PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : R25 sıfır alınır mı?

HocaDeler
06 Ocak 2019, 14:09
Selamun Aleyküm arkadaşlar şuan bayide son 2 tane r25 2017 model sıfır kalmış fiyatına 19990 tl deniyor sizce alınır mı saygılar

zekeriyaimam
06 Ocak 2019, 14:18
Para senin karar senin

HocaDeler
06 Ocak 2019, 14:23
Para senin karar senin

Doğrudur ama usta herkes sen bilirsin diyor fiyatı alınır iyi fiyat diyen yok o yüzden kararsız kaldım açıkçası

tugrulbora
06 Ocak 2019, 14:47
İkinci el soyguncularına fırsat vermeden, bayideki sıfır motoru al.Hem rodajını sen yaparsın sağlıklı bir şekilde ve hem de kafan rahat olur.

nigdeli48
06 Ocak 2019, 14:49
İstiyor san al kardeşim. 2018 veya 2019 u aynı motor sonuçta. Fiyatı uygun. Zevk senin keyif senin kimseyi takma.

Youjoee
06 Ocak 2019, 15:20
Sen olsan ne yapardın diye bi soru gelse , ben alırdım derim

HocaDeler
06 Ocak 2019, 15:22
İkinci el soyguncularına fırsat vermeden, bayideki sıfır motoru al.Hem rodajını sen yaparsın sağlıklı bir şekilde ve hem de kafan rahat olur.

İstiyor san al kardeşim. 2018 veya 2019 u aynı motor sonuçta. Fiyatı uygun. Zevk senin keyif senin kimseyi takma.

teşekkür ederim yardımlarınız için yeni kasası çıkınca(martta) nasıl olur durumlarım sıkışık satmak istediğimde çok zarar edermiyim heves ettim alasım var :)

Angrypower
06 Ocak 2019, 15:29
2018 Abs'li modelde indirime girmiş. Yerinde olsam Abs'lisini alırım. Bluecore euro4 motorlu daha iyi. Tabiki herkesin dediği gibi karar senin...

HocaDeler
06 Ocak 2019, 15:39
2018 Abs'li modelde indirime girmiş. Yerinde olsam Abs'lisini alırım. Bluecore euro4 motorlu daha iyi. Tabiki herkesin dediği gibi karar senin...

usta dediğim gibi bunuda borca girerek alacağım 2017 abssiz 19900 tl absli 2017 22700 tl şuan 3000 tl far var arada

Kural [ Z ]
06 Ocak 2019, 16:07
İmkan varken yeni almanızı öneririm. Yakında o fiyatlara Ulaşılmaz olacak diye tahmin ediyorum.

gerivites
06 Ocak 2019, 16:08
4-5 bin daha verip 2018 almak daha mantıklı. Hem abs de var.

HocaDeler
06 Ocak 2019, 16:15
4-5 bin daha verip 2018 almak daha mantıklı. Hem abs de var.
İmkanım yok o kadar

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:14 ----------

;4426148']İmkan varken yeni almanızı öneririm. Yakında o fiyatlara Ulaşılmaz olacak diye tahmin ediyorum.

Usta yeniden kastın sıfırmı yoksa yeni modelmi?

ZXCornering
06 Ocak 2019, 16:25
4-5 daha verip 25bine r25 mi alınır, kafayı yediniz galiba.

HocaDeler
06 Ocak 2019, 16:43
4-5 daha verip 25bine r25 mi alınır, kafayı yediniz galiba.

o kadar bütcem yok zaten 2017 model almayı düşünüyorum alınır mı acaba

Angrypower
06 Ocak 2019, 17:03
Bu konu dallanıp budaklanır. Ben sana söyleyeyim. Yeni kullanıcı isen, lastikleri değiştiremeyeceksen, ilk motorun ise veya tecrübenin olduğunu sanıyor ve yok ise alınmaz. O motoru sürttüğünde bile çoktan keşke demeye başlarsın. Gazı şuursuz euro3 lerin. Birden giderken elini 0,5sn gaz kolundan çektiğinde şak die kompresyona düşüyor. Bunu virajda yaparsan ne olur tahmin etmek istersen youtube'da videoları bolca var.

Dümdüz ovada basacağım diyrosan al, cafe önüne çekeceğim diyorsan al. R25 benim kaderimde diyorsan al...

Lakin seni ikna etmemizi istiyorsan alma. Ben kaza geçirdim. Motorum pert oldu. Motora binecek kadar iyileştiğimde çektim altıma motoru tekrardan ve kimseye alayım mı acaba demeden gidip aldım.

ÇELİKKAYA
06 Ocak 2019, 17:04
Alinmis alinmistir.Fazla irdelersen o nuda alamazsin armudun sapi uzumun copu derken yalan olur.

HocaDeler
06 Ocak 2019, 17:38
Bu konu dallanıp budaklanır. Ben sana söyleyeyim. Yeni kullanıcı isen, lastikleri değiştiremeyeceksen, ilk motorun ise veya tecrübenin olduğunu sanıyor ve yok ise alınmaz. O motoru sürttüğünde bile çoktan keşke demeye başlarsın. Gazı şuursuz euro3 lerin. Birden giderken elini 0,5sn gaz kolundan çektiğinde şak die kompresyona düşüyor. Bunu virajda yaparsan ne olur tahmin etmek istersen youtube'da videoları bolca var.

Dümdüz ovada basacağım diyrosan al, cafe önüne çekeceğim diyorsan al. R25 benim kaderimde diyorsan al...

Lakin seni ikna etmemizi istiyorsan alma. Ben kaza geçirdim. Motorum pert oldu. Motora binecek kadar iyileştiğimde çektim altıma motoru tekrardan ve kimseye alayım mı acaba demeden gidip aldım.

usta sıkıntım yok o konuda r25 sürücü kardeşim var herşeyi a dan z ye kadar öğretti bana ehliyetimide aldım

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:17 ----------

ekipmanlarım tam mont kask dizlik evdiven hepsi var

Kasım38
06 Ocak 2019, 17:44
İlk motorun olacaksa alma, daha önce sağa sola giderken arkadaşın motora binmiştim diyorsan alma, kendini yetersiz hissediyorsan ama R25 çok şekil diye heves ediyorsan alma

HocaDeler
06 Ocak 2019, 17:53
İlk motorun olacaksa alma, daha önce sağa sola giderken arkadaşın motora binmiştim diyorsan alma, kendini yetersiz hissediyorsan ama R25 çok şekil diye heves ediyorsan alma

Benim sorum bu değil arkadaşlar ben daha öncede sürdüm zaten biliyorum bu fiyata bu motor alınır mı sorum konuyu başka yerlere çekmeyin lütfen

MaryJane
06 Ocak 2019, 17:57
Boyle Devam Ederse Bnde 0 Dusunuyom suan param yok

Cyan
06 Ocak 2019, 18:18
ABS'siz alınmaz, ehliyetini yeni almış biri için diyorum. (Bana kalsa ABS'siz herhangi bir motor da alınmaz ama iyi lastik takılacak ve sürücüsü de tecrübeli olacaksa - ben o topa asla girmeyecek olsam dahi - başkası için tamam kardeşim derim hani...)
25.000'e sıfır 250cc alınır mı diye soran arkadaş henüz yeni fiyatlara adapte olamamış; Şubat Mart'ta daha da şaşıracaktır...

HocaDeler
06 Ocak 2019, 18:21
ABS'siz alınmaz, ehliyetini yeni almış biri için diyorum. (Bana kalsa ABS'siz herhangi bir motor da alınmaz ama iyi lastik takılacak ve sürücüsü de tecrübeli olacaksa - ben o topa asla girmeyecek olsam dahi - başkası için tamam kardeşim derim hani...)
25.000'e sıfır 250cc alınır mı diye soran arkadaş henüz yeni fiyatlara adapte olamamış; Şubat Mart'ta daha da şaşıracaktır...

5 gün eğitim veren sürücü kurslarının yeterli olmadığını az çok tahmin ediyordur herkes bende kardeşimden eğitim aldım 100 lük 125 lik sürmüşlüğüm var bu konuda alışmışlığım ehliyet almakla değişmiyor herşey sürmesi bilmek lazım ve biliyorum

Cyan
06 Ocak 2019, 18:30
İrc lastiklerle iyi kaymalar o halde, ne diyeyim şimdi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:29 ----------

Abs'sizine bile bütçe zorlanırken iyi lastik de takamayacaksınız...

HocaDeler
06 Ocak 2019, 18:39
İrc lastiklerle iyi kaymalar o halde, ne diyeyim şimdi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:29 ----------

Abs'sizine bile bütçe zorlanırken iyi lastik de takamayacaksınız...

zaten kış motorum yatacak düzgün havada çıkarmam 1-2 aya alırım lastiğini ekipmanım zaten var ama böyle konuşulunca hevesim kaçtı

Boldpilot
06 Ocak 2019, 18:46
3000 daha borçlan absli al, Allah göstermesin abs yüzünden bi kaza yaparsın kaybın 3000den büyük olur.

HocaDeler
06 Ocak 2019, 18:58
3000 daha borçlan absli al, Allah göstermesin abs yüzünden bi kaza yaparsın kaybın 3000den büyük olur.

zaten 3 bin borçlanarak alıyorum bir 3 bin daha borçlanırsam işin içinden çıkamam

burak burk
06 Ocak 2019, 19:07
hocam 3 tane r25 var şu an.
2017 model abs yok 19.900
2017 abs var 22.700 sanırım
2018 abs 24.900
valla karar senin diyoruz ama ben olsam bulabilirsen 2017 abs daha iyi gözüküyor.pazarlıkta yap ötv 0 falan zaten %8 idi öyle waşşşşş aboww ne düştü durumu yok zaten ortada.22.500 e alırsın diye tahmin ediyorum her türlü değer.çünkü şöylede düşün abs olmayan modeli alırsan seve seve lastik parasınıda ekliceksin üstüne sana 21.200 e falan gelicektir iyi bir lastik ile.ha bu arada evet güzel fırsat bu paraya ben başka 250 cc şu an bilmiyorum heleki piyasanın en pahalı ve ulaşılmaz olan motoru şu an en uygun fiyata satılıyor.aynı şekil mt25 de bakabilirsin 2017 modeli 18.500 güzel fiyat.20 nin altına inince artık güzel fiyat falan demeye başladım:)

HocaDeler
06 Ocak 2019, 19:09
hocam 3 tane r25 var şu an.
2017 model abs yok 19.900
2017 abs var 22.700 sanırım
2018 abs 24.900
valla karar senin diyoruz ama ben olsam bulabilirsen 2017 abs daha iyi gözüküyor.pazarlıkta yap ötv 0 falan zaten %8 idi öyle waşşşşş aboww ne düştü durumu yok zaten ortada.22.500 e alırsın diye tahmin ediyorum her türlü değer.çünkü şöylede düşün abs olmayan modeli alırsan seve seve lastik parasınıda ekliceksin üstüne sana 21.200 e falan gelicektir iyi bir lastik ile.ha bu arada evet güzel fırsat bu paraya ben başka 250 cc şu an bilmiyorum heleki piyasanın en pahalı ve ulaşılmaz olan motoru şu an en uygun fiyata satılıyor.aynı şekil mt25 de bakabilirsin 2017 modeli 18.500 güzel fiyat.20 nin altına inince artık güzel fiyat falan demeye başladım:)

absli olsada altındaki lastik dandik yinede absli modeline lastik alınacak çünkü dandik lastikle absden tam fayda alamazsın diye düşünüyorum

absli düşünce birde lastik borcum 7000tl olucak o zman işin içinden hiç cıkamam

burak burk
06 Ocak 2019, 19:28
absli olsada altındaki lastik dandik yinede absli modeline lastik alınacak çünkü dandik lastikle absden tam fayda alamazsın diye düşünüyorum

absli düşünce birde lastik borcum 7000tl olucak o zman işin içinden hiç cıkamam

aslında hayır.sadece abs daha çok devreye giricek.yani abs en azından borç ödenene kadar idare edebilir extra mesai harcıcak.ben de abs yok 3000km ırc ler ile antalyada kullandım.hiç bir tehlike atlatmadım çünkü dediğim gibi hem antalya hem yaz idi.lastikler değişince düz giderken bile farkı anlıyorsun yere daha iyi basıyor öbür illerde çok daha büyük fark olucaktır tabiki.yavaş dönersin yine dönersin ama önüne kim kırıcak kim durucak belli olmaz o yüzden abs olsun ırc olsun taraftarıyım.lastik ücreti 1500 1200 tl arası

HocaDeler
06 Ocak 2019, 19:36
aslında hayır.sadece abs daha çok devreye giricek.yani abs en azından borç ödenene kadar idare edebilir extra mesai harcıcak.ben de abs yok 3000km ırc ler ile antalyada kullandım.hiç bir tehlike atlatmadım çünkü dediğim gibi hem antalya hem yaz idi.lastikler değişince düz giderken bile farkı anlıyorsun yere daha iyi basıyor öbür illerde çok daha büyük fark olucaktır tabiki.yavaş dönersin yine dönersin ama önüne kim kırıcak kim durucak belli olmaz o yüzden abs olsun ırc olsun taraftarıyım.lastik ücreti 1500 1200 tl arası

bana abssiz yol gözüküyor ya da r25 sevdasından vazgeçicem

Angrypower
06 Ocak 2019, 19:47
Sana en uygun motor CB250R

Orck
06 Ocak 2019, 20:29
Selamun Aleyküm arkadaşlar şuan bayide son 2 tane r25 2017 model sıfır kalmış fiyatına 19990 tl deniyor sizce alınır mı saygılar

ayni sorunun mt-25 halide bende var abssizlik sikinti sikisip absli alirsan alinir sikisamiyorsan abssizde alinir bence ama martta kadar bekleme cok az bayide kaldi stocklar bitmis yamahada

uzay gemisi
06 Ocak 2019, 21:10
konu çok farklı yerlere gelmiş. ben sıfır olarak 21500e almıştım. paran varsa hiç düşünme al ama imkan yaratabildiğin en kısa sürede lastiklerini değiştir. o paraya başka motor bulunmuyor artık

Angrypower
06 Ocak 2019, 22:23
ayni sorunun mt-25 halide bende var abssizlik sikinti sikisip absli alirsan alinir sikisamiyorsan abssizde alinir bence ama martta kadar bekleme cok az bayide kaldi stocklar bitmis yamahada

3.viteste 130 yapıyor benim MT-25 ki bende Pilot Road 4 lastikler takılı. Olay sadece lastikte bitmiyor. Euro3 mt ve r25'lerin gaz tepkileri çok şuursuz. Yeni nesilleri daha uysal olmuş diyorlar ama eski nesili kesinlikle acemi için değil. Hele o lastiklerle hiç değil. Alır almaz lastikçiye kadar 25km gittim motor ile. Lastikleri sökmek neredeyse imkansız gibiydi. Janta zarar vermeyeceğiz die bir ton uğraştık. Çıkmıyorlardı bile. Road 4'leri ise koyduğumuz gibi oturdu janta. Sertleştirilmiş abs plastiği var bence IRC'lerde...

F54
06 Ocak 2019, 22:31
bu motoru kullandım adam gibi lastik olursa abs ye gerek yok frenler süper

Cyan
06 Ocak 2019, 23:22
Süper frende ABS'e daha çok ihtiyaç olmaz mı? (Lastikleri kilitlemesi daha kolay olacağından...)

Angrypower
06 Ocak 2019, 23:27
Süper frende ABS'e daha çok ihtiyaç olmaz mı? (Lastikleri kilitlemesi daha kolay olacağından...)

Aga boşver abs'yi. Sen güzel bir egzoz nerede buluruz onu de bana :) MT'ye egzoz takacağım ben de egzozun patırtısından uzun yolda ben rahatsız olurum die tırstıyorum.

Cyan
06 Ocak 2019, 23:31
Hiç anlamam ki, NC'ye Ixil bakmıştım slip-on güzeldi onlar, hem ses hem de orijinal soba borusu iğrenç (2015) egzostan çok daha güzel ve kullanışlıydı (ufak ve açısı yukarı doğru, yüksek kaldırım problemlerinden korur)

montanaturne
06 Ocak 2019, 23:34
usta dediğim gibi bunuda borca girerek alacağım 2017 abssiz 19900 tl absli 2017 22700 tl şuan 3000 tl far var arada

Aldıktan sonra kolayca edinilebilen birşey değil ki abs, lastik gibi. Sonradan edinilebilecek. Bence almışken absli alınır. Güzel bir lastik takılır, keyifle binilir.

hasmet
06 Ocak 2019, 23:56
Tavsiye senelerdir ayni. Eger almayi dusundugunuz bir sey varsa, butceniz de yeterliyse, en kisa zamanda alin. Cunku alim gucu gittikce azaliyor, azalmaya da devam edecek.

ABS lastigi kilitleyip dusmenizi engeller. Bunu yolda buz, yag, kum, micir olsa da yapar; naylon lastik olsa da. Amaci bu cunku.

ABS bir guvenlik sistemi. Cok iyi lastik, ABS yerini tutmaz. Yol egitimi almak, ABS yerini tutmaz.

Iyi lastik daha sonra alinir, ama ABS daha sonra takilmaz.

pintus
07 Ocak 2019, 00:49
Ben de R25 almayı düşünüyordum da yıl olmuş 2019 ABS'siz almaktansa hiç almamak daha mantıklı geldi. 3-5 ay bekler para biriktirir alacaksam ABS'li olanını alırım dedim.

HocaDeler
07 Ocak 2019, 02:43
Ben de R25 almayı düşünüyordum da yıl olmuş 2019 ABS'siz almaktansa hiç almamak daha mantıklı geldi. 3-5 ay bekler para biriktirir alacaksam ABS'li olanını alırım dedim.

cidden o kadar kötümü abssiz ya 2-3 aya zaten ellerinde motor kalmayacak indirim var diye alıyor herkes

syreaom
07 Ocak 2019, 07:06
Abs tabii ki iyidir ama bu kadar abartmamak lazım bence, zaten 2-3 senedir motosikletlerde doğru düzgün görmeye başladık, abssiz motosiklet alınmaz gibi bir mantık saçma olur.Bundan önce de çok daha güçlü makineleri abs olmadan kullanıyorduk, abs ekstra güvenlik saglar frenlemelerde kullanıcı hatasını daha çok telafi eder ama daha fazlası değil.Virajda lastik tutmayınca abs kurtarmaz yine kötü lastikten kurtulacaksın dümdüz yolda giderim sadece demiyorsan.

HocaDeler
07 Ocak 2019, 11:02
Abs tabii ki iyidir ama bu kadar abartmamak lazım bence, zaten 2-3 senedir motosikletlerde doğru düzgün görmeye başladık, abssiz motosiklet alınmaz gibi bir mantık saçma olur.Bundan önce de çok daha güçlü makineleri abs olmadan kullanıyorduk, abs ekstra güvenlik saglar frenlemelerde kullanıcı hatasını daha çok telafi eder ama daha fazlası değil.Virajda lastik tutmayınca abs kurtarmaz yine kötü lastikten kurtulacaksın dümdüz yolda giderim sadece demiyorsan.
Usta cidden o kadarım olsa absli alırdım ama 3000 tl fark var arada

hasmet
07 Ocak 2019, 11:12
Çok daha güçlü makineleri abs olmadan kullanıyorduk, ve daha çok düşüp kaza yapıyorduk. :)

ABS, fren esnasında kullanıcı hatasını telafi etmekten ziyade, profesyonel yarışçı seviyesinde olmayan kullanıcıların beceremeyeceği şeyi yapar.

Usta cidden o kadarım olsa absli alırdım ama 3000 tl fark var arada

ABS, olmadığı için ilk düştüğünde fiyatını çıkarır muhtemelen.