PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eski kasaya yeni grenaj

AA3
12 Ocak 2019, 20:12
Merhaba değerli mtforum takipcileri ekonomik durumum dolayisiyla eski kasa bi cbr 125 alabiliyorum fakat durusu yeni repsolle alakasiz bu eski kasaya yeni grenaj takmak mumkunmudur simdiden tesekkurler

EUOGLU
12 Ocak 2019, 20:52
Degildir maddi imkaniniz yoksa bile almayınız ybr yada 0 cinliye bakınız.

Zeybeks
12 Ocak 2019, 20:54
Degildir maddi imkaniniz yoksa bile almayınız ybr yada 0 cinliye bakınız.
Nefret ettigim cevap sekilleri bu iste. Adam sormus dersin ki olmaz su sebepten biter. Neden yok, aciklama yok, alakasiz tavsiye var. Yahu adam ne alayim diye mi sormus? Böyle 10-20 kisi var hep ayni cevaplar

Mertcan39
12 Ocak 2019, 21:07
Nefret ettigim cevap sekilleri bu iste. Adam sormus dersin ki olmaz su sebepten biter. Neden yok, aciklama yok, alakasiz tavsiye var. Yahu adam ne alayim diye mi sormus? Böyle 10-20 kisi var hep ayni cevaplar

adamın ne cevap verdiği konu sahibin bağlar

levend84
12 Ocak 2019, 21:10
Eski kasaya yeni karenaj takman zor olur,

Hee depo yanlarina bağlanti kulaklari lazim,alt sakali butunleşik yapman lazim.

Uğraştirir.

EUOGLU
12 Ocak 2019, 21:15

Sizin konunuz olsa eyvallah fakat bu durum konu sahibini baglar.

Niye takılmaza gelirsek bağlantı yuvaları ve karenajlarin boyutları Bir de buna fiyatları katarsak çok mantıksız olur ve zaten bağlantı yuvalarından dolayı da olmayacaktır

uzay gemisi
12 Ocak 2019, 21:26
takılmaz hocam çok zor. bir şekilde uydursan bile uyduruk gözükür, sallanır, ses yapar yada sağlam olmaz randıman alamazsın yani

Zeybeks
13 Ocak 2019, 01:39
adamın ne cevap verdiği konu sahibin bağlar
Forumun amaci sadece soru soranlara yardimci olmak degil, baska kisiler de o sayfalara baktiginda birseyler alabilmesi olsa gerek. Bu forum sayesinde bircok sey ogrendim ve ogrenmeye de devam ediyorum.

Bahsettigim uzere bir kisim kisiler sorulana cevap vermek yerine baskaca seylerden (imla, İNAZUMA F -her tavsiye budur- vs) bahsederek sorunun amacini baltalayabilmekte. Her kesimden insan var surada. Biraz, azicik vakar ve itina beklemek ayip olmasa gerek ;)

Erhan Tosun
13 Ocak 2019, 04:38
Mümkündür kardeşim ama yine maddiata bakar, işinin ehli onunla ugraşacak bir usta bulman lazım, çıkma ya da yan sanayi grenaj bulmam lazım, bunları sağladıktan sonra bir bakmışsın yeni kasa motor alacak para harcamışsın değmez, daha ucuza yaparım diyenlerde iki cırt kelepçe, biraz tel kullanır yaptım der ama çok ses yapar ve en ufak darbede dağılır.