PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Rüzgar geçirmeyen depo çizmeyen diz koruması?

sharkspeedr2
20 Ocak 2019, 20:38
Arkadaşlar dizlik arıyorum depo cizmeyen rüzgar geçirmeyen konforlu bir dizlik
fiyatı önemli değil onerilerinizi bekliyorum.

espresso
20 Ocak 2019, 22:28
Dizlik yerine tech-90, riderdenim gibi markaların pantalonlarına baksanız? zaten diz korumaları üzerinde geliyor. soğuk havalarda da içindeki diz korumaları aynı zamanda rüzgar önlemeye de yarıyor.
Hem dizlik kullanınca bir kaza anında kayıp da koruyucu özelliğini yitirme, hatta bir yerlere takılıp daha tehlike yaratma tehlikesi var. Motosiklet pantalalonlarında dizlikler içinde kaldığı için böyle bir tehlikesi de yok. Hem işte vb. normal pantalon gibi göründüğü için de daha kullanışlı.

arifziyaar
20 Ocak 2019, 22:54
8 yil once dainese dizlik almistim depo cizmiyor. vidasiz mafsal.. diz kismi ruzgar gecirmez ama assalari bilmiyorum o kisim delikli. Hala yepyeni duruyor. Tabi ben sadece yaz binicisi sayilirim. Kışın cok kaşıntım tutarsa biniyorum 😁

harun27
20 Ocak 2019, 23:05
https://www.motomax.com.tr/4riders-pro-diz-koruma-11152 bunu almıstım 3 hafta önce ama fiyat biraz yükselmiş iyidir rahattır impatec korumalara sahiptir

valeros46
21 Ocak 2019, 01:05
Dainese Knee V öneririm. Kalitesi zaten tartışılmaz bununle birlikte mafsallı ve depo çizmeyen yapısı ile çok iyi bir ürün. Ama üzerine bir miktar daha para koyup Tech90 Motosiklet kotunu almak da mantıklı bir tercih olabilir.

LynXMaSTeR
21 Ocak 2019, 02:10
pantolon ve termal içlik daha iyi olur bence.

gondors1990
21 Ocak 2019, 09:02
Bende de impatec darbe olunca sertleşen tipten var çizmiyor ama biraz yürüyünce falan kayıyor dizlik bağlarken ne kadar sıksam da.

sanausbe
21 Ocak 2019, 09:15
Tech 90 böyle bir dizlik yapmış, kumaştan, dışarıdan takılabiliyor. İçinde kendi ürettikleri koruma var, soğuktan da koruyor.