PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yağmur / Kask ve Çözümü

arndiol
03 Ocak 2019, 09:55
Yağmur mu var?
Önünü mü göremiyorsun?

Çare burada :bounce:

https://www.youtube.com/watch?v=YuIBcmWsyo4

artemis99
03 Ocak 2019, 10:50
Ne gerek var kafada bir ton ağırlık yapar o.
Alın size çözüm 25TL
https://ae01.alicdn.com/kf/HTB1uZhqMXXXXXcHXXXXq6xXFXXXJ/Silecek-kalkan-parmak-y-kama-temizleyici-kask-temizleyici-kayak-temiz-arac-temiz-f-r-a.jpg

Bahar89
03 Ocak 2019, 11:24
İnternetiniz hayırlı olsun. Kaç mbit? AKN'siz mi :)

GezeGeze
03 Ocak 2019, 11:35
Kaskın tasarım aşamasındaki test edilmiş onaylanmış öyle üretilmiş ovalliğini bozacak şeylerin kaska takılması çarpma anında ciddi sıkıntılar yaratabilir... kask kamerası da bu bakımdan tehlikeli aslında ...

Michael Schumacher'in, ki kafasına özel kask ürettiriliyordu F1 yarışçısıyken, her halde spor yaparken de en az onun kadar kaliteli bir kask kullanıyormuşmuştur; geçirdiği kayak kazasında, muhtemel ki kask kamerası kaskı çatlattı falan diye konusu vardı ...

Bu zımbırtı da, iyi düşünülmüş olmakla beraber, aslında, eğer kaskın fabrika çıkışında, üretilmiş, test edilmiş, takılır çıkarılır bir şey değil de sonradan alınıp takılan bir şeyse, güvenli olmayabilir...

Aksiyon kameralarını da bu bakımdan kaskınıza değil, - başka nasıl yazayım bilemedim :) - başka bir yerinize monte etmeniz daha sağlıklı olacaktır... arka kuyruğa, aynalığa falan artık ...

Kural [ Z ]
03 Ocak 2019, 12:55
Güneş vizörünün kask ve güvenliğine etkileri tartışılırken böyle bir ürünü kullanmanın olası sakıncaları ortadadır. Çare; silecekli(silgili) eldiven ve su kaydırıcı uygulamaları.

oktayakgoz
03 Ocak 2019, 13:07
Tabiri caizse ben kaskta sticker a bile karşıyım

emirs
03 Ocak 2019, 13:22
ben arççı varsa ona sildiriyorum.
yoksa da eldivenim kendinden aparatlı.

MahmutBiner
03 Ocak 2019, 13:42
Yağmur mu var?
Önünü mü göremiyorsun?

Çare burada :bounce:

https://www.youtube.com/watch?v=YuIBcmWsyo4

Motosiklet kullanıcıları tarafından geliştirilmediği ve ileriye yönelik bir ürün olmadığı kesin. Yağmurlu ve nemli havalarda motosiklet camını açmadan kullanıma devam edilirse. Kaskın içerisinde pinlock olsa bile kask içerisinde terleme oluşarak pinlock ve cam buharlanma yapar. Yine kask havasız kaldığı için bir süre sonra kötü kokulara maruz kalarak sonuçlanacaktır. Yağışlı ve nemli hava kullanımlarında vizör zaman zaman açılarak kaskın iç kısmının havalandırılması gerekmektedir. Yoksa dediğim gibi en kral marka kaskın pinloğu bile terleme yaparak görüşü engelleyecektir.

arndiol
03 Ocak 2019, 15:14
aga ciddiye mi aldınız konuyu bana mı öyle geliyor :pr:

RÇ1978
03 Ocak 2019, 18:00
Buğulanma da farklı bir problem .

Kural [ Z ]
04 Ocak 2019, 01:48
aga ciddiye mi aldınız konuyu bana mı öyle geliyor :pr:

Ürün gerçek ve satılan bir ürün. Ciddi cevap vermezsek ciddiye alanlar olur:wiinkk:

arndiol
04 Ocak 2019, 08:11
;4425196']Ürün gerçek ve satılan bir ürün. Ciddi cevap vermezsek ciddiye alanlar olur:wiinkk:

yok artık, valla ben dalga geciyorlar sanmıstım :queen:

bj200ns
04 Ocak 2019, 09:25
Dikkat dağıtır kazaya 1 e 1 sebep

liquem
04 Ocak 2019, 18:13
Pahalıdır bu bununla uğraşacağına elinle silersin zaten.