PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Scotty Hakkında Bilgi Sahibi Olanlara Bir Soru

Seth.ECT
19 Ocak 2019, 18:27
Herkese merhaba,
GT250R ile Scotty'de çalışabilir miyim? Kesin bilgisi olan arkadaşların cevaplarını bekliyorum. Bu arada, Scotty işi yapanlar varsa aylık kazançlarını yazarsa sevinirim. GT250R olmazsa chopper olur mu?

caglar48
19 Ocak 2019, 18:28
Herkese merhaba,
GT250R ile Scotty'de çalışabilir miyim? Kesin bilgisi olan arkadaşların cevaplarını bekliyorum. Bu arada, Scotty işi yapanlar varsa aylık kazançlarını yazarsa sevinirim. GT250R olmazsa chopper olur mu?

Hayır ikiside olmaz. Google a scotty koşulları yazsaydınız ne beni yorardınız ne de konu kalabalıgı olurdu. İyi forumlar

artemis99
19 Ocak 2019, 18:34
Önce sözleşmeyi iyi okumak lazım. Size ne imzalatıyorlar nasıl bir sorumluluk altına giriyorsunuz iyi anlayın. Olay sadece sürücü olmak ve maddi kazanç değil

https://www.scotty.app/driver-terms

Seth.ECT
19 Ocak 2019, 18:47
Hayır ikiside olmaz. Google a scotty koşulları yazsaydınız ne beni yorardınız ne de konu kalabalıgı olurdu. İyi forumlar

Okumuştum zaten. Orada detaylara değinmemişler, sadece "motosiklet, scooter, ATV, otomobil, SUV, yolcuya özel minibüs ve benzeri araçlar" yazıyor. Bir yorum yazmak seni yorduysa kusura bakma...