesin. Videosunda söylemişti ama hangisi idi bilmiyorum. İmkanı yok 1.80 altı olmasının.

EUOGLU
24 Ocak 2019, 23:41
180 civarı ben 185 im benden az bi kisa tanıştığımda farkettim ekrandakindende zayif 😊

valeros46
24 Ocak 2019, 23:59
Barkın abinin boyu 183. YZF R125 videosunda söylemişti. Benimle aynı boydaydı oradan da aklımda.

kulspruta
25 Ocak 2019, 00:32
1.83...
Mekanı cennet olsun.

Kural [ Z ]
25 Ocak 2019, 10:12
Dediğiniz gibiyse benim boy 1.85 veya üzeri olmalı, gerçi 10 senedir ölçülmedim ama o kadar uzayacağımı sanmıyorum :)

Barkın bey videolarda çok daha uzun ve irice görünüyordu, ancak videolarda göründüğünden daha zayıf ve kısaydı rahmetli.

Çok özledik seni. Hala videolarını açıp izler, görmediklerimi görür atladıklarımı öğrenir, anımsadıkça içim burulur hatta gözlerim yaşarır. Kaybettiğime en çok üzüldüğüm insanlardan biridir. Mekanın cennet olsun.

YBRMANİA
25 Ocak 2019, 13:18
Her videosundan bahsederdi boyundan,izleyen mukayese edebilsin diye.183 tü boyu da.ne güzel adamdın be babuş

artemis99
25 Ocak 2019, 13:54
Motorun kendine uyup uymayacağını üzerine oturmadan anlayamazsın. Konu tamamen boyla alakalı değil. Önce eğitim.