PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cuma günü elektronik sınavım var!

yalcinroden
02 Ocak 2019, 18:21
https://i.hizliresim.com/16vrXG.jpg Görsel olarak yükleyince tüm sayfayı kapladığı için atamadım.

Polis abilerimiz fazla daraltıyordu, kurtuluyoruz bu dertten. :queen:

Direksiyon sınavımı da geçip motosikletimi aldıktan sonra görüşmek üzere. :cherry: :king:

okaplan
02 Ocak 2019, 19:06
Ehliyetin yokken trafiğe çıkıyodun birde kalkıp burada başlık mı açtın ? Yalçın kardeşim sen olayı çok yanlış anlamışsın

watercolours
02 Ocak 2019, 20:21
Ne kadar güzel. Sabah akşam ne zaman sınava gireceğinizi düşünüyordum. Teşekkürler.

RideForLife.
02 Ocak 2019, 20:28
Ehliyetsiz sürmesiyle burda başlık açmasının alakası ne? Burası forum, özgür bir platform değil mi? Yazmak için yazıyorsunuz bazen cidden.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:27 ----------

Ehliyetin yokken trafiğe çıkıyodun birde kalkıp burada başlık mı açtın ? Yalçın kardeşim sen olayı çok yanlış anlamışsın

Ehliyetsiz sürmesiyle burda başlık açmasının alakası ne? Burası forum, özgür bir platform değil mi? Yazmak için yazıyorsunuz bazen cidden.

Kural [ Z ]
02 Ocak 2019, 22:06
https://i.hizliresim.com/16vrXG.jpg Görsel olarak yükleyince tüm sayfayı kapladığı için atamadım.

Polis abilerimiz fazla daraltıyordu, kurtuluyoruz bu dertten. :queen:

Direksiyon sınavımı da geçip motosikletimi aldıktan sonra görüşmek üzere. :cherry: :king:

Başarılar dilerim. Umarım bir kerede geçer ve ehliyet konusunu halledersiniz.

gogozh
02 Ocak 2019, 22:52
İlk sefer de geçmen dileği ile .

yalcinroden
03 Ocak 2019, 17:14
;4424600']Başarılar dilerim. Umarım bir kerede geçer ve ehliyet konusunu halledersiniz.

İlk sefer de geçmen dileği ile .

Teşekkür ederim abilerim. :)

CagrioneTR
04 Ocak 2019, 12:28

valla dışımdan dışımdan kanırta kanırta güldüm. Espri yaptın dimi :)