PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Telefonla konuşan dünyadan kopmuş yaya deyze

moonspell07
09 Ocak 2019, 23:41
Daha önce paylaşıldımı bilmiyorum.liveleak da gezerken denk geldi.Paylaşıldı ise silebilirsiniz.Yurdum insanı
https://www.liveleak.com/view?t=402_1494608583

mustafa_325
10 Ocak 2019, 00:26
http://c12.incisozluk.com.tr/res/incisozluk//11507/1/2412991_of974.jpg

foxtrot
10 Ocak 2019, 01:05
yaya önceliği diye birşey duydunuz mu arkadaşlar siz hiç?

bir de mağara fotoğrafı paylaşmışsınız, ayıptır. kendiniz o yolun karşısında durduğunuzu düşünün. size doğru gelen o esnada da telefonla konuşup dalgın olan kişi anneniz olsun.. aynı olay yaşandığında yapacağınız ilk şey gidip kendi annenize "mağaradan ne zaman çıktın sen önüne baksana" mı demek olurdu, yoksa o motorcuya "sen benim anneme nasıl çarparsın lan" diye saldırmak mı olurdu..

kadının karşıdan karşıya tereddütsüz geçtiğini ve o anda seni görmediğini farkedemiyorsan herhangi bir motorlu araçla trafiğe çıkmayacaksın arkadaş.. orası otoban değil meskun mahal.. yani 1 numaralı yaya önceliğinin bulunduğu yer.. derdim polemik yaratmak değil biraz empati kurun diye yazdım sadece..

hachiko
10 Ocak 2019, 01:08
Buralar karışır :D

mustafa_325
10 Ocak 2019, 01:28
yaya önceliği diye birşey duydunuz mu arkadaşlar siz hiç?

bir de mağara fotoğrafı paylaşmışsınız, ayıptır. kendiniz o yolun karşısında durduğunuzu düşünün. size doğru gelen o esnada da telefonla konuşup dalgın olan kişi anneniz olsun.. aynı olay yaşandığında yapacağınız ilk şey gidip kendi annenize "mağaradan ne zaman çıktın sen önüne baksana" mı demek olurdu, yoksa o motorcuya "sen benim anneme nasıl çarparsın lan" diye saldırmak mı olurdu..

kadının karşıdan karşıya tereddütsüz geçtiğini ve o anda seni görmediğini farkedemiyorsan herhangi bir motorlu araçla trafiğe çıkmayacaksın arkadaş.. orası otoban değil meskun mahal.. yani 1 numaralı yaya önceliğinin bulunduğu yer.. derdim polemik yaratmak değil biraz empati kurun diye yazdım sadece..

O mağara resmi videodaki kadın için değil yıllar önceki videoya internette yeni rastlayan ve bunu foruma taşıyan kişi içindi. Gereksiz yere ana başı karıştırdın şimdi. Biz senin ananı yorumlarımızda örnek olarak kullansak hoşuna gider miydi? Lütfen biraz empati ::lac::

foxtrot
10 Ocak 2019, 01:45
O mağara resmi videodaki kadın için değil yıllar önceki videoya internette yeni rastlayan ve bunu foruma taşıyan kişi içindi. Gereksiz yere ana başı karıştırdın şimdi. Biz senin ananı yorumlarımızda örnek olarak kullansak hoşuna gider miydi? Lütfen biraz empati ::lac::

üstadım o zaman belirtseydin ya hangi anlama geldiğini :) videoyu açıosun teyzeyi suçlayan tavırlar(videodaki eleman), konuya dönüyorsun mağara fotoğrafı.. durum yanlış anlaşılmaya son derece müsait.. ayrıca benim anlamış olduğum şekilde paylaşmış olsaydınız dahi burada validenize kesinlikle bir aşağılama karalama vs. söz konusu değil olamaz da elbette ki..bilakis tüm anneler kutsaldır.. sadece empati kurmak amaçlı verdiğim bir örnekti.. inan aynı durumda ben olsam gücenmezdim.. annenizin ellerinden öperim, benim anladığım şekilde düşünmeyen bir evlat yetiştirdiği için.. ama inan üstadım benim anladığım şekilde gerçekten teyzeyi suçlu bulanlar da mevcut her tarafta.. böyle düşünebileceğinize ihtimal verdiğim için sizden gerçekten samimiyetimle özür diliyorum.

tugrulbora
10 Ocak 2019, 08:00
Daha önce paylaşıldımı bilmiyorum.liveleak da gezerken denk geldi.Paylaşıldı ise silebilirsiniz.Yurdum insanı
https://www.liveleak.com/view?t=402_1494608583

Kardeş internet bağlatmışsın; hayırlı olsun:cherry:

(söylemesem duramazdım):)

tommygun
10 Ocak 2019, 09:42
Teyze çok güzel "köpek senii, pislik" dedi. Ben de bu şekil yola atlayan bir dedeye denk geldim ama durabildim, kaskı açıp "amcaaaa" diye bağırdım. dede döndü "bağırma, dayağımı yersin" dedi, gitti.

ozansntrk
10 Ocak 2019, 10:37
haha ismi doğukandı sanırım , bu motor şuan yakın arkadaşımda,

allegromod
10 Ocak 2019, 12:13
teyze dünyadan kopsa bile ona çarpamazsın

Kural [ Z ]
10 Ocak 2019, 12:15
teyze dünyadan kopsa bile ona çarpamazsın

Ama çarparsa dünyadan koparabilir.